26 Ocak hangi burç oluyor| 26 Ocak burcunun yükseleni

16 Şubat hangi burç oluyor| 10 Şubat burcunun yükseleni

26 Ocak’ta doğan bir kova olarak, özgünlüğünüz ve uyarlanabilirliğiniz en belirleyici kişilik özellikleriniz arasındadır. Diğerleri trendleri ve normları takip içerik iken, bir bireyin gerçek tanımı vardır. Hayatınızın her alanında, hobilerinizden kıyafet tarzınıza kadar, özgün ve benzersiz bir düşünce tarzı sergiliyorsunuz. Arkadaşlarınız bu nitelikleri günlük olarak takdir ediyor, ancak kişiliğiniz yeni durumlarda en çok parlıyor. Yeni ortamlarda ve yeni insanlarla gelişirsiniz, çünkü benzersiz bakış açınızı sunma şansı verilir. İnsanlar genellikle takılar ile aşık olan, bu yüzden çok çeşitli arkadaşları var açıklıyor.

26 Ocak elemanı
Hava, işaretinizin eşleştirilmiş elemanıdır ve tüm zodyak işaretlerinden, elemanla sadece sabit bağlantıya sahip olursunuz. Havanın özel etkisi, şiddetli bir rüzgar gibi kararlı ve inatçı olmanızı sağlar. Ayrıca, sürekli varlık içinde karıştırmaya merak nazik esintiler neden hava gücüdür. Air’in aktif niteliklerini benimsemeye devam ederken, bilgi ve anlayış kazanacaksınız. Duygusal ve sosyal bir mesafeyi benimsemenize neden olabileceğinden, havanın durgun niteliklerinden kaçınmaya dikkat edin.

26 Ocak gezegen etkisi
Kova, uranüs’ün gezegen egemenliği altındadır ve işaretin ilk Dekanında veya bir bölümünde doğduğunuzda, uranüs’ün gizemli gücünün iki katı dozunu alırsınız. Sapma gezegeni olmak, özgürlük, nesnellik ve ayrılma ihtiyacınıza bağlanan Uranüs’tür. Daha çok diğer kova Decans herhangi daha, Eğer dünya bakış açısıyla objektif ve orijinal. Kendinizi durumlardan duygusal olarak ayırma yeteneğine sahipsiniz, bu da durumların ve insanların net bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Bu yetenek, geniş bir ilgi alanı toplamanıza izin verdiği için en büyük varlıklarınızdan biridir. Gezegen etkinizin bir düşüşü varsa, geleneksel toplumun daha az çekici yönlerinden kaçınmak için kendi dünyanıza sığınma eğilimi olacaktır. Neyse ki, sosyal doğanız sizi tüm sözleşmeleri tamamen terk etmenizi engelliyor. Aşkta, benzersizliğinize ve bireyselliğinize değer veren bir ortaktan memnuniyet bulacaksınız.

26 Ocak kariyer
“Doğru” kariyer bulma hayatın en zor zorluklardan biri olmasına rağmen, doğal yetenekleri size seçim için kariyer yolları çeşitli verecektir. Özgün bir görünüm ve başkalarının güçlü bir anlayış ile iş, satış, reklam veya yayın başarı bulabilirsiniz. Benzer şekilde, entelektüel çıkarlarınız sizi eğitim, öğretim, bilim veya araştırma gibi daha akademik bir yola götürebilir. Benzersiz karizmanızın 26 Ocak’ta doğan Ellen Degeneres için olduğu gibi başkalarını eğlendirmek için en uygun olabileceğini görebilirsiniz. Daha müzikal eğimli iseniz, müzikal ifade bir kariyer yerine, çok Anita Baker gibi, senin ünlü doğum günü ikiz başka.

26 Ocak Sabian sembolü
Doğum günün için Sabian sembolü bir yumurtadan doğmuş görülen bir çocuktur. Bu sembol, gerçekleşmemiş amacın gücüne sahip olduğunuzu gösterir. Başkalarının beklentilerinin ötesinde gerçekleştirebileceğiniz gibi, kendi ifadenizi kucaklayın.

Ünlü İlişkiler
İşte 26 Ocak’ta doğan birkaç kova ünlüler ve geçmiş ya da şimdiki Romantik bağlantıları:

Eddie Van Halen (kova) ve Valerie Bertinelli (Boğa)
Ellen DeGeneres (kova) ve Portia Derossi (kova)
26 Ocak
Daha 26 Ocak doğum günü Astroloji
26 Ocak doğum günü numarası 9 ile ilişkilidir
26 Ocak Kılıç Tarot kartı 5 ile ilişkilidir

İçindekiler

Bu da ilginizi çekebilir!  20 Ocak hangi burç oluyor| 20 Ocak burcunun yükseleni

26 Ocak burcunun yükseleni

Yükselen veya yükselen işaret, bir bireyin doğumu sırasında Doğu ufkundaki işarete verilen isimdir. Doğum sırasında, Kova BURCU üzerinde zemin, Güneş doğmadan aynı şekilde yükseldiğini ve bir Kova Egemen olması anlamına gelir. Onların yükselen işareti olarak kova var insanlar, onların genel grafik cetvel olarak Uranüs (kova’ iktidar gezegen) var. Uranüs’ün keşfinden önce, Satürn gezegeni işaretin hükümdarı olarak düşünülüyordu ve şimdi bile birçok astrolog onu ortak hükümdar olarak görüyor. Böylece, Satürn’ün durumu, yerli yükselişin işlevlerini de anlamada yardımcı olabilir. Uranüs en öngörülemeyen gezegen olarak kabul edilir ve bireye yaşamla ilgili en fedakar görüşleri veren gezegen. Kişinin doğum haritasının iktidar gezegeni olmak, kesinlikle onu hem düşünme hem de oyunculuk yolunda öncü olmasını isteyecektir. Doğal olarak, kova burcunun en görünür etkilerinden biri, kişiyi kitlelere kıyasla farklı kılmaktır. Diğer insanlardan kolayca ayırt edilebilir, bazen bir bardak sütte bir sinek olarak bile (ve hissedilir). Bizim yükselen işareti çok önemli bir astrolojik parametredir, birçok teori farklı astrologlar ve astrolojik sistemler tarafından önerilen olsa bile.

Yine de, çoğu, yükselen kişinin bedenimizi ve fiziksel özelliklerini tanımladığı ve aynı zamanda karakterimizin gelişiminde güçlü bir rol oynadığı konusunda hemfikirdir. Bu oldukça doğaldır, çünkü 1.EV (yükselen varlık zirvesinde) egomuz, benlik algımız ve davranışımızdan sorumludur. Yükselen bir işaretin başında olduğunda, işaretin özelliklerinin sonuna yerleştirildiğinden daha güçlü olduğunu akılda tutmalıyız. Bir sonraki işaret 1. evin en büyük bölümünü işgal ettiğinde, doğal olarak özelliklerinin çoğunu yerli karakterine ve hatta vücuduna verir. Yükselişiniz bir işaretin son derecesindeyse, bir sonraki işareti birlikte yükselen olarak düşünebilirsiniz. Birçok kişi olsa da, aslında yükselen bir çok daha fazla yükselen işareti olarak davranmaya sonraki işareti deneyim. İşaretin verdiği özelliklere devam etmeden önce, coğrafi enleme bağlı olarak, her işaretin yükselmek için biraz farklı zamana ihtiyacı olduğunu belirtmeliyiz. Ekvatorun yakınında doğarsak, farklılıklar pek görülmez. Yine de, iki kutuptan herhangi birine ne kadar yakın olursak, işaretler arasındaki farklar o kadar iyi görülebilir. Bu aynı zamanda oldukça aşırı Kuzey veya Güney enlemlerde doğan insanlar oldukça garip doğum çizelgeleri yaşayabilirsiniz nedenidir, bazı evler bazıları oldukça küçük iken büyük olmak. Her zaman olduğu gibi, okuyucularımıza Placidus sistemini evlerini hesaplarken kullanmalarını öneriyoruz, çünkü hem kendi grafiklerimizde hem de analiz ettiğimiz diğer insanların grafiklerinde daha iyi çalışabiliyoruz.

Kuzey yarımkürede kova ortalamadan oldukça hızlı yükseliyor. Birisi 50 derece Kuzey enleminde doğduğunda, işaretin tam olarak yükselmesi için bir saat on beş dakikaya ihtiyacı olacaktır. 60 derece Kuzey enlemine yerleştirilen bir şehirde, işaretin sadece kırk beş dakikaya ihtiyacı olacaktır. Böylece, Kuzey yarımkürede doğan bir kişi, bir işaretin yükselmesi gereken ortalama süre iki saat olduğunda, bir kova yükselişine sahip olmak için istatistiksel olarak daha az fırsata sahiptir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, kova yükselen bireyler, grafik cetveli olarak Uranüs’e sahip olacaklar. İlerleme ve yenilik gezegeni hayatlarında çok önemli olacak ve aynı zamanda fiziksel bedenleri, canlılıkları ve görünümleriyle güçlü bir şekilde bağlantılı olacak. Vücutları ve benlikleri sadece yükselen gezegenlerin geçişlerinden değil, aynı zamanda doğum Uranüslerine geçişlerden de etkilenecektir. Buna ek olarak, kendi grafik cetvel diğer gezegenlerin doğumsal yönleri, aynı zamanda belirli bir evde konumu ise, güçlü bir rol oynayacaktır. Kova yükselen olan insanlar, sağlıklı yollarla kendi Uranüs güçlendirmek için özen göstermelidir, işlevleri her zaman kendi grafik üzerinde genel olarak olumlu ya da olumsuz bir etkiye sahip olacak gibi, tüm yaşam alanları dokunmadan. Uranüs genellikle öngörülemeyen bir gezegen olarak kabul edilir, kontrol edilmesi zor ve beklenmedik olaylar yoluyla her türlü değişiklikten sorumludur. Genellikle vücudumuzu ilgilendiren kontrolsüz durumlarla karşılaşmamayı tercih ederiz, çünkü vücut kalıplarımızın çoğu rahatsızlık türü genellikle bazı sorunları gösterir. Vücudumuz kendi tekrarlayan kalıplarını kurma eğilimindedir ve fonksiyonları ile ilgili değişiklikler istikrar üzerinde tercih edilmez. Böylece, bu tür insanlar daha iyi Uranüs’ün işlevi yapmak için dikkat bile, özellikle olumsuz natal grafik onların aspected ise o olmalıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 17 Mart salı burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Mart 2020

Öte yandan, kova ve Uranüs, doğaları oldukça düzensiz olsa bile, yerli karakter üzerinde son derece olumlu etkilere sahip olabilir. Bir kova yükselen olması 1 evinde Uranüs olması gibi hissediyor. Yerli hiçbir sınır arzuları ve hatta kendi vücut o üstesinden gelmek için gereken kısıtlama bir tür olarak hissedebilirsiniz. Genellikle onu bir gemi olarak kullanacak, toplumun dayattığı kalıplaşmış kalıplardan geçerek, kendisini empoze edeceği yeni kalıplaşmış kalıplara karşı inkar edecektir. Yavaş yavaş kova çağına girdiğimizi unutmamalıyız ve sonunda yüzyıllar sonra kova özellikleri hakim olacak ve kitleler için norm haline gelecektir. Böylece, onların yükselen işareti olarak kova var insanlar da gelmek ne haberciler haline. Bu yerleştirme ile insanlar sadece toplumun yeni formlar inandığınız ama aslında kurulması için mücadele için kendi vücut kullanarak değil. Daha önce, kova yükselen insanların bir bardak sütte bir sinek gibi olmasından bahsettik. Gerçekten de, bu yükselen hem giydikleri hem de genel olarak sahip oldukları tarz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Saçları olan bir kişinin yeşil veya mor renkte öldüğünü ve fark edilmeden geçemeyen kıyafetler giydiğini gördüğünüzde, Bir kova yükselişine sahip olma ihtimali yüksektir. Sadece canlı renklerle eşsizliklerini imzalamaya değil, aynı zamanda provoke etmeye de tapıyorlar – özellikle de yaşadıkları çevre muhafazakar olduğunda. Bunlar doğal eksantriklerdir ve bunu göstermek için hiç utangaç değildir.

Sonunda, bir kova yükselen tarzı sosyal sistemin içinde yolunu bulacak ve bir eğilim haline gelecektir – Diğerleri takip edecektir. Bu oldukça doğaldır, çünkü karşılaştığımız tüm dönem Bir kova atmosferine karşı bir suçtur; toplumlar sonunda kova’nın bir arketip olarak tanıtacağı her şeyi takip edecektir. Ayrıca, bir kova yükselen kişi çok daha teknolojik ortalama insandan daha ilerledi olacaktır. Onlar zaten sanal dünyalar ve internet güçlü bir varlığı ile varlıklarını birbirine, kesinlikle kendi web personas yatırım veya bireylerin daha yüksek aşan grupların bir parçası olmak, kolayca diğer insanlarla karıştırma ve otomatik organize yapılarda yer alarak. Gelecek zamanlarda, kova yükselen insanlar muhtemelen hatta vücut fonksiyonlarını desteklemek için teknolojiyi uygulayacak ilk olanlar olacak, ve muhtemelen isteyerek deneysel Robotik özellikleri ile insan vücudu karıştırma öncü olacak. İnsanlığın, kelimenin tam anlamıyla vücudumuzun bir parçası olacak teknolojinin yardımıyla güçlerini geliştirmeyi seçmesi durumunda, kova yükselen yerliler bunu denemek için cazip olan ilk kişiler olabilir. Kova yükselen bir yerli, günlük gerçekliğe karşı isyan etmeyi tercih eden ve bir kargaşa içinde olduğunda genellikle daha iyi hissedecek, hayata çok ciddi ve gerçekçi bir yaklaşıma sahip olmayabilir. İstikrar sıkıcı hissedebilirsiniz, ve ne olursa olsun bir risk kesinlikle daha çekici hissediyor içerir. Çoğu zaman, böyle bir kişi kendini tek bir organizma olarak algılamaz, ancak grupların bir parçası olarak varlığına çok daha fazla konsantre olur. Bu, egolarını kolektif işlevlere sahip bir hiper organizmada eritmeye yol açabileceğinden, inanılmaz bir deneyim olabilir. Ancak bu sadece grup sağlıklı ise ve gerçekten de iyi bir nedeni teşvik ederse gerçekleşir. Bu yerleşime sahip insanlar kendilerini şüpheli insan örgütlerinden ve özellikle kararların üyelerin harmonik etkileşimi yoluyla alınmadığı, ancak hiyerarşide daha yüksek olan insanlar tarafından korunmalıdır. Böyle bir kişi çocukluğundan bireyselliğinin bilincindedir. Kendi özelliklerini geliştirmiş olabilir, ya çünkü ebeveynlerinden baskı eksikliği, hatta ailesi o takip etmek seçsin bazı güçlü rol modeli değildi çünkü. Birçok kez bir kova yükselen olan çocuklar yabancılaşma ve hatta yalnızlık içeren bile zor bir deneyim olabilir diğer gençler tarafından garip olarak kabul edildi.

Bu da ilginizi çekebilir!  12 Mart hangi burç oluyor| 12 Mart burcunun yükseleni

Bazen, vücutlarının bazı fiziksel özellikleri bile (genellikle bir çeşit asimetri içerir), bu ayrışmanın genç gruplardan arkasındaki sebep olabilir. Bütün bunlar, gelecekte, herhangi bir sosyal ayrımcılığa sahip olmayan grupların bir üyesi olmak ve gençleri böyle bir grup kurmaya bile motive etmek için içsel bir ihtiyaç yaratabilir. Bir vücut olarak, kova yükselen insanlar uzun boylu olma eğilimindedir, orantılı ortalama kişi ile karşılaştırıldığında eğer. Bir çeşit asimetriye sahip olma yatkınlıkları vardır, ya vücutlarında görünür bir şey üzerinde ya da nasıl işlev gördüğü konusunda – örneğin garip bir yürüyüş türü gibi. Her durumda, genellikle çok görünür olmasa bile, onlara “garip” ve “farklı”atmosferi veren bir şey vardır. Hem farklı stiller, kıyafetler hem de hatta davranışlarla denedikleri için, sadece uzun süreler boyunca değil, bazı kısa olanlar sırasında bile değişebilen birden fazla kişi yarattıkları için, kamusal imajları oldukça kararsızdır. Onlar iş yerinde bir persona olabilir, onların rahat zaman için başka bir, ve onlar dışarı çıkmak için radikal farklı bir-hatta çok daha fazla! Auarius onların yükselen ile yerliler genellikle iletişim kalıplarında kararlı değildir, ve kesinlikle başkaları ile herhangi bir etkileşimde teknolojiyi kullanmayı tercih edecektir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.