26 Nisan hangi burç oluyor| 26 Nisan burcunun yükseleni

26 Nisan hangi burç oluyor | 26 Nisan burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 26 Nisan hangi burç oluyor? 26 Nisan burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

Ayın 26. günü doğmak, verimliliği, güvenilirliği, azmi ve uyarlanabilirliği gösterir. 26 Nisan için numeroloji 8’dir. Bu sayı hırs ve büyük gücü ortaya çıkarır, aynı zamanda daha sonra yaşamda manevi tarafın bir kucaklanmasını ortaya çıkarır.

Nisan yılın dördüncü ayıdır ve cesur çabalara başlamak için büyük fırsatlar sunar. Nisan ayında doğanlar çekici ve dinamiktir. 26 Nisan Zodyak insanları korkusuz ve kararlıdır. Bu insanlarla rezonans yapan Nisan sembolleri elmas gibi elmas, bitki gibi Hanımeli ve Gelincik ve Yunan güzellik tanrıçası Afrodit’ti.

26 Nisan hangi burç oluyor?

Bu inatçılığın yanı sıra kendinden emin ve sakin bir davranışta somutlaşmış sempati ve sevgiyi simgeler. Güneş, ikinci burç olan Boğa burcundayken, 20 Nisan ve 20 Mayıs arasında doğan insanları etkiler.

Boğa adı, Bull’un Latince adından gelir. İspanya’da 26 Nisan burç işareti Fransa’da Tauro, Taureau olarak adlandırılır.

Zıt burç: Akrep. Bu, bu işaret ve Boğa burçları üzerinde birbirine düz bir çizgi olduğu ve bir muhalefet yönü oluşturabileceği anlamına gelir. Bu, iki güneş işareti arasında kararlılık ve tutkunun yanı sıra ilginç bir işbirliği olduğunu gösteriyor.

Şanslı gün: Cuma . Bu, Venüs tarafından yönetilen bir gündür, bu nedenle sevgi ve hayal gücü ile ilgilenir.

Şanslı sayılar: 4, 9, 12, 18, 21.

Sloganı: “Ben sahibim!”

26 Nisan hangi burç oluyor| 26 Nisan burcunun yükseleni

26 Nisan’da doğan bir Boğa olarak, belki de kararlılığınız ve kararlılığınız ile tanınırsınız. Hayatınızın her alanında istikrar ve rahatlığa ihtiyacınız var. Bununla birlikte, istediğiniz başarı veya konfor seviyesine ulaşmak için her zaman çalışmaya istekli olursunuz. Size en yakın olanların kararlılığınıza hayranlık duyduğunu bilmek sizi şaşırtabilir. Yolunuzda bir meydan okuma olduğunda, iradeniz muazzamdır ve hedeflerinize ulaşana kadar durmaz. Bazen etrafınızdakilere ilham kaynağı olabilirsiniz!

Kariyer yolunuz net olmasa da, kararlılığınızın seçtiğiniz herhangi bir alanda başarıya dönüşebileceğini bilin. Güzelliği takdir etmeniz sizi sanat küratörü, grafik tasarımcı veya sanatçı olarak kariyere götürebilir. Öte yandan, sosyal doğanız sizi sosyal hizmet, öğretim veya danışmanlık alanında bir kariyere götürebilir. Başarıyla yönlendirildiğiniz için iş, reklam veya pazarlama gibi geleneksel kariyerlerde de başarılı olabilirsiniz. Hangi kariyeri seçerseniz seçin, 26 Nisan’da doğmuş olan Carol Burnet’in uzun ömürlü olmasına ilham verin.

Bu da ilginizi çekebilir!  30 Ocak hangi burç oluyor| 30 Ocak burcunun yükseleni

26 Nisan’da doğan bir Boğa olarak, kararlı ve pragmatik bir kişiliğe sahipsiniz. Genç yaşlardan itibaren, sanki hepsini görmüş gibi davranıyorsunuz ve hiçbir şey sizi şaşırtamaz.

Ama hayat sana korku ve daha fazlasını sunacaktır. Etkilemek istediğinizde esprili ve büyüleyici ama diğer zamanlarda oldukça rahat ve kayıtsız olabilirsiniz. Aşağıda burç kişiliğinizi daha iyi anlamaya hazır olun.

26 Nisan’da doğan insanların, sadık oldukları ve uyum ve güvenliklerine büyük bir fiyat koydukları bilinmektedir. Her zaman kendilerine uygun bir yer için özlem duyuyorlar ama aynı zamanda eşleri ve yakınları tarafından eşlik edilmeleri gerekiyor. En iyi çare almamaktan nefret ederler ve genellikle istedikleri şeyle kendilerini şımartırlar. Hayatın her alanında kafa karışıklığından kaçıyorlar.

Olumlu özellikler: Kalıcılık, pragmatizm ve sadakat, herkesin gurur duyması gereken özelliklerdir ve bu nedenle bu gün doğan insanların çoğu. Boğa halkı yaşamda genellikle cömert ve çok kararlıdır. Bu işaretin altında doğanlar, tanıştıkları çoğu insanla sıcak kalpli, anında bağlantılar yaratıyorlar ve hayatta yapmak zorunda oldukları şeylerin çoğuna yaklaşmakta çok pratikler.

Olumsuz özellikler: Bu yerliler bazen şeyler hakkında oldukça dar bir vizyona sahip olabilir ve boğa başlıkları bunlardan en iyisini alır. Bu da sinirli ve bıkkın hissetmeye neden olabilir, aynı zamanda akıl eksikliği nedeniyle tamamen kayıtsız kalmaya yol açabilir. Bazen kaçarlar ve artık kaçamayacaklarından emin olana kadar engellerden kaçmayı tercih ederler. Yargı kabul etmeyi öğrenmeli ve bu bakımdan tepkilerini yumuşatmalıdır.

Sevgi ve Uyumluluk

26 Nisan hangi burç oluyor| 26 Nisan burcunun yükseleni

26 Nisan’da doğan sevenler tutkulu ve maceracı. Yerleştiklerinde başarı bulmaları için tarih yerine ciddi ilişkiler kurmayı tercih ediyorlar. Rafine ama hevesli insanlara ilgi duyarlar, eşlerini mahvetmeyi severler, ancak aynı zamanda daha iyi ya da kötü için diğer kişiye de güvenebilecekleri gibi hissetmeleri gerekir. Boğaların kalbini fethedebilirsin, eğer onlara yeterince yer verirsen, aynı zamanda kişiliğini ve canlı ruhunu korursan. Tek Boğa, kişisel zamanlarının tadını çıkarmayı bilir ve gerçekten istemedikçe bir ilişkiye girmek için acele etmez.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 20-26 Nisan 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Sezgisel ve çekici, en ufak bir ilgi göstermezse birinin kalbini kazanması çok zordur. Onlar için en iyi olduğunu düşündüklerinden daha azına razı değiller. Aksi takdirde çekiciliğinin farkındadırlar ve bu onları sevginin içine ve dışına düşen çalkantılı bir aşk hayatına götürür. Onlar samimi ama saklıdır ve onların tutum birçok kişi onlara yakın getirmeyecek. Pratik bir şekilde ısrarcı ve cesurlar, bu yüzden birine yerleşmeye karar verdikten sonra aile takımının büyük bir parçası olacaklar. En çok 1., 4., 8., 10., 13., 17., 19., 22., 26., 28. ve 31.

26 Nisan Zodyak insanları en çok diğer dünya işaretlerinden etkileniyorlar: Başak ve Oğlak, aynı yaşam vizyonunu paylaşma eğilimindeler. Aşık olarak, Boğa sürekli olarak ilgisini canlı tutabilecek öngörülemeyen bir arkadaş arıyor ve onlara sunmak için en iyisi, Akrep altında doğan gibi. Boğa burcundaki sevgilinin Koç ile en az uyumlu olduğu söylenir. Diğer yıldız işaretleri ve Boğalar arasındaki diğer ortaklıklara gelince, ne dediklerini biliyorsunuz, yıldızlar yatkın ama insanlar bertaraf ediyor.

26 Nisan hangi burç oluyor| 26 Nisan burcunun yükseleni

Şanslı renk

Boğa burçları için tercih edilen renk yeşildir.

Yenilenme yeşili, yeşilin toprak tonları, dengeli ve yaratıcı Boğa üzerinde dengeleyici fakat aynı zamanda uyarıcı bir etkiye sahiptir. Bu yerlilerin hem rahatlayıp hem de enerji verebilecek sakin bir ortama ihtiyaçları var.

26 Nisan’da doğan insanlara hitap eden diğer tonlar pembe, sarı ve çoğu toprak tonudur.

Boğa burcu ünlüleri

 • 1 / 27. Adolf Hitler.
 • 2 / 27. Al Pacino.
 • 3 / 27. Ayhan Işık.
 • 4 / 27. Aykut Kocaman.
 • 5 / 27. Balzac.
 • 6 / 27. David Beckham.
 • 7 / 27. Çelik.
 • 8 / 27. Demet Akalın.

26 Nisan burcunun yükseleni

Yükselen işaretiniz, doğumunuz sırasında doğu ufkunda yükselen Zodyak işareti veya takımyıldızıdır. Bu işaret, ay işaretiniz ve güneş işaretiniz kadar önemlidir. Yükselen, içsel çocuğunuza ve duygularınıza hükmeder. Bu nedenle, doğduğunuzda Güneş ve Dünya’nın doğu ufkunun farklı takımyıldızlarda olup olmadığını güneş işaretinizin gösterdiklerinden çok farklı hissedebilir ve bazen farklı davranabilirsiniz.

Yükselen işaret, doğumunuzdaki veya doğum haritanızdaki ilk evin başlangıcıdır. Doğum haritası, doğduğunuz anda gökyüzünün haritasıdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 28 Kasım burç yorumları | Günlük burç yorumları 28 Kasım 2020
26 Nisan hangi burç oluyor| 26 Nisan burcunun yükseleni

Boğa Burcu, Zodyak’ın ikinci işaretidir. Bu bir dünya işaretidir ve oldukça topraklanmış, disiplinli ve gerçekçi. Boğa, astrolojik Venüs gezegeni tarafından yönetildiğinden, Boğa yükseleni olan biri, hayattaki daha güzel, daha güzel şeylerden hoşlandıklarını açıkça gösterecektir. Mallarına çok bağlılar ve zamanlarını estetik açıdan hoş kıyafetler ve takılar giyerek alışveriş yaparak veya yaratarak geçiriyorlar. Kişisel görünümleri onlar için önemlidir.

Boğa yükseleni doğumlarında olanlar çok sorumlu insanlar olma eğilimindedir. Güvenlik onlar için son derece önemlidir. Finansal güvenlik onlar için özellikle önemlidir. Boğa yükseleni olanların genellikle hiç dokunmayacakları ağır bir tasarruf hesabı olduğunu göreceksiniz. Mutlu olabilmek için mali açıdan güvenli olmalıdırlar.

Boğa yükseleni olan bir insan sevmeyi sever. Bu insanlar hassastır ve kibar davranırlar; sağlık hizmeti sağlayıcıları, danışmanlar ve veterinerlerdir. Genellikle iş dünyasında organize ve profesyoneldirler. Onlar da saçma insanlar değil. İşinizi yapın, sorumlu olun, güzel görünün ve Boğa ile doğum listelerinde yükselen bir veya daha fazla kişinin tadını çıkaracaksınız.

Boğa Yükselen Ünlüleri

 • Mae West, Leo’da Güneş ve Akrep’te Ay
 • Carl Sagan, Akrep’te Güneş ve Yay’da Ay
 • George Lucas, Boğa’da Güneş ve Kovada Ay
 • Jack Benny, Kovada Güneş ve İkizler’de Ay
 • Cloris Leachman, Boğa’da Güneş ve Yay’da Ay
 • Julian Lennon, Koç’ta Güneş ve Terazi’de Ay
 • Humphrey Bogart, Oğlak’ta Güneş ve Terazi’de Ay
 • Angela Davis, Kovada Güneş ve Kovada Ay
 • Dionne Warwick, Yay Güneşi ve Boğa’da Ay
 • Nikola Tesla, Terazi’de Kanserde Güneş ve Ay
 • Paulo Coelho, Başak’ta Güneş ve Yay’da Ay
 • Peter O’Toole, Leo’da Güneş ve Leo’da Ay
 • Roddy McDowell, Başakta Güneş ve Akrep’te Ay
 • Bobby Darin, Boğa’da Güneş ve Kovada Ay
 • Angie Dickenson, Terazi’de Güneş ve Boğa’da Ay
 • Dan Rather, Akrep’te Güneş ve Kanserde Ay

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.