25-31 Temmuz 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

15-21 Ağustos 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği 25-31 Temmuz 2022 burç yorumları sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 25-31 Temmuz 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 25-31 Temmuz 2022 burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

25-31 Temmuz 2022 burç yorumları | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

25-31 Temmuz 2022 burç yorumları

Haftalık burç yorumları 25-31 Temmuz 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
 • 25 – 31 Temmuz haftası boyunca yakın ve uzak birçok kişi veya kurumla görüşmeniz olacak. Mali çıkarlarınızla ilgili olabilir veya para harcamanızı gerektirebilir.
 • Hafta, keyifli deneyimler, dinlenme ve eğlence için bir fırsat olacak seyahati tercih edecek.
 • Hafta boyunca, sizinle Terazi, Kova veya İkizler burcunda veya böyle bir yükselen ile doğmuş bir kişi arasında seyahatle ilgili ortak ilişkiler yaşayacaksınız.
 • Bu hafta, mevcut partnerinden kasten veya aceleyle ayrılmaya karar verebilen kadınların aşk ilişkileri için hassas olacak.
 • Bu konu ortak bir paydada ele alınamayacak kadar bireyseldir, ancak genel olarak bu tür kararlarda dikkatli olmak iyidir. Böyle bir adım attığınızda geri dönüş neredeyse imkansız olacaktır.
 • Bu tahmin, dünyasal bir burçta veya böyle bir yükselişte doğmuş bir eşi olanlarınız için büyük ölçüde doğrudur.
 • Böyle bir partnerle eski bir romantik ilişkinin size kendinizi hatırlatması mümkündür, ancak bu daha çok eski partnerinizle ilgili bazı haberler veya beklenmedik bir toplantıda gerçekleşecektir.
 • Hafta boyunca ön randevu alacağınız bir toplantınız olacak.
 • Erkekler ve kızlar, hayatınızdaki karmaşık durumların esas olarak hatalarınızın veya aceleci eylemlerinizin sonucu olacağı çalkantılı bir dönemden geçecekler. Bazılarınız duygusal kararlarınız için daha yüksek bedeller ödemek zorunda kalacak, ancak bu önemli bir hayat dersi olacak. Bu hafta birlikte olduğunuz veya romantik bir ilişkiye girmek üzere olduğunuz biriyle ilginç mesajlarınız veya yazışmalarınız olacak.
 • Erkekler bu hafta kişisel olarak, aileniz veya işiniz için önemli olabilecek bazı kazanımlardan memnun olacaklar. Bu hafta daha fazla ev ve mülk görevi sizi bekliyor, ancak bunların başarılı bir şekilde uygulanması, sahip olduğunuz becerilerden memnuniyet ve gurur duymanızı sağlayacak. Bu hafta akrabanız olabilecek, ancak arkadaş çevrenizden, iş arkadaşlarınızdan veya komşularınızdan biri olabilecek bir kadınla kişisel veya özel bir nişanınız olacak. Bu hafta çok dikkatli olun ve gerçeği yanılsamalardan veya yanlış umutlardan çok net bir şekilde ayırmaya çalışın. Size yer olmayan dedikodu ve entrikalarla ilgili yorumlara kendinizi kaptırmayın. Kadınlar çeşitli haberlere, toplantılara veya olaylara şaşıracaklar. Beklenmedik bir seyahat etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Yakın ve uzak insanlarla yapılan konuşmalar sizi şaşırtabilir. Bu hafta boyunca, hem maddi hem de maddi, duygusal ve ruhsal olarak elde ettiklerinizi korumaya çalışın. Bu yedi gün boyunca evinizin ve ailenizin bel kemiği olacaksınız ve bu rolü tüm sorumluluğunuzla kabul edeceksiniz.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
 • 25-31 Temmuz haftasında önemli olaylarda ilginç gelişmeler bekleyebilirsiniz.
 • Arkadaş çevrenizdeki insanlarla özel deneyimler yaşamanız olasıdır.
 • Bu yedi gün boyunca dünyanın farklı yerlerinden insanlarla arkadaşlık, iş, siyasi, kültürel veya spor etkinlikleri, romantik bir ilişki ve daha fazlası için yeni tanıdıklar yapabilirsiniz.
 • Hafta boyunca akraba veya üst düzey bir kişi olabilecek bir kişi hayatınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır.
 • Bu hafta boyunca, sizin için önemli olan veya hala önemli olan şeyleri kaybedebilirsiniz. Bu aslında hayatınızda yeni şeylere ve insanlara yer açması gereken gerekli ebb.
 • Bu hafta boyunca, içsel korkularınıza veya endişelerinize kapılmaktan kaçının, çünkü hayatınızdaki olaylar belirli bir çizgiyi takip eder. Onu takip etmeniz gerekiyor, sizi korkudan veya güvensizlikten alıkoymak için değil.
 • Hayatınızdaki bazı faydalı değişiklikler bu yedi gün boyunca hissedilecek. Diğerleri henüz gelişmedi.
 • Hafta boyunca, kişisel yaşamınızda, işinizde veya başka bir şeyde şans sizi şaşırtacak.
 • Hafta, yeni bir yaşam döneminin gelişiminin başlangıcı olabilecek önemli bir toplantı veya toplantı getiriyor.
 • Duygusal olarak, bir dereceye kadar kararsız kalacaksınız. Bu, aile üyeleri veya meslektaşlarınızla iletişiminizde sorunlar yaratabilir.
 • Erkek ve kız çocukları Temmuz ayının sonunda çok daha pozitif ve keyifli bir hafta geçirecekler. İlginç deneyimler, bazı zor durumları sona erdirme fırsatları veya sorunlu ilişkiler sizi bekliyor. Yalnızca Terazi, Kova veya İkizler burçlarının temsilcileri, kabul etmeniz zor olacak sözler, yorumlar veya eylemlerle sizi üzebilir veya hayal kırıklığına uğratabilir. Bazen beklenmedik bir neşe ve iyi bir ruh hali nedeni olan, bazen de tam tersi bir etkiye sahip olan hayattaki küçük şeylere daha yakından bakabilmek iyi olacaktır.
 • Kendi çocuğu olan erkekler, ebeveyn olarak daha fazla taahhütte bulunacakları bir haftaya uyum sağlamak zorunda kalacaklar. Bazılarınız için hafta, hamilelik veya bir çocuğun doğumu ile ilgili haberleri, daha ciddi konuşmaları veya kararları gerektirebilecek bir durumu beraberinde getiriyor. Hafta, bir kız veya genç bir kadınla ilgili önemli, çoğu durumda duygusal bir olayla hatırlanacak.
 • Kadınlar, ortak ilgi alanlarınız, ortak tanıdıklarınız veya bazı ortak aktiviteleriniz olabileceği insanlarla çeşitli sosyal ilişkiler kurarak ve geliştirerek, yakın ve uzak insanlarla bir hafta daha fazla iletişim bekleyebilirler. Bu yedi gün boyunca bir toplantıya veya toplantıya davet edilebilirsiniz. Akrabalarla ilgili çeşitli olaylar muhtemeldir ve bu da ziyaret veya toplanma nedeni olabilir. Genel olarak, bu önemli bir hafta olacak, çünkü birkaç önemli olayın gelişiminin tamamlanmasını veya gelişimi yıl sonuna kadar devam edebilecek olanların başlangıcını getiriyor.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
 • 25 – 31 Temmuz haftasında ailenizde çok çeşitli duygular yaşayacaksınız. Bazı durumlarda yakın ve uzak akrabalarınızla ilişkileri olabilir. Hafta boyunca, nadir temasta olduğunuz akrabalarınızdan çeşitli haberler alabilirsiniz.
 • Ne yazık ki bu hafta tanıdığınız bir kadınla ilgili kötü haberlerle sizi üzebilir. Muhtemelen onunla nadir fakat kişisel veya profesyonel bir ilişkiniz var.
 • Hafta boyunca çocuklar ve gençlerle ilgili planlarınız ve eylemleriniz iyi bir şekilde geliştirilecektir. Bir çocuğun veya gencin hayatındaki bir değişiklikle ilgili başarısı, telefonda konuşma konusu olacaktır.
 • İş seyahati planlarınız bu hafta iyi bir şekilde geliştirilecek.
 • Bu, yeni bir kariyere başlamak, yeni bir aile kurmak ve daha fazlası nedeniyle başka bir şehre veya ülkeye taşınmak için iyi bir zaman olacak.
 • Yaşadığınız şehrin dışında bir mülke bakmak için seyahat etmeniz gerekiyorsa, herhangi bir sürprizle karşılaşmanız pek olası değildir.
 • Bu haftaki tatsız anlardan bazıları, birlikte yaşamadığınız insanlarla olan gergin ilişkilerle ilgili olacak.
 • Bu yedi gün boyunca önemli bir faktör sağlığınız olacaktır ve özellikle belirli sağlık sorunları ortaya çıktığında hafife alınmamalıdır. Doktorunuzun reçetelerine uyun ve kendi kendine ilaç kullanmaktan kaçının.
 • Erkekler ve kızlar bu hafta zamanlarının çoğunu arkadaşları, sınıf arkadaşları veya akranlarıyla toplantı ve toplantılarda geçirmeyi tercih edecekler. Muhtemelen böyle daha sakin bir zamana ihtiyacın var, ama bunu sadece eğlence ve zevkler için harcamamak iyi olur. Aceleci bir yorumun veya uygunsuz bir davranışın, evinizin dışında yaşayan biriyle hoş olmayan bir çatışmaya neden olması mümkündür. Ailenizdeki anlaşmazlıklar da dikkat gerektirecektir, özellikle de nedenleri kendi davranış veya kararlarınızdaysa. Erkekler, ilginç bir deneyim olacak ve kesinlikle size yararlı bilgiler getirecek veya yaratıcı fikirler getirecek sosyal ve profesyonel ilişkilerle dolu bir hafta geçirecekler. yeni ilginç temaslar. Ne yazık ki, bazılarınız tanıdık, akraba veya arkadaşınız olan bir kişiyle ilgili tatsız bir durumda bir yere gitmek zorunda kalacaksınız.
 • Kadınlar, çeşitli karmaşık veya sorunlu durumlara çözümler veya çözümler bulmayı daha kolay bulacaktır. Bu yedi gün boyunca, işte veya işinizde kendinizi daha iyi gerçekleştirmek için bazı yeni fikirlerden veya fırsatlardan yararlanacaksınız. Mali açıdan, bu tür bir talep varsa, daha iyi gelir veya yeni kaynaklar olasılığı ile hafta sizin için iyi ve başarılı olmayı vaat ediyor. Bu, daha iyi ödeme veya diğer finansal niteliklerle ilgili sözleşmelerin akdedilmesi için uygun bir hafta olacaktır.
Bu da ilginizi çekebilir!  The Witcher 2. sezon ne zaman başlıyor? Fragman çıktı mı?

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
 • 25 – 31 Temmuz haftasında kendinize bir yalan ya da hile ile girdiğiniz bir beladan bir çıkış yolu bulmanız ve kurtulmanız önemli olacaktır.
 • Ortaklar arasında artık güvenin kalmadığı romantik ilişkilerde gerginlikler ortaya çıkacaktır.
 • Bu hafta için beklentilerinizden bazıları para almak, bir sözleşme veya belge yapmak ve diğer bürokratik formalitelerle ilgili olacak.
 • Aile mülkiyeti taahhütleri için evinizdeki ev sorunlarını çözmek için bu haftayı kullanın.
 • Bir partnerle ilk buluşma için yeni bir aşk ilişkisi başlatmak için hafta uygun olacak, ancak sonuç çıkarmak için acele etmeyin ve bu kişiyi daha iyi tanımak için kendinize zaman tanıyın. Akrabalar, arkadaşlar veya bir flört ajansı aracılığıyla yeni bir tanıdık mümkündür.
 • Bu haftaki iyi haber, ameliyat veya kazadan sonra sevilen birinin olumlu tedavisiyle ilgili olacak.
 • Çok sabırla ve bu hafta kişisel hayatınız üzerinde olumlu bir etkisi olacak başarıya ulaşabileceksiniz.
 • Bazılarınız için hafta, onlardan bir iyilik isteyecek bir kadına hassas bir bağlılık getiriyor.
 • Bu yedi gün boyunca bir kadından gelen bir telefon veya mesaj sizi şaşırtacak.
 • Erkekler ve kızlar, yaşam tarzınızı 2021’de veya bu yılın başlarında olduğunuz şeyle hiçbir ilgisi olmayacak şekilde değiştirebileceğiniz bir haftadan geçecekler. Hayatınızı veya ailenizin hayatını kökten değiştirebilecek çeşitli zorluklar ve durumlarla karşılaşacaksınız. Yaşadığınız kasaba veya ülkede meydana gelen olaylardan etkilenebilirsiniz. Bu yedi gün boyunca her bir kararınızın veya eyleminizin önemini bilmeniz sizin için önemli olacak, çünkü hiçbir şey tesadüfi olmayacak ve sadece bir veya iki gün boyunca hiçbir şeyin etkisi olmayacak.
 • Erkeklerin önce geçen haftaki taahhütlerinin bir kısmını bitirmeleri gerekecek. Artık işler daha kolay gerçekleşecek veya önemli yardım, tavsiye ve destek alacaksınız. Kova, Terazi veya İkizler burcunda doğan, sadece sizden biraz uzakta yaşamakla kalmayan, aynı zamanda uzun süredir iletişim kurmadığınız kişilerle bu hafta boyunca iletişim kurmanız mümkündür. Eylemlerinizin şu anda bulunduğunuz pozisyonun istikrarını veya gelişimini belirleyeceği hafta, işiniz veya işiniz için önemli olacak.
 • Kadınlar kişisel bilgilerini paylaşırken dikkatli olmalıdır. Yakında, sırlarınızdan birinin zaten başkaları tarafından kullanılabilir olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu kesinlikle sizi garip bir duruma sokabilir. Hafta boyunca, özellikle pahalı alımlar veya yatırımlar yapmaya karar verdiyseniz, mali işleriniz ve eylemleriniz dikkat gerektirecektir. Bu hafta bir hediye verebilir veya bir kıza veya genç bir kadına bir şekilde yardım edebilirsiniz. Stresli bir durum, sizi duygusal olarak hazır veya hazırlıklı hissetmediğiniz zor bir seçim veya bir karar verme ihtiyacı ile karşı karşıya bırakacaktır.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
 • 25 – 31 Temmuz haftası boyunca dikkatiniz yeni bir iş teklifi, yeni bir profesyonel taahhüt veya yeni müşteriler, yeni iş teklifleri ile meşgul olabilir.
 • Bu hafta, çoğunuz halka açık bir yerde toplanmak veya misafirlerinizi evinizde ağırlamak üzeresiniz.
 • Bunun olduğu yerde, birçok duygu ve unutulmaz deneyimler bekleyin.
 • Bu hafta birçok kişiyi maddi veya maddi kazançla memnun edecek. Bu, akrabalarınız sayesinde, kendiniz veya başka kaynaklar aracılığıyla olabilir.
 • Genel olarak, bu hafta maddi ve finansal açıdan çok olumlu olacak.
 • Bu yedi gün boyunca akrabalarınız, arkadaşlarınız, komşularınız veya iş arkadaşlarınızdan oluşan çevrenizde yeni insanların görünmesini bekleyin. İlk iletişiminiz zor olabilir, ancak yavaş yavaş önemli ve istikrarlı ilişkiler kurabileceksiniz.
 • Hafta boyunca, kaderin size vereceği yeni fırsatları olabildiğince çabuk fark etmeye hazır olun. Bu, yaz tatiliniz olsa bile zaman kaybetmeyi göze alabileceğiniz bir hafta değil.
 • Hasta bir kişiyle ilgili görevler veya endişeler hafta boyunca ortaya çıkabilir. Yakın akrabalarınızın da dikkatinize ihtiyacı olacaktır.
 • Bu yedi gün boyunca, günlük programınızı önceden planlamak ve bugünün görevlerini yarına ertelememek önemli olacaktır. Bu sizin için büyük fayda sağlayacak ve başarı ve başarılı gerçekleştirme için gerçek şansınız olacak.
 • Bu hafta küçük bir miktar para ile hoş bir sürpriz bekleyin.
 • Erkekler ve kızlar bu haftayı hızlı ve duygusal olarak geçirecek, deneyimlemek üzere olduğunuz ve yapmak üzere olduğunuz şeylere çok fazla tutku, enerji ve duygu katacak. Bu hafta size nispeten yakın yaşayan bir kişiyle ilgili kötü haberlerle sarsılacak veya üzüleceksiniz. Bu, hayatınızdaki önemli, kader değişikliği için, buna hazırlıklı olanlar veya bunu gerçekleştirmeye istekli olanlar için uğurlu bir hafta olacak.
 • Erkekler bu haftayı sizden daha genç olması muhtemel ve kızınız, torununuz, kız kardeşiniz, diğer akrabanız veya tanıdıklarınız olabilecek bir kadınla ilgili bir deneyim veya olayla hatırlayacaktır. Bu hafta arkadaşlarınızın ailesinden bir çocuğun doğumuyla ilgili haberler alabilirsiniz. Genel olarak, hafta hayatınızdaki herhangi bir özel olayı işaretlemez ve arkadaşlarınızın, komşularınızın veya meslektaşlarınızın hayatında bunları takip etmeyi veya bunlara dahil olmayı tercih edersiniz.
 • Kadınlar bir restoran veya kafede arkadaşlarıyla veya hoş insanlarla hem toplanma hem de keyifli toplantılar için bir fırsat bulacaklar. Ziyaret etme veya bir araya gelme durumları, sizi başka bir bölgeden ziyaret edecek olanlar veya onları ziyaret etmek için seyahat edeceğiniz kişiler de dahil olmak üzere, akraba çevrenizden kişiler olabilir. Bu hafta, tanıdığınız kişilerin ailesindeki boşanma veya diğer yaşam bölünmeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
 • 25 – 31 Temmuz haftasında size karşı samimiyetsiz veya vefasız hissetmenize neden olacak kişilerle tanışacaksınız. Ancak, çeşitli nedenlerle, onlarla iyi bir ilişki sürdürmeniz gerekecektir. Bu temaslar, kendi sözleriniz ve duygularınız üzerinde sürekli kontrole ihtiyaç duymanız nedeniyle zihinsel olarak oldukça stresli bir test olabilir.
 • Bu tanıdıkların sizin için gerçekten önemli olacağını unutmayın, bu nedenle duygularınızı ve duygularınızı iyi dengeleyin.
 • Bu hafta işten büyük bir finansal başarı getirmez, ancak bu, sorumluluklarınızı ve yükümlülüklerinizi ihmal etmenize neden olmamalıdır. Bu hafta işinize harcadığınız çaba ve enerji, gelecekteki başarılarınızı veya başarısızlıklarınızı belirleyecektir.
 • Akraba veya arkadaş çevrenizden biriyle bu hafta yaşayacağınız sıkıntılar sizi şaşırtmayacaktır.
 • Hafta, çoğunlukla aile doğası olan çeşitli hoş olayları veya toplantıları önceden bildirir. Birçoğu davet edilecek ve bir nişan, düğün veya yıl dönümüne katılacak.
 • Aşk bu hafta size karşı cömert olabilir. Bulunduğunuz yerin dışındaki kişilerle olan romantik ilişkileriniz ilginç bir gelişme gösterecek.
 • Geçmişinizle ilgili, sizi itibarsızlaştırabilecek veya savunmanızda belirli bir eylemde bulunmanızı gerektirebilecek hoş olmayan deneyimler ortaya çıkabilir.
 • Erkekler ve kızlar buluşacak, konuşacak veya eğlenecek, çocukluktan arkadaşlardır. Önünüzde hem onlarla hem de uzun zamandır tanıdığınız diğer arkadaşlarınızla çok güzel anlar var. Bazılarınız için hafta, akraba veya komşu çevrenizden bir bebek veya bir çocukla ilgili iyi haberler getiriyor. Bu yedi gün boyunca sık sık hareket halinde olacak, oraya buraya gidecek, bununla ve bununla tanışacak, birçok duygu, deneyim, bilgi ve bilgi, yaşam deneyimi biriktireceksiniz. Bu, eğitim veya kariyerle ilgili taahhütleri olanlarınız için önemli bir hafta olacak.
 • Erkekler, romantik veya evli partnerleriyle belgeler veya parayla ilgili duygusal ama önemli ve gerekli konuşmalar yapacaktır. Daha dikkatli bir değerlendirme ve planlama gerektiren bir aile üyesiyle ilgili harcamalar mümkündür. Aşk hayatınız, yaşınız veya medeni durumunuz ne olursa olsun aktif ve benlik saygınız ve fiziksel formunuz için önemli olacaktır. Bir kızı olanlarınız, onun kişisel ya da romantik hayatında farklı duygular yaşayabilir.
 • Kadınların sağlık sorunlarına dikkat etmeleri ve aslında bu rahatsızlıkların nedeni olan günlük yaşamlarındaki stresi azaltmaları gerekecektir. Bu hafta sizin için çok daha fazla görev ve sorumlulukla çok dinamik olacak ve bunun duygusal, zihinsel ve fiziksel olarak iyi dengelenmesi gerekecek. Bazılarınız küçük bir erkek kardeş, oğul, yeğen veya torunla özel bir deneyime veya ciddi bir bağlılığa sahip olacaksınız.
Bu da ilginizi çekebilir!  Birinin seni aldattığını nasıl anlarsın? Sevgilimin beni aldattığını nasıl anlarım?

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
 • 25 – 31 Temmuz haftası boyunca, çocuklarınız veya aileniz için önemli olan şeylere daha fazla para harcamanız gerekecek. Eğitim, çalışma seyahati, yaz tatilleri ve daha fazlasıyla ilgili olabilirler.
 • Bu hafta her sorunun mutlaka doğal bir çözümü olacaktır. Duygusal olarak yük olmaktan kaçının. Çatışmalardan ve anlaşmazlıklardan kaçının, çünkü bunlar enerji, güç ve çoğu zaman israf olacaktır. Zihinsel olarak da hafta bitmeden çok yorgun olabilirsiniz.
 • Bu hafta beklenmedik bir gezi gerekebilir. Kişisel taahhütlerinizle veya akrabanızla ilgili olacaktır. Genel olarak, yakın ve uzak akraba ve arkadaşlarla ilginç ve dinamik bir iletişim haftanız var.
 • Bu yedi gün boyunca, başka bir yerde yaşayan veya çalışan insanlarla ilgili hoş sürprizler yaşayacaksınız.
 • Arkadaşlarınızdan veya özel konuklardan evinize bir ziyaret bekleyebilirsiniz. Bunun için özel bir neden olması gerekmez.
 • Hafta boyunca yakın kişiler, hayatlarından çeşitli haberleri veya olayları sizinle paylaşacak, onlarla canlı sohbetlere konu olacak.
 • Bu yedi gün boyunca meslektaşlarınız, benzer düşünen insanlar, sınıf arkadaşlarınız veya komşularınızla ilgili ilgi olaylarını takip edeceksiniz.
 • Arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın pervasız eylemleri veya hatalarıyla ilgili hoş olmayan haberlerle duygusal olarak yükleneceksiniz.
 • Bununla birlikte, genel olarak, bu, çeşitli yeni çabalara başlamanız için iyi bir hafta olabilir. Bazı ön hazırlıklar yaptığınız kişilerle önemli başarılar elde edeceksiniz.
 • Bu hafta kişisel eşyalarınızı kaybetmekten veya çalmaktan kaçının.
 • Erkekler ve kızlar, genellikle başka yerleşim yerlerinde yaşayan, okuyan veya çalışan kişiler de dahil olmak üzere, çeşitli hoş katılımlar, toplantılar veya toplantılarla dolu bir hafta geçirecekler. Sevinç ve hoş deneyimler için yeterli nedeniniz olacak, ancak zamanınızı yalnızca bu tür eğlencelerle boşa harcamayın. Evde ya da eğitiminiz ya da kariyeriniz için önemli olan bazı yararlı işler yapmak için yeterli zaman bulun. Bu hafta sevdiğiniz birinin, arkadaşınızın veya komşunuzun çalınması veya kaybolması hakkında bilgi edineceksiniz.
 • Erkekler, son birkaç haftadır giriştikleri eylemlerinin gerçek sonuçlarını görmeyi bekleyeceklerdir. Bu haftaki herhangi bir haber veya bilgi sizin ve gelecek planlarınız için önemli olacak. Size yeni fırsatlar açacak bir belgeye sahip olmanız veya sizi işinizde yeni bir adıma taşıyacak başarıya ulaşmanız mümkün. Çok güçlü bir dönem ama bunu bir hediye ya da hediye olarak kabul etmeyin, size verilen her şansı kullanmak için enerji ve hırsla yatırım yapın.
 • Kadınlar bu haftayı yakın bir eş veya arkadaşla seyahat etmek için kullanabilirler. Yolculuk uzun bir mesafe olmak zorunda değildir ve yaşadığınız şehrin yakınında hoş bir yer ile ilişkilendirilebilir. Bu hafta boyunca Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan bir kızın veya genç bir kadının hayatındaki önemli bir olaya söz verebilir veya önemli bir olaya katılabilirsiniz.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
 • 25 – 31 Temmuz haftasında hızlı düşünmeniz ve hareket etmeniz gerekecek. Ancak bu şekilde şimdi ortaya çıkacak yeni fırsatlardan yararlanabileceksiniz.
 • Ne yazık ki, çoğu risk almaktan korkacak. Belirli durumlarda düşünmek için daha fazla zamana ihtiyacınız olabilir. Bunda yanlış bir şey yok, ancak gecikme nedeniyle kişisel ve profesyonel yaşamınızda ilginç fırsatları kaçırma ihtimaliniz var.
 • Hafta boyunca arkadaşlarınızla bir söz veya başka bir düzenlemeyi yerine getirme beklentiniz olacak. Arkadaşlığınız planlarınıza göre gelişecektir.
 • Yeni bir arkadaşlık, size belirli alanlarda ilginç deneyimler veya yeni bilgiler getirecektir.
 • Hafta boyunca evinizde dedikodu ile uğraşmaktan hoşlanan insanlar tarafından ziyaret edileceksiniz. Hoş olmayan bir hikayeye karışmamaya dikkat edin.
 • Aile içi çatışmalar istenmeyen bir yönde gelişebilir ve aile ilişkilerinizde gerginlik yaratabilir. Her sorunun incelik, diplomasi ve hepsinden önemlisi sabırla çözülebileceğini çok iyi biliyorsunuz.
 • Geçen haftaki sıkıntılar muhtemelen bir erkekle alakalıdır ve bu hafta çözüm bulmakta zorlanacaklar. Omuzlarınızdaki bu duygusal yükün tadına varamayacaksınız ama beklemek zorunda kalacaksınız.
 • Bu hafta bir gezi planlamak veya gerçekleştirmek için uygun olacak.
 • Hafta boyunca tanıştığınız yeni insanların hayatınızda hala bir anlamı olacak.
 • Hafta boyunca sağlık sorunlarınıza dikkat edin.
 • Bu yedi gün boyunca olayların gelişimini zorlamayın. Bir durum olmaya hazır olduğunda, kimse onu değiştiremez.
 • Erkeklerin ve kızların, size yaşamda yararlı bilgiler veya önemli yönergeler vermeye çalışacak bir erkeğin sözleşmelerini veya tutumunu dikkatle dinlemeleri gerekecektir. Böyle bir yardımı reddederek duygusal tepki vermek için acele etmeyin. Hafta boyunca, hayatınızda çeşitli olumsuz durumlara neden olabilecek Yay, Aslan veya Başak burcunda doğan insanların sözleri veya eylemleri konusunda çok alıngan veya sabırsız olacaksınız. Bu hafta boyunca, gençliğiniz ve kendi duygularınızı kontrol edememeniz ne olursa olsun, kendi içinizdeki uyumu korumanız önemli olacak.
 • Erkekler bu hafta zamanlarının çoğunu farklı yönlerde dolaşarak, yanlış yerlerde ya da yanlış insanlardan önemli çözümler arayarak geçirebilirler. Değerli zaman ve kaynakları boşa harcayarak, kendi içinizdeki öfkeyi ve belirli durumları doğru bir şekilde yargılayamamanızı tetikleyebilirsiniz. Bu hafta boyunca birisiyle tanışmanız ve size önceden duygusal olarak yük olabilecek hoş olmayan veya hassas bir konu hakkında konuşmanız gerekecek.
 • Her şeyden önce, kadınlar hem dış görünüşleri hem de sağlıkları veya huzurları için kendilerine bakmak zorunda kalacaklar. Yakın bir kadının sağlığı bir endişe, endişe veya konuşma konusu olabilir. Aşk, yaşları ve medeni halleri ne olursa olsun kadınları şaşırtabilir. Yakın geçmişte hayatınızda ortaya çıkan yeni bir aşk, evliyseniz, evliliğinizin geleceğini ciddi bir sınava sokabilir. Aksi takdirde sizi hazırlıksız yakalayabileceğiniz önemli bir taahhüt kararı vermeniz gereken bir duruma sokabilir.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
 • 25 – 31 Temmuz haftasında geçmişinizden gelen karmaşık veya çelişkili ilişkiler yeniden gerginlik yaratacaktır. Sizi istenmeyen durumlara sokabilecek eski kişisel veya ailevi kan davaları ön plana çıkacaktır.
 • Hafta boyunca bu planda paranın, finansal nitelikteki bir belgenin veya diğer olumlu olayların tadını çıkarabilirsiniz. Dostça ilişkiniz sayesinde bir tür fayda elde edebilirsiniz.
 • Hafta boyunca evinizden bir kişinin sağlık sorunu hakkında endişeleneceksiniz. Eğer varsa, bir evcil hayvan veya çiftlik hayvanlarının çevresinde de kaygı oluşabilir.
 • Hızlı çözüm gerektiren beklenmedik bir ev sorunu ortaya çıkabilir.
 • Aşk hayatınızda, mevcut veya geçmiş bir ilişkinin özel anılarından etkileneceksiniz. Bu yedi gün boyunca, geçmiş başarılara güvenmeyin, ilişkinize enerji ve hisler yatırmaya devam edin.
 • Hafta boyunca, iş için veya acil aile taahhütleri ile bağlantılı olarak seyahat edebilirsiniz.
 • Hafta boyunca, kötü bir ruh halinden muzdarip veya size şikayetlerle yüklenecek insanlarla toplantı veya temaslarınız olacak.
 • Erkekler ve kızlar, sizi derinden sarsabilecek veya beklenmedik bir şekilde ruhlarınıza dokunabilecek güçlü, bazen zıt duygularla dolu bir hafta geçirecekler. Hafta boyunca yaşanan bazı kayıplar veya başarısızlıklar size muhtemelen ömür boyu hatırlayacağınız bir şey öğretecektir. Sizden daha büyük insanlarla iletişim kurarken dikkatli olun, bu hayatınızda bazı karışıklıklara veya başka hoş olmayan durumlara neden olabilir.
 • Kendi çocukları veya torunları olan erkekler, hazırlığı sizin elinizde olabilecek ciddi bir göreve veya toplantıya katılacaklardır. Hafta, diğer akrabalarla farklı pozisyonlardan veya diğer ciddi nedenlerden dolayı bir çocuk üzerindeki çatışmaları dışlamaz. Bu hafta, olmasını beklemediğiniz, kamu açısından önemli olaylarla ilgili haberler veya bilgiler sizi şaşırtacak.
 • Kadınlar, kaderin onlara vereceği şansın hemen yakalanması ve kullanılması gereken ilginç, çoğunlukla olumlu bir hafta geçirecekler. Hafta boyunca, her iki taraf için de faydalı bilgiler alışverişinde bulunacağınız Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan insanlarla iletişim kurmakla ilgileneceksiniz. Dinlenme, turizm, akrabalar veya hoş insanlarla tanışma amaçlı seyahatler için hayırlı bir hafta olacak. Başka bir şehirde veya başka bir ülkede yaşayan bir kadınla bu haftayı keyifli bir deneyimle hatırlamak mümkün.
Bu da ilginizi çekebilir!  Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli | Soğuyan sevgiliyi geri döndürme yolları

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
 • 25 – 31 Temmuz haftasında, finansal istikrar veya sizi rahatsız eden finansal sorunların gelişmesi için uygun fırsatlar olacak. Bu, para, parasal yükümlülükler vb. ile ilgili sorunları çözmek için iyi bir zaman olacak.
 • Bu yedi gün boyunca, şehrinizin veya köyünüzün dışında yaşayan biriyle tanışmanız veya arkadaşlığınız ilginç bir gelişme olacak. Kişisel veya profesyonel yaşamınızda henüz gelişmemiş yeni tanıdıklar da oldukça olasıdır.
 • Bu hafta bir çocuk veya genç bir akraba ile ilgili olaylar yaşayacaksınız. Duygusal deneyimler yaşayacaksınız ya da biraz sürpriz yaşayacaksınız.
 • Bazılarınız, bir akrabanızın hayatındaki farklı durumlarla ilgili olabilecek evlilik sorunlarıyla ilgileneceksiniz.
 • Bu hafta beklenmedik olaylardan bazıları eski bir aşk veya eski eşle ilgili olacak.
 • Bu yedi gün boyunca, geçmişte tatsız deneyimler yaşadığınız kişilere yönelik olumsuz yorumlarınıza dikkat edin.
 • Size hoş olmayan şeyler söylediğini bildiğiniz kişilerle tartışmaktan veya çatışmaktan kaçının.
 • Hafta boyunca işte veya işinizde beklenmedik olay ve durumlarla karşılaşacaksınız.
 • Sosyal veya politik bağlantılarınız ve taahhütleriniz ilginç bir gelişme gösterecek.
 • Bu hafta, siber uzayda oluşturabileceğiniz yakın ve uzak insanlarla yeni tanıdıklar bekleyin.
 • Bazılarınız önemli bir aile sorununu çözmeyi taahhüt etmek zorunda kalacak.
 • Daha iyi bir yaşam standardı sağlama hırsına sahip olduğunuz sürece, ek gelir için bir fırsat olabilir.
 • Kız ve erkek çocuklar, herhangi bir sözleşmeyle, para alma veya vermeyle ilgili her türlü belgeyi her türlü anlaşmayla taahhüt edebilirler. Bu, kendiniz için alışveriş yapmaya istekli olacağınız bir hafta olacak, ancak şu anda sahip olduğunuz kaynakları ciddi bir şekilde düşünmeniz gerekecek. Bazılarınız kullanmadığınız şeyleri satmaktan küçük ama önemli bir gelir elde edebilir.
 • Erkekler bu hafta hayatlarında beklenmedik her olayın anlamını, kendileri için ne kadar iyi olduğunu ve içinde ne kadar olumsuz çağrışım olabileceğini araştıracaklar. Bunda yanlış bir şey yok, yeter ki hayatın sana şimdi vermeye karar vereceği bir şanstan yararlanma anını kaçırma. Haftanın kendisi sizin için olumlu olacak, size potansiyelinizi gösterme, yeteneklerinizi onları takdir edebilecek insanlara sunma fırsatı verecek.
 • Ailelerinde daha fazla göreve sahip olmanın yanı sıra, kadınlar arkadaş veya komşu ailesindeki etkinliklere bir şekilde dahil olacaklardır. Bir durum etrafında yaratılacak gerilim nedeniyle, bir noktada muhalefet veya çatışmaların olabileceği iş yerinizde yeterince sorumluluğunuz olacaktır. Bu hafta Koç, Aslan veya Yay burçlarının temsilcileri bir telefon görüşmesi, davetiye veya başka bir küçük dikkat hareketi ile sizi şaşırtabilir.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
 • 24-31 Temmuz haftası boyunca, finansal kazanç, profesyonel veya aile başarısı ve daha fazlasını bekleyeceğiniz planlarınızın gelişimi için yüksek beklentileriniz olacak.
 • İster bekar, ister evli olun, bu yedi gün boyunca aşk hayatınızda önemli bir faktör olacaktır.
 • Birçoğunun yeni bir romantik ilişkiye başlamak için iyi zamanları olacak.
 • Profesyonel olarak, bu hafta, işinizle ilgili olacak daha fazla temasa ve sohbete hazır olmanızı gerektirecektir. Bu yedi gün boyunca, işiniz için gerçek ücret üzerinde anlaşmaya varma fırsatınız olacak veya daha fazla sorumluluk almaya istekli olacaksınız.
 • Hafta, yeni, daha umut verici bir iş teklifiyle ilgili fırsatlar getiriyor.
 • Bu hafta size bir şeyler öğretmeyi amaçlayan birkaç kısa stresli durum yaşayacaksınız.
 • Bu haftanın sürprizleri gerçek ve sanal dünyada oluşturacağınız yeni tanıdıklarla ilgili olabilir. Anlamlarına sahip olacaklar ve tesadüfi olmayacaklar.
 • Hoş olmayan bir haber, hafta boyunca duygusal olarak stresli olabilir.
 • Hafta boyunca, güveninizi kazanmayı başaran insanların kurnaz hareketlerine dikkat edin.
 • Erkekler ve kızlar genellikle kötü bir ruh halinden muzdarip olacaklar veya çeşitli kaprislerin, gerçekleşmemiş planların veya arzuların etkisi altında kalacaklardır. Sizden ruhsal olarak daha gelişmiş, daha güçlü bir entelektüel yüke sahip olanlar, bunun nedeninin içsel bir durum olacağını, kendinizde olduğunu anlayacaklardır. Başkalarının başkalarını suçlaması kolay olacak ve herhangi bir şey için suçluluk duygusundan kolayca kurtulacak. Ancak bu hafta eğitiminiz veya kariyeriniz için önemli olacak ve umarım bu konudaki görev veya görevlerinize daha ciddi bir şekilde bakabilirsiniz.
 • Erkekler, fazladan çalışma veya erken kârlı bir nişan için para alma da dahil olmak üzere, iyi bir gelir elde etme fırsatına sahip olacaklardır. Ancak bazı durumlarda, ortak para, ortak faaliyetler için ödeme vb. ile ilgili sıkıntılar olacaktır. Bu burcu önceden okuyarak ve mümkünse, iyi hazırlanın ve ilgili belgeler veya sözleşmeler ile benzer ilişkiler sağlayın. noter onaylı.
 • Kadınlar bu hafta gardıroplarını yenilemeye karar verdiklerinde ya da görünümlerine, güzelliklerine ya da spa bakımlarına para harcamaya karar verdiklerinde biraz savurganlığa meyilli olacaklar. Kendi öz saygınızı iyi yansıtan yeni bir görüntü, yeni bir yayın gösterme arzu ve beklentisine sahip olacaksınız. Bu hafta boyunca Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan kadınlarla kişisel bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olun. Bir kadınla bir toplantıya veya toplantıya davet alabilirsiniz.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
 • 25 – 31 Temmuz haftasında işinizde bazı değişiklikler, yeni aktivite veya yer değiştirme ile ilgili bir olay yaşayacaksınız.
 • Bu hafta, sizi yeni olaylar için beklentiler ve ruh halleriyle dolduracak olaylar nedeniyle sizin için ilginç olacak. Bazıları için hazırlıklar bu hafta başlayabilir.
 • Bu yedi gün boyunca kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin bir yolunu arayacak ve bulacaksınız.
 • Verdiğiniz veya aldığınız ilgi ve cömertlik sayesinde başarı önünüzde.
 • Bu hafta arkadaşlarınız, komşularınız veya iş arkadaşlarınız hakkında kısa süreli endişeler yaşayacaksınız.
 • Hafta boyunca dikkatiniz bir kadının kişisel hayatıyla ilgili bir olaya odaklanacak: bir arkadaş veya akraba. Farklı yaşam durumlarıyla ilgili olabilir: seyahat, yer değiştirme, anavatana dönüş vb.
 • Hafta boyunca bir çocuk ya da gençle ilgili bir araya gelme olasılığı olacaktır, ancak bunun nedeni farklı olacaktır.
 • Hafta boyunca arkadaşlarınızla dışarıda daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz.
 • Bazılarınız gelecekteki bir ev veya ev değişikliğini düşünecek.
 • Hafta, bir nişan veya düğün ile ilgili haberleri getirir.
 • Hafta boyunca söylediklerinizi dikkatlice düşünün, çünkü birilerini kolayca gücendirebilir veya incitebilirsiniz.
 • Erkekler ve kızlar, özgüveniniz ve kişisel cüzdanınız üzerinde iyi bir etkisi olacak iyi haberler veya önerilerle mutlu olacaklar. Hafta, eğitiminizde veya kariyerinizde iyi sonuçlar elde etmeniz için çeşitli hoş deneyimler veya yeni ifade fırsatları getiriyor. Bu hafta, hırslı ve yeni zirvelere ulaşmaya hazır olanlarınız tarafından çok güçlü hissedilecek. Bu haftaki olumlu eğilimlere rağmen, sağlık sorunları olabileceğinden fiziksel şeklinize dikkat edin.
 • Erkekler günlerce durgunluk, daha önce başlamış oldukları görevleri tamamlama baskısı veya şu anda kontrolünüz dışında gelişen olayları beklemek zorunda kalabilirler. Bu dönem geçtiğinde, hedeflerinize ulaşmak için daha iyi fırsatlara ve gerekli kararları vermede daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız. Bu hafta boyunca evinizin dışında yaşayan Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan kişilerle konuşacak veya bazı planlar yapacaksınız.
 • Kadınlar iyimserlikle dolacak ve şu anda meşgul oldukları işlerin iyi ve başarılı bir şekilde sonuçlanacağını umacaklar. Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan insanların yardımına veya yardımına güvenebilirsiniz. Bir erkekten iyi bir ilişki veya iyi bir destek alacaksınız, bu şu anda sizin için çok önemli olacak. Bu hafta, kendi oğlu veya torunu olanlar için iyi olaylar ve deneyimler getiriyor.

2022 TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.