20 Eylül hangi burç oluyor| 20 Eylül burcunun yükseleni

20 Eylül hangi burç oluyor| 20 Eylül burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 20 Eylül hangi burç oluyor? 20 Eylül burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

20 Eylül hangi burç oluyor?

20 Eylül’de doğan bir Başak olarak, sakin ve dingin bir doğaya sahipsiniz. Ayrıca çok yaratıcı ve oldukça hayallisin.

Belki de daha fazla güven kazandıkça, hayatınızın bir noktasında spot ışığı altında olacaksınız.

Astrolojik sembol: Bekaret Tanrıçası. Bu burç sembolünün, 23 Ağustos – 22 Eylül’de Başak burcu altında doğanları etkilediği düşünülmektedir. Bilgi, incelik, saflık ve bolluk için düşündürücüdür.

 20 Eylül’de doğan insanlar inanılmaz derecede mükemmeliyetçi, aşırı organize ama aynı zamanda sıcak ve dürüst. Güvenlerini kazananlara karşı güvenilirdirler, ancak aptallık veya ilgi eksikliği ile uğraşmak zorunda kaldıklarında genellikle ilgilerini kaybederler. İşleri kendi yöntemleriyle yapmayı tercih ederler ve son derece uyarlanabilir olmalarına rağmen, aşırılıklarla çalışmaya başladıklarından hoşlanmazlar. Kendileri kadar esprili insanlarla çevrili olduklarında bayılırlar ve coşkularını hızlıca gösterirler.

20 Eylül hangi burç oluyor | 20 Eylül burcunun yükseleni

Başak adı, Bakire’yi tanımlayan Latince isimdir, 20 Eylül burcu Fransızcada Vierge’dir ve Yunanca’da Arista’dır.

Karşıt burç: Balık

 Olumlu özellikler: Parlak, sadık ve şefkatli bu yerliler her sorun için düşünceli bir çözüme ve ayrıca sevdikleri herkes için iyi bir kelimeye sahip gibi görünüyor. Başak insanları genellikle kararlıdır ve yenilik anlamına gelen her şeye açıktır. Bu burcun altında doğanlar da çok sabırlı ve diğer insanlara karşı düşünceli. Ev içinde oldukları için sevgi dolu bir ailenin istikrarını ve güvenliğini ararlar.

Olumsuz özellikler: Belirli şeyleri bırakıp devam etmeleri gerektiğini anlamak, uzun vadeli kin besleyen bu endişeli yerliler için bir mantra olmalıdır. Sadece belirli insanlarla etkileşime girmelerini engellemekle kalmaz, aynı zamanda onlara ekstra bir stres sunar. Tamamen şaşırtıcı, bu yerliler oldukça manipülatif olabilirler ve ne kadar nazik görünürlerse, onları geçtiğinizde o kadar şiddetli olabilirler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Mart pazartesi burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Mart 2020

Yönetici ev: Altıncı ev . Bu yerleşim, kölelik, organizasyon ve sağlık hizmetlerini önerir ve bunların başakların yaşamlarında neden bu kadar önemli bir rol oynadıklarını gösterir.

Yönetici gezegen: Merkür . Bu göksel gezegen, duyarlılığı ve sıcaklığı ortaya çıkarır ve aynı zamanda mükemmeliyetçiliği vurgular. Merkür, günlük ifade ve tüm etkileşimlerle ilgilenir.

20 Eylül hangi burç oluyor | 20 Eylül burcunun yükseleni

Element: Toprak . Bu, 20 Eylül’de doğanların yaşamlarına yapı ve pratiklik duygusu getiren bir unsurdur. Dünya diğer üç elementle bağlantılı modeller veya ısınır.

Şanslı gün: Çarşamba . Bu, Merkür tarafından yönetilen bir gündür, bu nedenle özgürlüğü ve yeteneği sembolize eder ve en iyi şekilde konuşkan Başak yerlileri ile özdeşleşir.

Şanslı sayılar: 1, 5, 13, 18, 25.

Slogan: “Analiz ediyorum!”

Şanslı renk

Lacivert, 20 Eylül ile doğan Başak halkını temsil ettiği söylenen renktir.

Lacivert, zarafeti gösteren bir tondur ve bu, rafine Başak için giderek daha fazla uyarıcıdır. Bu zodyak rengi, yerlileri çevreleyen nesnelerde kullanılmalıdır.

İşaret rengi olarak lacivert olan insanlar, sosyal ve eğlenceli sevgi dolu kişilerdir ve bir noktada yüzeysel görünebilirler. Donanma gerçeğin rengi olduğu için makul, samimi ve güvenilir bir kişidirler.

Başak insanları için diğer renkler turuncu, bej ve toprak tonlarıdır.

20 Eylül burcunun yükseleni

20 Eylül hangi burç oluyor | 20 Eylül burcunun yükseleni

Başak Yükselen burçlarının kişiliği, büyük ölçüde, Başak’ın yönetici gezegeni olan Merkür’ün haritalarındaki konumuna bağlıdır. Yine de kesin olan bir şey var: bu bireyler çekingen ve oldukça zeki.

İnsanları ve durumları onlara açılmadan önce derinlemesine analiz edecekler. Sonuç olarak, genellikle izole, ciddi ve soğukkanlı tipler olarak karşımıza çıkabilirler.

Yine de durum illa bu olacak değil. Bu sadece Başak Yükselen burçlarımızın doğa tarafından nasıl programlandığına bağlı!

Hayatta son derece disiplinli ve organize olmuş ideal mükemmeliyetçilerdir. Olağanüstü iletişim becerileri ile kutsanmışlardır ve son derece hassas ve duygusal varlıklardır.

Bir Başak Yükselen burcunun hayatı olduğu gibi alması çok zordur – her şeyi ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar analiz edeceklerdir.

Onları harika araştırmacılar ve bilim adamları yapan bu gözlemsel güç olsa da, her biri kendi hareketlerini sürekli olarak endişelendirip eleştirdiklerinde en büyük lanetleri de oluyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 27 Mart cuma burç yorumları

Kararlarından sürekli şüphe duyacaklar ve kendilerini eleştirecekler. Duygularını genellikle kendilerine sakladıkları ve başkalarına açılmayacakları gerçeğiyle meseleler daha da karmaşık hale gelir ve bu da onları anlamayı muazzam derecede zorlaştırır.

Organizasyon ve sistematik yaklaşım kritiktir ve birincil öneme sahiptir. Mükemmellik her şeydir: işte, ilişkilerde ve hayatta!

20 Eylül hangi burç oluyor | 20 Eylül burcunun yükseleni

Yararlı olanı yararsız olanlardan ayırma konusunda içgörülerle kutsanmışlardır: tüm gereksiz bilgileri filtreleyecek ve önemli olana odaklanacaklardır.

Düzgün ve düzenli giyinmek ve bakımlı olmak hayatlarında önemli bir husustur.

Sonuç olarak, Başak yükselen burçları, vücutlarının onlara verdiği en küçük sinyalleri tespit edecek ve onlara göre hareket edecektir. Sistem dengesizlikleri veya rahatsızlıkları: hepsini hissedecekler, beden farkındalıkları o kadar derin ki.

Dahası, günlük ihtiyaçları için seçtikleri şey konusunda da seçici davranırlar. Bir süpermarkette kendileri için hangi nemlendiriciyi satın alacağına kafayı takan birini bulursanız, o bir Başak Yükselen burcu olabilir!

Öyleyse şaşırtıcı değil, Başak Yükselen burçlarının fiziksel sağlıkla ilgilendiğini ve sağlık ihtiyaçları konusunda bilinçli olduğunu göreceksiniz.

Birçoğu ayrıca zihinlerini, bedenlerini ve ruhlarını sağlıklı tutmak için Yoga ve meditasyon dahil olmak üzere farkındalık programlarını benimser. Ayrıca iştahları da iyi.

Ayrıca, Başak Yükselen burcu da vücudu hakkında oldukça yargılayıcıdır. Vücudunun güzel yanlarını görmek yerine dengesizliklere odaklanacak .

Sürekli Endişelenmek Başak Yükselen Burcunun Doğasındadır

20 Eylül hangi burç oluyor | 20 Eylül burcunun yükseleni

Başak Yükselen Burcunun bir başka yaygın kişilik özelliği, sürekli olarak şeyler hakkında endişelenme doğasıdır. Bu, özellikle yeni durumlarla karşılaştıklarında doğrudur.

Genellikle kendileri için çok zordur, her zaman son derece özeleştiridirler. Başak ayaklanmasının doğal bir kötümser olduğunu söylüyorlar!

Başak yükselen burcunuz sizin için sistematik ve organize olmak ve tüm görevleri en üst düzeyde mükemmellikle istenilen şekilde tamamlamak önemlidir.

Yükselen Başakçı’nın Görünüşü ve Genel Kişilik Özellikleri

 • Başak Yükselen Burçları, gerektiğinde yalnızca birkaç kelime konuşma eğilimindedir. Konuşkan tipler değiller. Çoğu zaman bilgi alımına odaklanırlar.
 • Çok büyük bilgi rezervlerine sahipler ve çeşitli bilgileri depolayacaklar. Ancak, ilk filtrelenip işlenene kadar bu veritabanında hiçbir şey depolanamaz. Kalite kontrollerini geçtikten sonra depolanmaya hazırdır!
 • Bu nitelik Başak Burcu bireyi çok yetenekli bir araştırmacı yapar. Daha geniş ve önemsiz konulara değil, onları ilgilendiren belirli konulara bakacaklar.
 • Aslında, yaptıkları her şeyde mükemmelliğe olan özlemleri sayesinde büyük bilim adamları olurlar. Tüm ayrıntıları çapraz kontrol edecekler ve iş kalitesinin benzersiz olmasını sağlayacaklar.
 • Başak burçları da son derece güvenilirdir ve tüm sorumlulukları kolayca yönetebilir.
 • Fiziksel görünümleri söz konusu olduğunda, orta derecede boyları ve ağırlıkları vardır. Başak Yükselen burçlarının etkileyici bir alnı vardır ve geniş omuzları vardır.
 • Genellikle koyu renkli saçları ve gözleri olur, ikincisi çok çekicidir. Genellikle küçük bir yüz ve şekle sahip olacaklardır.
 • Başak burcu yükselen burçlar hızlı bir tempoda yürüme eğilimindedir ve gerçek yaşlarından çok daha genç görünür. Çok ince bir fiziğe sahipler.
 • Her zaman tarafsız kalarak çevrelerinde kendilerini iyi kamufle etmeyi tercih edeceklerdir. Dikkat çekmek için yükselen bir Başak burcunun doğasında değil.
 • Bu kişiler çok yumuşak dillidir. Başrol oynamak istemeden mutlu bir şekilde destekleyici rolü oynayacaklar. Bu kişiler doğal olarak utangaç ve alçakgönüllüdür. Başak Yükselenleri iyi huylu, kibar ve havalı olacaklar.
 • Başak burçları doğal olarak utangaçtır ve yeni bir yere ve yeni insanlara alışmak zaman alacaktır. Sevginin alenen sergilenmesi, Başak Yükselen burcunun kesinlikle karşı olduğu bir şeydir.
 • Dinsel eylemlerle çok ilgilenme eğilimindedirler ve yürekten insancıl oldukları için çok hayırseverdirler.
 • Kendilerini çok eleştiriyor olsalar bile, kriz ve sıkıntı zamanlarında soğukkanlı kalırlar ve her zaman bir çıkış yolu bulmaya çalışırlar. Kelime oyunları ve bulmacalar genellikle ilgilerini çeker.
 • Mükemmelliğe bu kadar odaklandıklarından, hayattaki en ufak bir değişiklik onları çok stresli ve kafası karışmış halde bırakacaktır. Her şeyin her zaman düzenli olamayacağını anlamalılar!
Bu da ilginizi çekebilir!  17 Şubat hangi burç oluyor| 17 Şubat burcunun yükseleni

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.