17 Şubat hangi burç oluyor| 17 Şubat burcunun yükseleni

17 Şubat hangi burç oluyor| 17 Şubat burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 17 Şubat hangi burç oluyor? 17 Şubat burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

17 Şubat’ta doğan bir kova olarak, kişiliğiniz bir romantizm, dürtüsellik ve çekicilik ile karakterizedir. Kalbinde Romantik, her şeyden önce, veren ve sevgi alma keyfini çıkarın. Bu kalitenin bir sonucu olarak, birçok yakın ilişkiniz oldu, ancak dürtüsellik, sevgiye girip çıkmanızı kolaylaştırıyor. Sosyal olarak, aynı sıcaklığı ve tutkuyu gösterirsiniz. Doğuştan gelen çekiciliğiniz ve gizeminiz size birçok hayran kazandı. Hatta en yakın arkadaşları hala biraz gizemli bulmak olduğunu bilmek şaşıracaksınız.

Hava
17 Şubat elemanı
Hava, işaretinizin eşleştirilmiş elemanıdır ve tüm zodyak işaretlerinden, elemanla sadece sabit bağlantıya sahip olursunuz. Hava ile olan özel ilişkiniz, güçlü rüzgarın niteliklerini, kararlı ve inatçı olmanızı sağlar. Diğer hava işaretleri gibi, varlık içinde karıştırarak merak nazik esintiler tanık. Ne zaman bir şey ilgi kıvılcım, anlayış ve bilgi doğru itmek. Havanın aktif nitelikleri bir varlık olsa da, havanın durgun etkilerinden haberdar olmalısınız, bu da aloofness ve duygusal mesafe nöbetleri içerir.

17 Şubat gezegen etkisi
Uranüs, Kova’nın egemen gezegenidir, ancak üçüncü Dekanda ya da işaretin bir bölümünde doğduğunuzda, Venüs size bol miktarda gezegen gücünü de ödünç verir. Sapma gezegeni olan Uranüs, özgür ruhunuz ve bireyselliğinizle bağlantılı olsa da, Venüs’ün sosyalliğinize ve güzelliğin takdirine bağlı olan etkisidir. Gezegen etkilerin benzersiz kombinasyonu kova Decans herhangi birinden daha duyarlı hale getirir. Bu kalite, büyük bir tutkuyla koşulsuz olarak aile ve yakın arkadaşlar için sevgiyi ifade etmenizi sağlar. Eğer bir düşüş olsaydı, o zaman hareket etmeden önce tutku düşündürüyor olurdu. İlgi tutmak her zaman hayatında bir meydan okuma olacak iken, size birçok değerli deneyimler getirecek gibi kendiliğindenlik kucaklamak.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 24-30 Ocak 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

17 Şubat kariyer
Orijinal ve tutkulu, doğal yetenekleriniz çeşitli kariyerlere çok uygundur. Şefkatiniz ve çekiciliğiniz öğretmen, öğretim görevlisi veya danışman olarak başarılı bir kariyere dönüşebilir. Öte yandan, kararlılığınız zorlu iş, medya veya tanıtım alanları için mükemmel bir uyum olabilir. Macera için yüksek bir ihtiyaç ile, Eğlence Dünyası görmezden gelmek için çok çekici olabilir. Eğer durum buysa, 17 Şubat’ta doğan Larry the Cable Guy için de televizyon ya da filmde iyi olacaksın. Hangi kariyeri seçerseniz seçin, Michael Jordan, başka bir ünlü doğum günü ikizleri büyüklük taahhüdünü kabul.

17 Şubat Sabian sembolü
Doğum günün için Sabian sembolü bir chrysalis çıkan bir kelebek. Kelebeğin sembolü metamorfozun önemine bağlanır. Günlük yaşamınızı ve ilişkilerinizi değiştirerek, karakterinizi ve bilincinizi tamamen dönüştürme gücüne sahipsiniz.

Ünlü İlişkiler
İşte 17 Şubat doğumlu birkaç kova ünlüler ve onların geçmiş veya şimdiki Romantik bağlantıları vardır:

Denise Richards (kova) ve Charlie Sheen (Başak)
Ashton Kutcher (kova) ve demi Moore (Akrep)
17 Şub
Daha 17 Şubat doğum günü Astroloji
17 Şubat doğum günü numarası ile ilişkilidir 1
17 Şubat Kılıç Tarot kartı 6 ile ilişkilidir

17 Şubat burcunun yükseleni

17 Şubat’ta doğan bir kova olmak, zihninizi meşgul etmek sizin için çok önemlidir. Benzer şekilde, diğer insanlarla çok fazla zaman harcıyorsunuz ve sadece önemli bir şeyle uğraşırken kendinizi izole etmeyi tercih ediyorsunuz.

Doğal olarak hoş, iyi başkalarına yardım etmeye çalışıyorsun ama gerektiğinde kendini savunman yok demek değildir. Aşağıda kapsamlı bir kişilik raporu okumaya hazırlanın.

17 Şubat için burç kova.

Astrolojik sembolü: su taşıyıcısı. Su taşıyıcısının işareti, Güneş Kova’ya yerleştirildiğinde 20 Ocak – 18 Şubat doğumlu insanları temsil eder. Bu yerlilerin hayatlarındaki tazelik ve ilerleme duygusunu yansıtır.

Bu da ilginizi çekebilir!  Aylık burç yorumları Temmuz 2020 | Nuray Sayarı Temmuz ayı burç yorumları

Kova Takımyıldızı batıda Oğlak ve doğuda Balık arasında yer alır ve en parlak yıldız olarak alfa Aquarii vardır. 980 sq derecelik bir alana yayılır ve görünür enlemleri + 65° ila -90°arasındadır.

Yunanlılar kendi İdroxoos tercih ederken Fransız adı o Verseau, Şubat ancak kökeni 17 burç, su taşıyıcısı, Latin kova olduğunu.

Ters işareti: Leo. Burç grafikte, bu ve kova güneş işareti zıt taraflarda olan, hayal gücü ve huzur ve zamanlarda zıt yönlerinin oluşturulması ile ikisi arasında dengeleme eylemi çeşit yansıtan.

Modalite: Sabit. Kalite, 17 Şubat’ta doğanların güvenilir doğasını ve çoğu yaşam olayında gevşeme ve cesaretini göstermektedir.

İktidar evi: onbirinci ev. Bu ev dostluk, rüyalar ve daha yüksek beklentilerin alanını temsil eder. Kovalar onların samimi ve açık doğa ile mükemmel bir maç değil, aynı zamanda onların idealizm ve sosyal destek dayalı başarı vardır.

İktidar organı: Uranüs. Bu gezegenin genişleme ve genişleme üzerinde yönettiği ve aynı zamanda samimiyet mirasını yansıttığı söyleniyor. Uranüs asi yeni yıldız olarak kabul edilir.

Öğe: Hava. Bu unsur Şubat 17 zodyak işareti altında doğanların hayatında gerçekçilik ve dikkatli duygusu önerir ve onu daha da farkında ve meşgul olmaya belirler. Toprak elementi ile birlikte, hava boğuyor veya içine dahil ediyor gibi görünüyor.

Şanslı gün: Salı. Kova altında doğanlar için bu sıcak gün Mars tarafından yönetilir, böylece ayrıcalık ve dürtü sembolize eder.

Şanslı sayılar: 7, 8, 17, 18, 25.

sloganı: ” Biliyorum “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.