16 Şubat hangi burç oluyor| 16 Şubat burcunun yükseleni

16 Şubat hangi burç oluyor | 16 Şubat burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 16 Şubat hangi burç oluyor? 16 Şubat burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

16 Şubat’ta doğan bir kova olmak, kişiliğiniz doğuştan gelen çekicilik ve dürtüsellik ile karakterizedir. Hayatınız boyunca, insanların kişiliğinize çekildiğini fark ettiniz. Sıcaklık ve samimiyeti bir rol oynamaktadır iken, birçok kişi için gizem çizilir gerçekleştirmek için sürpriz olabilir. Her zaman yeni ilgi ve durumları keşfetmek gibi dürtüsel doğa, enigma persona bir rol oynayabilir. Zaman zaman, hatta yaşam spontan, hızlı tempolu bir şekilde darmadağın edilir!

16 Şubat Doğum Günü Elemanı-Hava
İşaretinizin eşleştirilmiş elemanı havadır ve aslında, öğeye sabit bir bağlantıya sahip tek burç sizsiniz. Güçlü bir rüzgar gibi, havanın etkisi kişiliğinize inatçı ve kararlı bir kalite sağlar. Doğal merakınızla eşleştirildiğinde, havanın etkisi, yeni durumlardan anlayış ve bilgi edinmek için yorulmadan çalışmanıza izin verir. Havanın olumlu niteliklerinin devam eden kucaklaşması, havanın olumsuz niteliklerinden kaçınmak için çaba sarf ettiğiniz sürece güçlü bir varlık haline gelecektir; durgun havanın etkisi, sosyal ve duygusal mesafenin nöbetlerine neden olabilir.

16 Şubat İktidar Gezegeni-Uranüs
Kova, Uranüs gezegeni tarafından yönetilir, ancak üçüncü Dekanda veya işaretin bir bölümünde doğduğunuzda, Venüs’ün gezegen etkisine de maruz kalırsınız. Sapma gezegeni olan Uranüs, özgürlük arayışınızdan ve orijinal niteliklerinizden sorumlu olsa da, sosyal ve hassas doğanıza yansıyan Venüs’ün gücüdür. Gezegen etkilerin benzersiz kombinasyonu diğer kova Decans daha doğal Romantik daha yapar. Yakın ilişkilerinizde, hassas, sevecen ve koşulsuz sevecensiniz. Romantik çabalarınızda, aynı tutkuyu gösterirsiniz, ancak dürtüsel doğanız birçok ilişkiyi kısa ömürlü bırakır. Huzursuzluk her zaman bir meydan okuma olacak olsa da, size birçok değerli ve heyecan verici deneyimler getirecek aslında sığınmak.

Şubat 16 Kova Kişilik
16 Şubat’ta doğan kolay ve cömert kovalar, zamanlarını ve yeteneklerini özgürce verirler. Onları herkese sevdiren gevşek bir tavırları var. Hoş bir cepheye rağmen, mükemmeliyetçilerdir. Kendilerini bir projeye dahil ettiklerinde, her şeyi verirler. Büyük resmi görme yetenekleri ile bilinen, aynı şekilde evde ayrıntılarla birlikte.

Tarih: 16 Şubat
Renk: Portakal Kabuğu
Tek Kelimeyle: Yakınlık
Şekil: Çiçek
Güç: Şükran
Zayıflık: Kayıp
En Compatabile İle: Yay

Kova burcunda doğan insanlar zaten zararına Güneş ile deneyim bir sürü topladık gibi, büyüleyici bir şey var, Romantik ve kendi grubunun geri kalanından onları ayıran bu bireyler hakkında uncatchable. Sınırları genellikle sarsılır ve bu, insanlığın geri kalanının yumuşak yanlarını ve zayıf noktalarını da görmesini kolaylaştırır.

GEZEGEN SIRA
Güneş-Venüs – (Plüton) – ay
Rasyonellik için stand birkaç tarihleri sonra geliyor, Şubat 16 doğanlar tamamen farklı bir görev var gibi görünüyor. Onların tüm varlığı önemli ilişkiler aşağı gelecek, ve ego konularda kabul ve belirli bir şekilde yaklaştı gerekmesine rağmen, onların işareti sunduğu Neptün yüceltilmesi üzerinde çok daha fazla odaklanmış olacak. Güneş her zaman Venüs ile özel bir ilişki içindedir, çünkü ısısının çoğunu alır ve grafikteki dansları gerçekten muhteşemdir. Bu terazi gerçek sevgi dolu bağ olarak bulmak için bir şeydir, ego aşk için düşer nerede. Bu, bu bireylerin kolayca ilişkilendireceği bir arketiptir, çünkü güneşlerinin haysiyeti, tezahürde tamamen farklı olmasına rağmen, Terazi ile benzerdir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Mart perşembe burç yorumları

SABİAN SEMBOLÜ
Kova temsilcileri için sabian sembolü, bir sıçrama yılının 16 Şubat’ında ve ondan önceki bir yılda doğdu:

“Taze Menekşelerle dolu eski bir çanak çömlek”
Kova temsilcileri için sabian sembolü bir sıçrama yıl aşağıdaki iki yıl Şubat 16 doğumlu:

“Bir ağaç kesilen ve Kış için ahşap bir kaynağı sağlamak için Testereyle”
Her iki sembol de bir insanın doğayla olan bağlantısından bahseder ve genellikle bir kişinin gezegen, yaban hayatı için savaşma ihtiyacını vurgular ve ana doğaya hizmet eden hayırsever nedenlere para verir. Çiçekler ve ağaç kesilir ve her ikisinin de rollerinde bir amacı vardır – bunlardan biri güzel görünmek ve iyi kokmak, diğeri ise onu kesme seçimine sıcaklık ve pratik değer vermek. Her durumda, insanlara ihtiyaç duydukları şeyi vermek için bir şey ölmek zorundadır ve bu 16 Şubat’ta doğanlar için rahatsız edici bir düşünce olabilir.

AMAÇLI
Bilinmeyene güçlü bir itme ile sürekli midelerinde hissederler, 16 Şubat’ta doğan bireyler, kalplerinde taşıdıkları İlahi sevgiyi dünyayla paylaşma görevine sahiptir. Onların misyonu Neptün kendisi tarafından işaretlenir, ve bir romantizm ve fiziksel zevkler amaç bulabiliriz iken, bu çok daha sorar bir tarihtir, derin AF için, duygusal benlik bilinci, ve gerçek aşk, idealize ve mükemmel – olması gerektiği gibi. Bu dünyadaki amaçları yaratmak ve ilham vermek, ilham perisi olmak ya da bir ilham perisi bulmak ve başkalarının yaratılış momentumunun devraldığı zaman duyduğu müzik olmaktır. Umarım, geri kalanımızın hayranlık duyması ve dalması için geride bir şey bırakırlar.

AŞK VE DUYGULAR
Onlar daha yüksek bir ölçekte duygusal sanki, 16 Şubat doğumlu bireyler kadar onlar ilham ve hayatın kendisi aşık olabilir gibi başka bir kişiye aşık her zaman değildir. Yapmayı seçtikleri her şey kalpten gelmeli ya da iyi yapmazlar. Biz onlar olumlu ya da olumsuz duygularını, bağımlı olduğunu söyleyebiliriz, ve bağımlılık sallamak gerekir, serbest, ve nihayet geçmişten hayaletler veya geleceğin vizyonları kovalayan olmadan an yaşamaya başlamak.

Onların ortağı hiç tanıştığım herkesten farklı olmak istiyorum, birisi koşulsuz onları seviyorum ve çok onların tuhaflık kucaklamak. Bu mükemmellik aramak için kendi doğasında ve sevgi ideali nihai hedeftir, ama onlar yeterince yüksek ulaşmak için yeterince cesur ve asla onların ruhunda yaşıyor bildiklerinden daha az razı yalnızca.

NE ONLAR EXCEL
16 Ocak’ta doğan bir kişinin birçok yeteneği vardır ve hayatın bir noktasında sanatsal ifadeye dönüşecek, en azından ifade etmelerine yardımcı olan bir hobi tutacaktır. Onlar dans ve şarkı doğmuş gibi, onlar ve gün dışarı bu yüzden gün yapıyor keyfine varacaksınız, ve onların yaratıcı tarafı sanatın her türlü aracılığıyla tezahür edilebilir, müzikten moda. Tasarımları evlerini ve çevrelerindeki evlerini daha güzel hale getirecek ve tasarımcılar ve sanatçılar gibi işlerde mükemmel olacaklar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 17 Mart salı burç yorumları | Günlük burç yorumları 17 Mart 2020

ŞİFA KRİSTAL
16 Şubat’ta doğanların düşünmesi gereken kristal alunite veya Angel Wing olarak da adlandırılmıştır. Yaratıcı sanatları hayata geçiren ve içinde uyuyan yetenekleri keşfetmelerine yardımcı olan bir taştır, aynı zamanda onlara güçlü bir topraklama verir ve dolaşmalarına ve kaybolmalarına izin vermez. Bu, fiziksel ve duygusal enerjiler arasındaki denge durumunu kurmaya yardımcı olan bir uyum taşıdır.

16 ŞUBAT DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ
Sonunda, tüm ifade biçimlerinde sanatı gerçekten takdir etmek için üzerinde doğmuş bir insanı yapan bu tarihlerden birine geldik. İyi bilgilendirilmiş ve yaratıcı kendileri, onlara bir sanat eseri satın almak kolay olmayacak, ancak kendiniz için bir şeyler yaratmak her zaman iyi bir fikirdir. Onlar hediyeler ve sürprizler seviyorum ve onların doğum sevgi göstermek için beklemek gerekir. Duygularını kıvılcım küçük günlük şeyler arzu edilir, ve sevgi çığlık görkemli sinyaller önemli tarihlerde gerekli. Onların ihale ruh onların kelime ve eylemler ilk başta gösterebilir çok daha fazla dikkat için craves.

16 ŞUBAT DOĞUMLU OLUMLU ÖZELLİKLER
Yaratıcı, sevgi dolu, hayatın güzelliği için müteşekkir, çevrelerindeki herkes için oldukça ilham verici olabilir, onlara sevgi ve pozitif enerji besleyebilir. Onlar güzel ve sanatsal şeyler için bir göz var, ve onların duyuları ve yanlış asla içgüdüleri güvenmek eğilimindedir.

16 ŞUBAT DOĞUMLU OLUMSUZ ÖZELLİKLER
Kayıp ve insanlığın geri kalanından uzak, onlar her yerde sığacak şekilde çok farklı ve denemek için çok utangaç olabilir. Onların kova sosyal becerileri duygusal ağrı tarafından zarar görmüş olabilir, büyük bir ayrılık ya da bir dostluk ekşi gitti.

16 ŞUBAT’TA ÜNLÜ DOĞUM GÜNLERİ
1843’te Henry M. Leland, Cadillac ve Lincoln’ü Kuran Amerikalı bir mühendis ve İşadamları olarak doğdu. Toplumu yozlaşmış politikacıların zulmünden kurtarmak için sivil bir görev hisseden üst sınıf kadın ve erkek grubunun önemli bir lideriydi.
1909 yılında Richard McDonald, kardeşi Maurice ile McDonald’s kurucularından bir İrlandalı-Amerikalı işadamı doğdu. O da bir McDonald ızgara arkasında ilk aşçı ve tören 50,000.000.000 inci hamburger 1984 yılında servis edildi.
1961 yılında Andy Taylor, bir İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve gitarist ve Duran Duran ve güç istasyonu eski bir üyesi doğdu. O da bir kurucularından RockAffairs.com, imzasız sanatçılar, MP3 ve mal satmak onların grup Teşvik ve kar %100 tutmak için izin vermek için geliştirilmiştir.

16 ŞUBAT’TA ÖNEMLİ TARİHİ OLAYLAR
1874-Gümüş dolar ABD’de yasal bir ihale haline geldi.
1899-Knattspyrnufélag Reykjavíkur, adanın ilk Futbol Kulübü kuruldu.
1933 – ABD’de yasaklama blaine Yasası ile sona erdi.
1937-Wallace H. Carothers (27 Nisan’da doğdu) naylon için bir ABD patenti aldı.
1959-Küba diktatörü Fulgencio Batista’nın 1 Ocak’ta devrilmesinden sonra Fidel Castro (13 Ağustos’ta doğdu) Küba’nın Başbakanı oldu.
1978 – ilk bilgisayar Bülten Tahtası sisteminin oluşturulması.

Bu da ilginizi çekebilir!  7 Mart hangi burç oluyor| 7 Mart burcunun yükseleni

İçindekiler

16 Şubat burcunun yükseleni nedir?

Kişilik: Şubat ayının on altıncı gününde doğan insanlar genellikle çok geniştir, ancak her şeyden önce kendiliğinden olmayı severler ve Hesaplamalar yaparak bir hayat kurmaktan hoşlanmazlar. 16 Şubat doğanlar büyük bir çeyiz var ve bu da çok geniş olması ve cesaret iyi bir seviyeye sahip olmaktır. Her şey içinde olacak bir şey yapıyorlar, yapmak isteği ve iyimserlik ve bir sürü insan bir sürü de bunun farkındalar. Eğer bu özel günde doğan bir kişi, genellikle bir şey yapmaya karar verdiğinde hata yapmaz, seçimler ve kararlar onun kolay başarılara kurşun ve iyi bir şey değildir ve her şey yolunda gider de, onlar sezgi olduğunu fark ettiği zaman, sonra vazgeçmeye karar verdi de fark edeceksiniz tanışsaydın fikir aslında ve çok önemli bir özelliktir. Bu cesaret, kendiliğindenlik, genişleme, manyetizma ve sezgi genellikle güzel bir yaklaşım ve çocukları ve hayvanları sevmek için güçlü bir eğilimi var ve bu onların dünyevi varlığı sırasında iyi Anne olabilir bu bireylerin hayatında temeldir. Doğal olarak, aşık bile olsa, bu pozitiflik ve sosyallik, yıllar boyunca sürebilecek mükemmel duygusal ilişkiler kurmak için yararlı olabilir. Yılın ikinci ayının bu gününde doğan insanlar, tüm basit şeyleri, samimiyeti sever ve her zaman küçük veya büyük Hileleri gizleyen Hileleri, karmaşık ve kafa karıştırıcı projeleri sevmezler. İktidardaki gezegenler Satürn ve Uranüs olsa bile neptün’ün genellikle bu insanlara hakim olduğu söylenmelidir. Neptün çok sık ne yazık ki bazen diğer insanlar aşırı alındığında, Neptün hayal gücünün gezegeni, rüyalar, aynı zamanda yanılsamalar ve zihinsel karışıklık olduğunu hatırlıyoruz çünkü özellikle tehlikeli hale gelir ve gerçek gerçeklik ile temas kaybetmek olabilir, ancak olmayan inançlar içinde kaybolabilir kim bu kişilerde kafa karışıklığına yol açabilir. Ve burada bu karışıklık, yanılsama, belirsizlik, 16 Şubat’ta doğanlar para yatırmak zorunda kaldıklarında gerçekten tehlikeli olabilir, gayrimenkul yapmak zorundalar. Çok ihtiyatlı olmayı ve bize önerdikleri şeyin mutluluğa yol açabileceğine inanmamayı öğrenmeliyiz. Ayaklarını yere koymalısın.

Yararları: özgürlük, çok bağımsız, büyük insanlık, dostluk, sevgi teknolojisi, çok yaratıcı, işbirlikçi, fikir ve projeler ileri zaman duygusu ile güçlü duygusu.

Kusurlar: bağımsızlık aşırı duygusu, yüzeysel takipçiliği, vücut ve sağlık, evlilik kafir düzeyde ihmal, tek başına bunu yapmak istiyor.

Koruyucu Melek anlamı: EYAEL-talihsizlikten ve öngörülemeyen, felsefeyi anlama becerisinden korunma.

Vali gezegen: Satürn ve Uranüs.

Bugün doğdu: Kim Jong Il, John McEnroe, Valentino Rossi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.