16 Mart hangi burç oluyor| 16 Mart burcunun yükseleni

16 Mart hangi burç oluyor | 16 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 16 Mart hangi burç oluyor? 16 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

16 Mart’ta doğan bir balık olmak, kişiliğiniz yoğun, deneysel bir doğa ile karakterizedir. Tüm hayatın meselelerini tutkuyla karşılıyorsunuz ve bir şey ilginizi çekerse, tüm kalbinizle takip edeceksiniz. Bu yoğunluk, özellikle de bağlılığınız kişisel ilişkilerinize uygulandığında, size en yakın olanlar tarafından büyük ölçüde takdir edilmektedir. Bazı insanlar nadiren tanıdık olandan uzaklaşsa da, yeni bir şey denemek için fırsatı seviyorsunuz. Sadece bir kez bile olsa, gerçekten hemen hemen her şeyi deneyeceksiniz.

16 Mart Doğum Günü Elemanı-Su
İşaretinizin element çifti sudur ve tüm zodyak işaretlerinden sadece balıkların elementle değişken bir ilişkisi vardır. Sıvı ve uyarlanabilir iletişiminiz düşünüldüğünde su ile bağlantınız belirginleşir. Tüm su işaretleri olduğu gibi, duygu derin, kayalık denizlerde rahat. Duygusal anlayışınız, başkaları güçlü duygu dalgaları yaşarken şefkat ve anlayış ifade etmenizi sağlar. Suyun olumlu etkileri, öğenize eşlik eden huysuzluk ve aşırı duygusal tutumlardan kaçındığınız sürece, en büyük güçlü yönleriniz arasında olabilir.

16 Mart İktidar Gezegeni – Neptün
Neptün, balıkların gezegensel hükümdarıdır, ancak işaretin üçüncü Dekanında veya bir bölümünde doğduğunuzda, pluto’nun gezegensel gücüne cömert bir yardım alırsınız. Neptün’ün etkisi vizyon, şefkat ve duyarlılık tanık iken, bu güç ve dönüşüm bağlantılar Pluto etkisidir. Eşsiz gezegen etkileriniz sizi tüm Balık Dekanlarının en manevi ve uyarlanabilir hale getirmek için birleştirir. Ruhsal ve yaşam soruları genellikle zihninizin derinliklerinde yaşar ve her zaman anlam bulmak için düşünceli bir yaklaşımınız olmuştur. Dışa doğru, bir sosyal bukalemun ve senaryoya bağlı olarak kendinizi değiştirmek için doğuştan gelen yeteneği var. Kendinizi sürekli olarak yeniden keşfediyorsunuz, bu da sezgilerinizi takip ettiğiniz sürece büyümenizde önemli bir rol oynayacaktır. Aşık olarak, maneviyatınızı paylaşan bir ortak bulun, çünkü bu size en çok mutluluğu getirecektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 26 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 26 Haziran 2020

16 Mart Balık Kişilik
16 Mart’ta doğan bir balık, içsel bir vizyona sahiptir ve psişik duyarlılığını günlük yaşamıyla bütünleştirebilir. Metafizik gerçekliğe olan yakınlıkları olduğundan, her iki dünyada da bir ayağı var gibi görünüyorlar. Onlar henüz anlamak ve başkalarının gün be gün endişeleri ile empati harika bir kapasiteye sahip idealist.

16 MART DOĞUMLU İÇİN OLUMLU ÖZELLİKLER
Diğer insanlara olan sevgilerinde son derece yaratıcı ve güçlü olan, önemsedikleri insanları aktif olarak savunacak ve onları sevenlerden ilham alacaklar. Sıcak, tutkulu, ve onların şehvetli tarafı ile sürekli temas halinde, onlar neşeli, gülümseyen, ve her zaman eğlenceli etrafında olmak.

16 MART DOĞUMLU OLUMSUZ ÖZELLİKLER
İlkel evlerinde öğrendikleri kalıplara takılıp, büyümelerinde onları desteklemeyen, kabuğundan çıkmaktan ve bağımsız ve özgür olmaktan korkan otorite figürlerine bağlanırlar.

16 MART’TA ÜNLÜ DOĞUM GÜNLERİ

 • 1940 yılında Bernardo Bertolucci doğdu, bir İtalyan yönetmen ve senarist, son İmparatorun yaratıcısı, Güzellik, Hayalperestler ve diğerleri çalmak. Sanatsal bir ortamda büyüdü ve on beş yaşında yazmaya başladı ve ilk kitabı için birçok prestijli edebi ödül aldı.
 • 1954 yılında Nancy Wilson doğdu, bir Amerikalı şarkıcı, söz yazarı, gitarist ve aktris, Rock grubu kalp çekirdek sunulan iki kız kardeş biri. Ancak etkileyici onun yaratıcılık müzik dünyasında oldu, vücudu onu desteklemedi ve o bir yumurta donör ve bir vekil ile çocuklarını var.
 • 1963’te Jerome Flynn, Game of Thrones dizisinde Bronn rolüyle En iyi bilinen İngiliz aktör ve şarkıcı doğdu. Hem kardeşi Daniel hem de üvey kardeşi Johnny aktörler.
Bu da ilginizi çekebilir!  12 Mart hangi burç oluyor| 12 Mart burcunun yükseleni

16 MART’TA ÖNEMLİ TARİHİ OLAYLAR

 • M. ö. 597-Kudüs Babilliler tarafından yakalanır.
 • 1521-Filipinler’deki Homonhon Adası’na Ferdinand Magellan ulaşılır.
 • 1870-Çaykovski’nin galası performansı (25 Nisan’da doğdu) uvertür fantezi Romeo ve Juliet.
 • 1926 – ilk sıvı yakıtlı roket başlatıldı.
 • 1935-Almanya, Adolf Hitler (20 Nisan’da doğdu) tarafından Versailles Antlaşması’nı ihlal ederek kendini yeniden silahlandırması emredildi.
 • 1989-Mısır’da 4.400 yaşında bir Mumya bulunur.

16 Mart burcunun yükseleni

Balık yükseleni olan insanlar fark edilir, uykulu gözleri miras alır. Bu yükselen işaretleri olanların yüzleri çiller, güzellik işaretleri veya diğer tanımlayıcı işaretleri ile çevrili. Kaçma nedeniyle, bu yerliler çok fazla yemek yiyebilir ve fantezilere şımartabilir. Yükselen balıkların gerçek görünümü sarkık veya yorgun gözler sergiler. Genellikle küçük bacaklarda kısadır.

Potansiyel arkadaşları için, balık yükselen istikrar craves olduğu açıktır. İlişkilerde, eşlerine karşı dışa sadakat ve hassasiyet gösterirler. Yükselen Balık onların ortağı dayanır, ama onların ortağı da onlara güvenebilir.

Balık Yükselen Özellikler

 • Rüya gibi
 • Hafif
 • Kurban olmaya meyilli
 • Yaklaşılabilir
 • Manevi
 • Özverili
 • Empatik
 • Hayalperest

“İNANIYORUM, BU YÜZDEN BEN”

Bu özel ev için sloganınız.

Balık “yükselen işareti” aka “yükselen” ise. Yükselen İşaretiniz, 1.Evinizi yöneten işarettir. Eğer grafiğinizi yazdıysam, bu doğum haritasının başında, Yükselişinizin nerede olduğunu gösterecek bir grafik var.

Balık senin 1 EV doruk üzerinde olduğundan, doğa, özellikleri ve bu özel evde balık eğilimleri alacaktı.

Balık burç, rulerships, özellikleri ve eğilimleri okumak için aşağıdaki linke tıklayın. Ardından, bilgileri grafiğinizdeki bu eve uygulayın.

Günlük Güneş Burcu burçlar okumaya ek olarak, aynı zamanda günlük Balık burç okuyun.

Hatırlamak için büyük ipucu — yükselen İşaretinizle aynı Güneş işaretine sahip olan herkes otomatik olarak rekabetiniz olacaktır. Yani bütün balıklar senin yarışman. Hareket ve bir Balık varken bir grup tepki nasıl fark. İkiniz de başka birinin dikkatini çekmek için yarışacaksınız. Bu ikili dönüşmemelidir. Bu, karakterinizi ve kişiliğinizi oluşturmak için bilmeniz ve kullanmanız gereken bir şeydir. Bu bilgilerden dolayı daha iyi bir insan olmalısınız ve tüm insanları rakipleriniz de dahil olmak üzere bulduğunuzdan daha iyi bırakmalısınız. Sonuçta, yükselen İşaretiniz kişiliğiniz, görünümünüz ve dünyevi görünümünüzle ilgilidir. Bu rekabetçi insanlar hemen hemen herkes olabilir – eş, erkek arkadaş, kız arkadaş, arkadaşlar, aile üyeleri, çocuklar, iş arkadaşları, vb. Sadece düpedüz büyüleyici!

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 10-16 Ocak 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Bu ev baş, yüz, üst dudak ve üst çene, beyin (beyin) kuralları.

EV kimlik hakkında. Bu ev aynı zamanda kişiliği, tavrı, dünyayı nasıl gördüğünüzü, nasıl göründüğünüzü, görünüşünüzü, dünyevi bakış açınızı ve öz farkındalığınızı ve nasıl tepki verdiğinizi de yönetir. Kendinizi nasıl gördüğünüzü ve başkalarının sizi nasıl gördüğünü açıklar. Fiziksel görünümünüzü de tanımlayabilir. Diğer anahtar kelimeler şunlardır: öz, ego, anima, öngörülen görüntü, iç motivasyon ifadesi, ruh amacı, hayata ilk yaklaşım, aura.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.