15 Mart hangi burç oluyor| 15 Mart burcunun yükseleni

15 Mart hangi burç oluyor | 15 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 15 Mart hangi burç oluyor? 15 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

15 Mart doğumlu bir balık olarak, tutku ve açık fikirlilik sizi tanımlar. Hayatın tüm konularda, yoğunluk ve tutku getirmek. Bu, neden değerli olduğunu düşündüğünüz her şeye, özellikle de aile/sevdiklerinize sonsuz miktarda zaman ve çaba harcayacağınızı açıklar. Diğerleri tanıdık sadık tercih ederken, deneme çok zaman harcamak. En az bir kez bir şey denemek için istekli olduğundan, çok çeşitli ilgi topladı.

15 Mart elemanı su
İşaretinizin eşleştirilmiş elemanı sudur ve tüm zodyak işaretlerinden sadece balıkların elementle değiştirilebilir bir bağlantısı vardır. Birçok yönden, kişiliğiniz akan suyun akışkan ve uyarlanabilir niteliklerini yansıtır. Su ile özel ilişkiniz de duygu kayalık denizlerde konfor sağlar. Suyun olumlu niteliklerini kucaklarken, duygusal anlayışınız ve merhametiniz büyüyecek, ancak suyun olumsuz etkileri arasında olan huysuzluktan kaçınmaya dikkat edin.

15 Mart gezegen etkisi
Balık, neptün’ün gezegen egemenliği altındadır, ancak üçüncü Dekanda veya işaretin bir bölümünde doğduğunuzda, Pluto’nun gizemli gezegen gücünü de alırsınız. Arıtma gezegeni olan Neptün, hassasiyetiniz, şefkatiniz ve vizyonunuzla bağlantılıdır, ancak Pluto’nun gücü, gücünüz ve dönüşüm ihtiyacınızla kredilendirilebilir. Diğer Balık Decans daha çok, manevi ve uyarlanabilir. Derin yaşam soruları genellikle aklınızda bulunur, bunların arasında hayatın anlamı vardır. Dışa doğru, sosyal bir bukalemun olarak kabul edilebilir. Senaryoya bağlı olarak ortaya çıkan birçok versiyonunuzun olduğunu fark ettiniz. Anlam bulmak hayattaki en büyük zorluklardan biri olacak, bu yüzden yolculuğunuzda size yardımcı olmak için güçlü sezgilerinizi kucaklayın.

15 Mart kariyeri
Büyük bir iletişimci ve şefkatli, doğal yetenekleri keşfetmek için çeşitli kariyer fırsatları yaratacaktır. Hızlı zihin ve yoğunluğu iş, yönetim veya yönetim liderlik rolleri içine mancınık olabilir. Aynı ışık, hassasiyet ve sanatsal eğilimli birinin sanatsal, ayrıca 15 Mart tarihinde doğdu kim Olacak Ben, olduğu hangi müzik ya da lirik ifade, içine neden olabilir. Dönüşüm için hediyeleriniz sizi doğal bir aktör yapar. Eğlence Dünyası çekici ise, çok Eva Longoria, ünlü doğum günü ikizlerin başka yolu gibi, medya veya televizyon iyi yapabilir.

15 Mart Sabian sembolü
Doğum günün için Sabian sembolü rahipliğin tasfiye edilmesidir. Bu sembolün saflaştırma ile açık bir bağlantısı vardır. Ruhunuz ve sezginiz en saf varlıklarınız olduğundan, kişisel yaşamınızda ve karar verme sürecinizde önemli bir rol oynamalarına izin verin. Saf enerjilerinizi izlediğinizde, kararlarınızla barış içinde olacaksınız.

Ünlü İlişkiler
İşte 15 Mart doğumlu birkaç Balık ünlüler ve geçmiş ya da şimdiki Romantik bağlantıları vardır:

Eva Longoria (balık) ve Tony Parker (Boğa)
Will I. am (balık) ve Stacy Fergie Ferguson (Koç)

 • Renk: Orta Mavi
 • Tek Kelimeyle: Sözel
 • Şekil: bir daire içinde Daire
 • Güç: İfade
 • Zayıflık: Çok Fazla Kelime
 • En uyumlu: Başak

15 Mart Ayın ortasıdır ve bu nedenle başlangıcı ile sonu arasında bir çeşit dengeden bahsetmelidir. Bu, şu anda doğanlar için ekstra baskı taşır, çünkü kişinin hayalini pratiklik ile kaplayabilen yüksek seviyelerde çalışır, tıpkı Balık burcunun, rüyaları hayata dönüştürmek için özel eylemin yapıldığı Koç burcuyla takip edildiği gibi. Cennet, dünya ile aşırı derecede dengelenmelidir ve bu görev genellikle tek başına idare etmek için bir kişiden daha büyüktür.

GEZEGEN SIRA
Güneş-Merkür – (Plüton – – Jüpiter
Bu gezegensel sıranın tüm hikayesi, Bir kişinin yeterince özgürlük inşa etmesi ve büyümesi için gerekli olan kendini ifade etme yollarına iner. Genellikle alçakgönüllülük ve eksik çeşit hayatlarına başlayacak, sadece onlar genişletmek ve onlar gibi parlaklık olabileceğini sonradan keşfetmek için, hayatta gerçek rollerini kucaklayan. Bu bireylerin öğrenmesi gereken en önemli şey, tüm ihtiyaçlarını gerçekten karşılayan sözsüz iletişime geçene kadar, mümkün olduğunca az kelimeyle kendilerini nasıl açıklayacakları.

Bu da ilginizi çekebilir!  10 Mart hangi burç oluyor| 10 Mart burcunun yükseleni

SABİAN SEMBOLÜ
Balık temsilcileri için sabian sembolü bir sıçrama yılı önceki bir yılın 15 Mart tarihinde doğmuş:

“Denizin Engin Genişlik çevrili küçük bir adada, insanlar yakın etkileşim içinde yaşayan görülür”
Balık temsilcileri için sabian sembolü artık yılın 15 Mart doğumlu, ve iki yıl bunu takip:

“Dini bir örgüt, sapkın uygulamaların ve Somutlaşmış ideallerin Yozlaştırıcı etkisinin üstesinden gelmeyi başarır”
Bu iki Sabian sembolü, işleri mümkün kılan insanlar arasındaki inanç ve bağlantılardan bahseder. Tüm bu tarih, düşünce Birliği ile işaretlenir ve getirdiği tüm ruhsal enerjinin mümkün olan en iyi şekilde topraklanması için vücudun inanılmaz gücünü ister. Bu tarihte doğmuş birisi ait doğru manevi grubu bulmak için kolay olmayacak, ama onlar görünmeyen alemine olan bağlantısını keşfetmek kez, onlar çiçek ve hayatta karşılaşabileceğiniz herhangi bir bağımlılık veya sorunu defetmek olacaktır.

AMAÇ
15 Mart’ta doğanların hayatlarındaki amaç, tüm bu yüksek uçaklara bağlanmak ve küçük olanı sürekli gözlemlemek yerine daha büyük resmi görmektir. Onlar büyülü ve canlandırıcı bir şeye ihtiyaç duyuyorlar, inançlarını geri getirmek ve doğru zamanda doğru yerde olduklarını hissettirmek için bir şey. Onlar atılmak için bir misyon ve inanç bir sürü yolda Olası zorluklarla katlanmak gerekir. Hayallerini ve en yüksek özlemlerini yaşamaya başladıklarında, sonunda her şeyi doğru yaptıklarını bilecekler.

AŞK VE DUYGULAR
15 Mart doğumlu insanlar aşk kez tuhaf geliyor bu fikre sahip, ve onların ortağı aile ve arkadaşlar kendi daire ile olacak ilişkiler yoluyla tezahür. Onlar iyi kendi sistemine dahil birine ihtiyacım var, ama aynı zamanda sağlıklı bir şekilde ufkunu genişletmek mümkün, onların sınırları ve kişisel alan saygı. Onlar ortak seçimi söz konusu olduğunda oldukça rasyonel, hatta balık onların güneş onların rüya ve idealist doğasını gösteren, ve samimiyet yoluyla geliştirmek için öğrenmek gerekir, güven ve özveri.

İlk başta onların ekleri rahat ile, onlar kaçınılmaz olarak hayatlarının bir parçası olacak büyük aşk hikayeleri etkisi için hazırlanan asla. Bu onların dünyasında derin duyguları kıvılcım ama biz mümkün olan en sağlıklı seçim olarak görecekti tam olarak ne olmayanlar karşı savunmasız tür onları yapar. Duyularına olan inançları geliştikçe ve büyüdükçe, aşk hayatları da Sürekli ilerleme kaydetmeli ve onları en gerçekçi haliyle hayal ettikleri sevgiye götürmelidir.

NE ONLAR EXCEL
15 Mart üstünlük kamuoyu önünde kendini dışavurum tüm olası yolları doğumlu bir insan ve iyi bir yazar, konuşmacı ya da dini lider oldular. Onların ana odak iletişim olma eğilimindedir, ancak sözsüz temas onların dünya için gerçek ilham sunuyor. Onlar gezginler ve gezginler olacak ama diğer Balık temsilcilerinden çok daha pratik olacak ve bu onları büyük resim hala akılda tutulurken detaylara dikkat gerektiren alanlarda parlıyor.

ŞİFA KRİSTAL
15 Mart’ta doğan bir kişinin kullanabileceği en iyi kristallerden biri, en saf haliyle gerçekle rezonansa giren mavi bir taş olan Lapis Lazuli’dir. Sağlıklı zihinsel ve sözel süreçlerle biriken herhangi bir öfkeden kurtulmanıza yardımcı olacak bir taştır. Sezgi ve psişik yeteneklerin büyümesine yardımcı olmak, bir kişinin hayal gücünden kurtulmasına yardımcı olur ve onu giyenlere fayda sağladığı kadar meydan okuyabilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  26 Ocak hangi burç oluyor| 26 Ocak burcunun yükseleni

15 MART DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ
Tüm Balık temsilcilerinden, 15 Mart’ta doğanlar, doğum günü için seçtiğiniz hediyenin pratikliğini kucaklamak ve değer vermek için en büyük yeteneğe sahiptir. Günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları bir şey, okumak için bir kitap veya programlarında değerli zaman ayıracak bir araç satın alın. Yine de, sihir duygusundan ve güzelliğin o Piscean parıltısından vazgeçme. Bunun yerine, Sisli, yıldızlı veya gökkuşağı tasarımlarını seçin, onları çocukluğa geri getiren veya hayatlarını yoğun renkler ve masallar ile dolduran bir şey.

15 MART DOĞUMLU İÇİN OLUMLU ÖZELLİKLER
Akıllı, eloquent ve hareket etmek her zaman hızlı, aktif ve değiştirilebilir, yeni durumlara ve ilişkilere kolayca uyarlanabilir. Yüksek bir ruhla takım oyuncuları, konuştuklarına umut verecekler.

15 MART DOĞUMLU OLUMSUZ ÖZELLİKLER
Yüzeysel ve çok hızlı ve çok fazla konuşmak, kendi duyularını dinlemek için Durmazlar. Küçük konularda inanç kaybetmek, onlar da onları mutlu değil rasyonel seçimler için dönecek.

15 MART’TA ÜNLÜ DOĞUM GÜNLERİ

1824’te Jules Chevalier, Kutsal kalbin Misyonerlerinin kuruluşundan sorumlu bir Fransız rahip doğdu. Hayatının 30 yılını seminere katılamadı, ayakkabıcı olarak çıraklık yaptı.

1962’de Terence Trent D’arby doğdu, Amerikalı bir şarkıcı ve söz yazarı, iyi Dileklerle ün kazandı ve adınızı imzaladı. Bilinen bir sanatçı olmadan önce yaşam boyunca dolaşırken, bir boksör olmak için eğitildi ve ABD ordusuna katıldı.

1975’te Eva Longoria, Desperate Housewives dizisinde Gabrielle Solis’in rolüyle tanınan Amerikalı bir aktris, yönetmen ve aktivist olarak doğdu. O da başlıklı bir tez Kaliforniya Eyalet Üniversitesi’nden yüksek lisans ile iyi eğitimli bir kadındır, ” başarı çeşitlilikten kaynaklanıyor: kök kariyerlerinde Latinas değeri.”

15 MART’TA ÖNEMLİ TARİHİ OLAYLAR

 • MÖ 44 – birkaç Roma Senatörü Julius Caesar’ı (13 Temmuz’da doğdu) ölümüne bıçakladı.
 • 1877-Avustralya ve İngiltere ilk resmi kriket maçı oynarlar.
 • 1906-Rolls-Royce Limited’in kuruluşu.
 • 1917-Rus tahtı, Rusya’nın Çar Nicholas II tarafından (18 Mayıs’ta doğdu), 300 yılı aşkın bir süredir Romanov hanedanlığını sona erdiriyor.
 • 1952-24 saatlik dönemde düşen yağmur miktarı üzerine yeni bir dünya rekoru 1870 mm olarak belirlendi.
 • 1985 – ilk internet alan adının kaydı.

15 Mart burcunun yükseleni

Eğer bir balık yükselen kişiliği varsa veya balık yükselen doğarlar, eğer şanslısınız.

Bu hayatta ihtiyacınız olan en önemli becerilerden biri, hangi alana girdiğinize bakılmaksızın, insanlarla birlikte olma yeteneğidir.

Sosyal dünyada yaşıyoruz; insanlar duygusal hayvanlardır. Tanım olarak, birbirimizle iyi geçinmeliyiz, birbirimize ihtiyacımız var. Çoğu durumda, insanlar güçlüdür ve hayallerini gerçeğe dönüştürebilirler, çünkü diğer insanlarla etkileşime girebilir ve kaynaklarını çekebilirler.

Bu şirketler nasıl çalışır; bu ilişkiler nasıl çalışır; bu kişilerarası bağlantı herhangi bir biçimde nasıl çalışır. Başka insanlara ihtiyacın var; köprüler inşa etmelisin.

Balık yükselen doğuyor hakkında çok şey duygusal düzeyde insanlarla bağlantı yeteneğinizi olmasıdır, ya da en azından duygusal işaretleri okumak, şaşırtıcı. İnsanlar birbirlerine kapalı vermek duygusal sinyalleri ile ilgili tamamen clueless birçok astrolojik işaretler vardır.

Güçlü bir balık yükselen kişiliği olan insanlar çevrelerindeki duyguları haritalayabiliyorlar. Sonuç olarak, insanların ihtiyaçlarına çok duyarlıdırlar. İnsanlara minnettar olduğunuzda, bunu hissedebilirler.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 24-30 Mayıs 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

İnsanların hayatlarındaki acıyı hissedebildiğiniz ve onları teselli edip rahatlattığınız zaman, insanlar minnettarlar.

Dünyanızı duygular açısından haritalama yeteneğiniz, özellikle önümüzdeki yıl Balık kariyeri açısından güçlü bir varlıktır. Ancak, bir dezavantajı var. Bunun farkında olmalısın. Eğer gerçek bir balık ya da balık yükselen doğarlar olsun, eğer duygusal haritalama tuzaklar farkında olmak zorunda.

Kurban olmaktan kaçının
Onlar balık insanlar duygusal bir şekilde yanıt biliyorum çünkü Balık insanlar gibi insanların temel nedeni. Derin ve derin bir şekilde balıkların gerçekten önemsediğini biliyorlar.

Onları önemsediğiniz insanlarla iletişim kurduğunuzda, hızlı bir şekilde popüler olacaksınız. İnsanlara onları gerçekten derin, kişisel bir seviyede takdir ettiğinizi gösterdiğinizde, yardım edemezler, ancak takdirinizi geri ödeyemezler.

İnsanlar böyledir. Hepimiz karşılıklılık inanıyoruz. Düşünün; atalarımızın yüzbinlerce yıl önce karşılıklılık göstermediyse, bu kişiler muhtemelen öldü. Hayatta kalanlara yardım edebilen atalar.

Sosyal yaratıklar olarak, DNA’mızın başka bir nesle dayanmasını sağlıyoruz. Bu yüzden diğer işaretlerin çoğu balıkları takdir ediyor.

Dezavantajı, duygusal sülükler gibi insanlar olmasıdır. Bunlar temelde senin duygusal hayatını emen insanlar. Almak, almak, almak, ama hiç bir şey veriyorlar.

Bu kişilerin kulağınızı istemeleri nadir değildir ve konuşurlar, konuşurlar ve konuşurlar ve sonunda hepsi ayağa kalkar ve kendileri hakkında daha iyi hissederler, ancak depresyonda kalırsınız ve cesaretiniz kırılır.

Gittiğiniz bir nokta var. Şehit olmaktan kaçınmanız gereken bir nokta var. Bu gerçek Balık işaretleri ile büyük tehlike, ve insanlar balık yükselen doğmuş.

İnsanlar paranızı istemeyebilir; insanlar paranızı almak istemeyebilir, ancak bazı insanlar aslında daha kötü bir şey almak isteyecektir. Daha önemli bir şey almak istiyorlar. Duygusal dikkatinizi çekmek istiyorlar.

Birçok durumda, sadece çok fazla emebilirsiniz. Sadece çok empati kurabilirsin. Uzaklaşmanız gereken ya da en azından sizinle o kişi arasında bir mesafe koymanız gereken bir nokta haline gelir.

Duygusal bir şehit olmaktan kaçının. Böyle insanlar var, temelde sadece enerjinizi emmek ve hiçbir şey geri vermek istiyorlar.

Destek vs duygusal bir boks torbası olma

Duygusal şehitlik bütün kavramı balık veya gerçek Balık insanlar yükselen doğan insanlar için özellikle önemlidir, Romantik İlişkiler alanında. Birini yumruğunla ya da sözlerinle kötüye kullanabileceğini unutmamalısın.

Sözlü taciz için birçok katman vardır. Romantik bir ilişki içinde kötüye kötü formu sözlü taciz gibi değil kötüye olduğunu.

Bu kişi nötr sözler söylüyor olabilir; o yatıştırıcı sözler söylüyor gibi bu kişi bile görünebilir, ama satır aralarını okurken ve bağlamda okurken, bu kişi aslında duygusal bir boks torbası gibi davranıyor.

İnsanların eşlerinden duygusal bir yükseliş elde etmek için kendilerini tehdit ettiği birçok durum vardır. Buna katlanmak zorunda değilsin. Birisi kendilerini incitmekle tehdit ettiğinde, sana duygusal bir kum torbası gibi davranıyorlar.

Ne kadar önemsediğini test etmek istiyorlar. Bu sağlıklı bir ilişkinin bir işareti değil; bu eşiniz için gerçek saygı belirtisi değil.

Bu işaretlerin farkında olun. Duygusal bir kum torbası olma.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.