UZMAN YORUMLARI

14 Mart hangi burç oluyor| 14 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 14 Mart hangi burç oluyor? 14 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

14 Mart’ta doğan bir balık olmak, deneysel ve tutkulu bir doğa ile tanımlanır. Değişimden korkan bir sürü insan varken, sen onların arasında değilsin. Yeni bir deneyim için herhangi bir fırsat atlamak ve bir kez bir şey çalışacağız. Deneme isteğinizin bir sonucu olarak, bugün sizi tanımlamak için birleştirilen birkaç farklı aşamaya sahipsiniz. Hayatın her alanında, büyük bir tutku ve yoğunluk gösterirsiniz. Bu özellikle zamanınızı, enerjinizi ve desteğinizi memnuniyetle ödünç verdiğiniz sevdikleriniz için geçerlidir.

14 Mart Doğum Günü Elemanı-Su
İşaretinizin eleman çifti su ve tüm zodyak işaretleri, sadece Balık elemanı ile değişken bir ilişki vardır. Uyarlanabilir ve akıcı doğanız söz konusu olduğunda suyun kişiliğiniz üzerindeki etkisi açıktır. Su ile bağlantı büyük bir iletişimci yapar iken, aynı zamanda duygu derinliklerini anlamak için izin verir. Güçlü duygular yaşadığınızda, suyun etkisi duygusal farkındalık kazanmanızı sağlar. Suyun olumlu niteliklerini benimsemeye devam ederken, merhametiniz büyüyecek, ancak suyun huysuzluğunu içeren olumsuz niteliklerinden bıkmış olacaksınız.

14 Mart İktidar Gezegeni – Neptün
Balıklar Neptün gezegeni tarafından yönetilir, ancak üçüncü Dekanda veya işaretin bir bölümünde doğduğunuzda, Pluto’nun gezegen gücünün bir dozunu da alırsınız. Arıtma gezegeni olan Neptün, şefkatiniz, duyarlılığınız ve vizyonunuzla bağlantılıdır, ancak gücünüz ve dönüştürücü niteliklerinizle kredilendirilebilen Plüton’dur. Gezegensel etkilerin eşsiz kombinasyonu sizi diğer Balık Dekanından daha manevi hale getirir. Hayatın anlamı gibi Hayatın Büyük soruları genellikle aklınızda. Maneviyatınız sizi oldukça sezgisel hale getirir, bu nedenle zihniniz sizi şaşkına çevirdiğinde, sezgilerinizi takip edin, en değerli varlıklarınızdan biri olarak. Derin düşünceler iç işleyişini hakim olsa da, dışa doğru aktif ve uyarlanabilir. Neptün ve Pluto’nun yardımıyla, sosyal bir bukalemun olmuş olabilirsiniz. Duruma veya senaryoya bağlı olarak önemli ölçüde değiştirme yeteneğinizden yararlanın.

14 Mart Balık Kişilik
14 Mart’ta doğan bir balık, zekayı derin yaratıcı anlayışla birleştiriyor. Cinsel manyetizmaya sahiptirler ve başkaları üzerinde önemli bir kontrol uygulayabilirler. Peygamberlik ve şiirsel, başka bir varoluş düzleminde görünüyorlar. Onlar yanılsama bir aşk var ve gizli ve doğaüstü çizilir.

Özellikleri ve kişilik

Balık astrolojide Oniki işareti kural. Bununla birlikte, bu, son alan, bilinçaltı, görünmez engeller, yaşam olaylarının gizli özünü ifade eder.

Kanser ve akrep hakkında konuştuğumuzda, kanserin dördüncü ev olduğunu ve ilk gizli olduğunu, Akrepin sekizinci veya ikinci gizli Ev tarafından yönetildiğini; Balık on iki, aynı zamanda son – üçüncü gizli ev kural.

Neptün etkisi Jüpiter’in daha baskın olan ikinci astrologlar düşünün eski filozoflar Balık hükümdarı olarak Jüpiter etiketli, ama Neptün’ün keşfinden sonra, durum değişti. Herhangi bir durumda, horoskop analiz ederken, hem yöneticilerin pozisyonları ve yönleri iyice işlenmelidir.

Jüpiter yay burcundan daha kapsamlı ve akıllıdır ve Neptün yaratıcılık, sezgi ve kaos getirir. Balıklar son derece hassas, yaratıcı ve kararsızdır.

14 Mart’ta doğan insanlar için, dünyanın kabalığıyla başa çıkamamaları nedeniyle hayatları genellikle üzücüdür. Uygunsuz idealizasyonlara dayanarak, dünyadaki kötülüğün gerçek varlığını kabul etmeyi reddediyorlar. Hayatın sorunları tarafından baskı altına alındıklarında, rüyalar yoluyla ya da en azından geçici olarak onları dünyanın pürüzlülüğünden ayıran alkol ve uyuşturucu gibi çeşitli dünyevi şeyler aracılığıyla gerçek dışı, “daha iyi” dünyalara kaçma eğilimindedirler.

Bu asil ve İhale ruhları gönüllü olarak kurbanın rolünü üstlenirler. Sezgi o kadar gelişmiştir ki, problemsiz “okurlar”, daha iyi hissederler, diğer insanların hayatlarının sert cephelerinin ardında yatan şey.

14 Mart tarihi olaylar

14 Mart’ta doğan ünlü insanlar

14 Mart burcunun yükseleni

Balık insanlar zodyak son grubu oluşturan, ama bu onlar en az önemli olduğu anlamına gelmez. Balık yükselen işareti dayanarak, bu insanlar tüm zodyak en yaratıcı işaretler vardır.

Kafaları genellikle bulutların içindedir, ancak Dünya’ya geri döndüklerinde, zihinleri, güzel sanat eserleri, harika edebiyat eserleri ve bir insanın duyacağı en hoş sondaj müziği yapmalarına yardımcı olabilecek yaratıcı düşüncelerle akmaktadır.

Balık insanlar zaman zaman utangaç olabilir, birisi onların güvenini kazanmak için şanslı bir kez ama onlar büyük arkadaşlar. Her işaretin tüm bu harika özellikleri yoktur, ancak her işaretin onları kazanma şansı vardır, ancak yalnızca yükselen balıkların altında doğarlarsa.

Balık Yükselen Kişilik Özellikleri

Yükselen işaretim nedir ve ne anlama geliyor? Bir kişi doğduğunda, hem zodyak güneş işareti hem de yükselen bir işaret kazanırlar. Bu işaretler doğumda verildiğinden, bir kişinin ömrü boyunca değişmezler. Bir insan doğduğunda ne olursa olsun, ölene kadar devam ederler. Bir kişinin zodyak güneş işareti, bir kişinin kişilik özelliklerinin çoğunu belirleyen ve kendilerini nasıl ifade ettikleri olacaktır.

Bir kişinin yükselen işareti onlara bazı ek kişilik özellikleri verecektir, ancak bunlar fark edilmeyecektir. Bir kişinin ilk birini karşıladığında yükselen işareti özellikleri genellikle en belirgindir. Bundan sonra, yükselen işaret özellikleri güneş işareti özelliklerine yol verme eğilimindedir.

Yaratıcı
Yukarıda belirtildiği gibi, bir balık kişi hakkında bir şey bilen herkes onlar yedek yaratıcılık olduğunu bilir. Neredeyse her zaman yaratıcı veya benzersiz bir şey düşünüyorlar gibi. Onlar zahmetsizce çevrelerindeki dünyadan ilham. Bu, onların hayal gücü ile birlikte, balık yükselen kişilik çoğu için kurallar belirler.

Tutkulu
Balık yükselen gerçeklere göre, Balık insanlara her şeyden daha fazla motivasyon veren bir şey onların tutkusu. Tutkuları sadece hobilerini ve iş hayatını değil, aynı zamanda aşk hayatını da etkiliyor.

Romantik Ve Gergin
Balık insanlar son derece Romantik, ve onların ortakları bunu bildirerek hakkında utangaç değildir. Ancak, ilk birini tanımaya zaman utangaç. Diğerleri onlara yakın almaya çalıştığınızda onlar gergin, ve birisi bir balık kişinin yeni en iyi arkadaşı olmak istiyorsanız onların güvenini kazanmak için çok çalışmak gerekir olacak. Genel olarak, Balık insanlar harika. Herkes balık yükselen özellikleri bazı kazanmak için şanslı olurdu.

Yükselen balıklar Zodyak işaretlerini nasıl etkiler

Her işaret balık yükselen altında doğmuş olma bile şansı var, hangi her işaret de bu büyük işaretin özelliklerin bazılarına toplayıp eşit şansa sahip olduğu anlamına gelir.

Bir kişinin yükselen işaretinin ne olduğunu bilmek için, önce güneş işaretinin ne olduğunu, ne zaman doğduklarını (daha kesin, daha iyi) ve güneş gülünün doğdukları gün meydana geldiği zamanı bilmeleri gerekir. Aşağıda güneş işaretleri her bir listesidir, onlar balık yükselen işareti geçmesi zaman, onlar yükselen Balık geçmesi ve her işareti ne olur.

Bununla birlikte, zamanlar, her insanın güneşin sabah 6’da yükseldiği bir günde doğduğunu varsaymaktadır, ki bu her zaman doğru olamaz. Bir kişi Gündoğumu 6 AM – 6:59 am arasında olduğu bir günde doğmuş değilse, o zaman onların gerçek Gündoğumu zaman ile maç için yukarı veya aşağı her zaman taşımak gerekir.

Exit mobile version