13 Mart hangi burç oluyor| 13 Mart burcunun yükseleni

13 Mart hangi burç oluyor | 13 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 13 Mart hangi burç oluyor? 13 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

Doğum gününüz 13 Mart ise, yetenekli ve yaratıcısınız. Kesinlikle çoğu halktan farklısın. 13 Mart Yıldız İşareti Balık. Kendi zihniniz var ve bu iyi bir şey olsa da, başkalarının ihtiyaçları söz konusu olduğunda çok düşünceli olursunuz. Sahip olduğunuz tüm enerjiyle, onu daha olumlu bir şekilde yakmak istemelisiniz.

13 Mart Zodyak, balıkların üçüncü dekanına aittir (11 Mart-20 Mart). Bu Dekan Pluto gezegeninden etkilenir. Bu etki altında doğanlar, balıkların coşkusunu ve sezgisini, pluto’nun hırsı ve kararlılığı ile birleştirir. Bu dönem, balık burcunun olumlu ve olumsuz özelliklerini olumsuz olanlara büyük bir vurgu ile yumuşatır.

Ayın 13. gününde doğmak hoşgörü, dürüstlük, uyum ve öz disiplin anlamına gelir. 13 Mart için numeroloji 4’tür. Bu sayı, mantık ve biraz inatçılıkla birleştirilen yaratımı ortaya çıkarır. Dört numara ile ilişkili olanlar Balık kesinlikle yaratıcı ama aynı zamanda çalışkan ve kritik.

Mart, baharın coşkusunu ve canlanmasını getiren yılın üçüncüsüdür. Mart ayında doğanlar çekici, sevgi dolu ve iyi gözlemcilerdir. 13 Mart zodyak insanlar kararlı ve cömert. Bu insanlarla rezonansa Mart sembolleri taşlar olarak Akuamarin ve Zümrüt vardır, bitkiler ve Mars olarak Nergis ve Yonca, savaş tanrısı.

Gregoryen takviminde, 13 Mart, yılın 72. günü veya sıçrama yıllarında 73. gün olarak görünür ve yıl sonuna kadar 293 gün kalır. Baharın onüçüncü günü, bu aynı zamanda dünya uyku günüdür.

Balık doğum oluşumunda dördüncü en sık bir araya geldi burç olduğu söyleniyor. Kadınsı Sembolizm değil, aynı zamanda genel bir negatif polarite yayan, bu da çift sayı olarak kabul edilir. Bu, yalnızca kendi yeteneklerinde isteksiz ve kendine güvenen içe dönük yerlileri temsil eder. Bu işareti tanımlamak için kullanılan arketiplerden biri ibadettir. Ne yazık ki, bu işaret boşanma riski en yüksek ve kazanılan para en az miktarda olması derecelendirildi, tüm diğer zodyak işaretleri ile karşılaştırıldığında.

Bu da ilginizi çekebilir!  27 Ocak hangi burç oluyor| 27 Ocak burcunun yükseleni

13 Mart’ta Balık BURCU altında doğan ünlü insanlar: Joseph Priestley, William H. Macy, Dana Delaney, Kaya Scodelario ve Noel Fisher.

13 Mart’ta doğan bir balık olarak, yaratıcı, acımasız ve çok olumlu. Nadiren bir cevap için Hayır al ve çoğu insanın vazgeçtiği noktanın ötesine geçmeye devam et.

Duygular sizin için önemlidir ve bunları göstermeye istekli olmasanız da, özellikle önemli kişisel kararlar almaya geldiğinde bunları dikkate alırsınız. Aşağıdaki olağanüstü bir raporu okumaya hazırlanın.

13 Mart’ta doğan bir balık olarak, yoğunluğunuz, deneyiniz ve maneviyatınız sizi tanımlar. Hayatınıza büyük bir tutku getiriyorsunuz ve değerli olduğunu düşündüğünüz her şeye zaman ve enerji ayırmaya isteklisiniz. En az bir kez bir şey denemek isteyen olarak ilgi giderek artan sayıda var. Kişisel ifadenin birçok aşamadan gitmiş olabilir bu aynı zamanda kendini çok anlamda geçerlidir. Dışa doğru benliğiniz derin iç çalışmalarla eşleştirilir. Bunu fark olsun ya da olmasın, hayatın anlamını keşfetmek için bir ömür boyu arayış olmuştur.

13 Mart Sabian sembolü
Doğum günün için Sabian sembolü bir seans veren bir maddileştirici ortamdır. Hayatta gerçekler olsa da, kendi ideallerinizi kanıtlamak daha zor görünebilir. Sadece kendi ruhunuz ve arzularınızın ve Değerlerinizin desteklendiği inancınız ile.

Ünlü İlişkiler
İşte 13 Mart doğumlu birkaç Balık ünlüler ve onların geçmiş veya şimdiki Romantik bağlantıları vardır:

William H. Macy (balık) ve Felicity Huffman (Yay)
Lonnie ortak Lynn (balık) ve Serena Williams (Terazi)

İçindekiler

13 Mart burcunun yükseleni

Jüpiter ve Neptün balık yükselen kural gezegenler vardır. Bu iki gezegen, algısal zihninizi genişletmek ve etrafınızdaki acı çeken her şey için merhamet duygularınızı güçlendirmek için ortak hareket eder.

Aynı gezegenler sizin tarafınızdan durmak ve onun genellikle riskli seçimlerden işareti yükselen Balık korumak. Neptün size bir iç güç ve imkansız durumlara çözüm bulma yeteneği verirken, Jüpiter size iyi ölçülen şans, iyi sağlık ve hoş bir eğilim verir. Dahası, Neptün, bir yandan sizi huzursuz bir ruh ve yolculuk tutkusu ile besleyen ve diğer yandan sizi oyunculuk korkusu ve karşılaşabileceğiniz tehlikelerle dolduran – hayali olabilecek tehlikelerdir. Bu şekilde, Neptün sizi engeller ve jüpiter’den aldığınız hareket etme ve istediğiniz gibi yapma özgürlüğüne sahip olma arzunuza bir mola verir. Böylece tereddütlü olursunuz, bir seçim yaparken kafanız karışır ve sadece diğer insanları öfkelendiren gizli davranmaya başvurursunuz. Maddi mal ve konfor elde etmek için değil, etrafınızda gizlenen hayal ettiğiniz tehlikelerden kaçmak için değişiklik yapmak istiyorsunuz.

Bu da ilginizi çekebilir!  25 Ocak hangi burç oluyor| 25 Ocak burcunun yükseleni

Balık yükselen kişilik özellikleri
Bir balık yükselen kişi olarak, sevimli (Jüpiter sayesinde) ve sıkıntı karşısında yaratıcı (Neptün sayesinde). Neptün’ün etkisi nedeniyle, ruhunuz yeni, keşfedilmemiş ve öngörülemeyen için susar, ama aynı zamanda, potansiyel zorlukları abartmaya eğiliminiz, risk almaktan ve hayallerinizi gerçekleştirmek için aktif olarak çalışmaktan kaçınmanıza neden olur. Jüpiter özgürlük için özlemek yapar, ama Neptün bunun peşinde sizi engellemektedir. Sonuç olarak, ikilemlerle karşı karşıya kaldığınızda atıl kalırsınız ve düşüncelerinizi etrafınızdakilerden gizlemeye eğilimlisiniz. Değişim aradığınızda, bunu materyalist arzuları yerine getirme umuduyla değil, sizi kaçıran duygusal güvenlik duygusuna ulaşma umuduyla yaparsınız.

Balık yükselen insanlar kendi maneviyat keşfetmek ve zihinsel ufuklarını genişleterek hayatlarını zenginleştiren odaklanmıştır. Akıl üzerinde duygulara öncelik verme eğilimindedirler. Onlar idealist reverie verilen ve insanlar eşitsizlik ve ayrımcılık esaret döken görmek arzusu ile tahrik edilmektedir. Adalet, özgürlük, merhamet ve Dayanışma dünyası olan mükemmel bir dünyayı öngörürler ve ideallerine tutkulu bir inançla sadık kalırlar, bu da halk görüşünün gelgitine karşı çıkmak anlamına gelir.

Bir balık yükselen kişi olarak, bir neşeli var, bağışlayıcı, iyi kalpli eğilim, ve her zaman aktif yardımına ihtiyacı olanlar desteklemeye hazırız. Şüphe ve güvensizlik ile karşı karşıya, hayal kırıklığı ile üstesinden ve dünyadan çekilme konum. Ancak, neptün’ün sana bahşettiği hayali maskeyi asla dökmedin.

Balık yükselen insanlar, sanatsal ifade şeklinde kendini gösteren ve kendilerini farklı kişiliklere sokmalarına ve böylece benliğin sınırlamalarının üstesinden gelmelerine izin veren tükenmez bir yaratıcılık rezervuarına sahiptir. Duygularını son derece yapıcı yollarla kullanma yeteneğine sahiptirler.

Balık Yükseleni Erkek
Balık yükselen erkekler hayatın her kesiminden çekicilik insanlar olabilir, ama saman buğday ayıran zorluk. Gündelik hayatın sınırlamalar kaçmaya gerek genellikle arcane felsefi sorular keşfetmek için onlara yol açar. Aşık olmak kolaydır, ancak biriyle ilgilendiklerinde ilk hamleyi yapmak pek olası değildir; arzulanan hissetmeleri gerektiği için şiddetle takip edilmeyi beklerler. Onlar son derece şehvetli ve cömert severler yapmak, ve cesur çizilecek eğilimindedir, iddialı kadınlar. İtirazlarının büyük bir kısmı gizemli manyetizmalarında yatıyor.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 27 Eylül - 3 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Balık Yükselen Kadın
Balık yükselen kadınlar aziz ve halledilir ihtiyacı hissediyorum. Onları çekici ve büyüleyici kılan onlar hakkında mistik bir şey var. Romantizmi kişileştiriyorlar. Onlar karşı cinsten üyelerine son derece çekici kılan bir manyetizma sahip. Son derece sezgisel, ancak pratik, günlük meseleleri ele almakta iyi değiller. Ruh hali değişimlerine eğilimlidirler, kolayca hayal kırıklığına uğrarlar ve bazen gerçeklik ve fantezi arasında ayrım yapmakta zorluk çekerler. Bununla birlikte, her zaman hayata güvenirler ve eşlerinin güvenilirliğini asla sorgulamazlar. O gelince seks, onlar Balık yükselen erkekler kadar cömert, ama çoğu zaman kendi istek ve arzularını ifade etmek başarısız. Sanatı genellikle yaratıcılıkları ve hayal gücü için bir çıkış noktası olarak kullanırlar.

Balık yükselen ünlüler
Oğlak yükselen ünlü insanlar Alfred Hitchcock, George Clooney, Monaco Prenses Caroline, Al Capone, Oriana Fallaci, Aristoteles Onassis, Robert Redford, Whitney Houston, Demi Moore.

Balık yükselen ve güneş işareti kombinasyonları
Burada tüm bul 12 güneş işaretleri kombine balık yükselen işareti kombinasyonları. Balık yükselen Güneş ile birlikte, kişiliğinize verir özelliklerini okuyun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.