12 Mart hangi burç oluyor| 12 Mart burcunun yükseleni

12 Mart hangi burç oluyor | 12 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 12 Mart hangi burç oluyor? 12 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

12 Mart’ta doğan bir balık olmak, kişiliğiniz tutku ve deney ile karakterize edilir. Hayatın tüm konularda, önemli bir yoğunluk getirmek. Bir şeyin değerli olduğunu düşünüyorsanız, takipçilerinizi durdurabilecek hiçbir şey yoktur. Ailenize aynı tutkuyu uygularsınız, çünkü zamanınızı ve enerjinizi onların refahına memnuniyetle ayırırsınız. Birçok kişi değişimden korkarken, yeni bir şey denemeyi seviyorsunuz. Bir kez bir şey denemek için hazırız.

Sular
12 Mart elemanı
İşaretinizin eşleştirilmiş elemanı sudur ve tüm zodyak işaretlerinden, elementle sadece değişken bağlantıya sahip olursunuz. Sözlerinizin serbest akan suyun uyarlanabilir ve akışkan niteliklerini almasını sağlayan özel temel bağlantınız. Size büyük bir iletişimci yapmanın yanı sıra, su ile ilişkiniz de duygu derinliklerinde rahat yapar. Güçlü duygu dalgaları yaşadığın zamanlarda şefkat anlayışını kazanırsın. Suyun olumlu nitelikleri, suyun olumsuz, aşırı duygusal niteliklerinden kaçındığınız sürece büyük bir varlık olacaktır.

12 Mart gezegen etkisi
Balık Neptün gezegeni hakimiyeti altında, fakat üçüncü Decan, ya da işareti doğmuş gibi, Pluto güç alırsınız. Neptün’ün gücü duyarlılık, şefkat ve vizyon yansır iken, güç ve dönüşüm etkileyen Pluto gizemli güçtür. Diğer Balık Decans daha çok, gezegen güçlerin sizin kombinasyonu manevi yapar. Düşüncenizin derinliklerinde, genellikle hayatın anlamını düşünürsünüz. Sürekli kendini bulmaya çalışırken, dışa kendini birçok form alır. Sizin uyarlanabilir, sosyal bukalemun nitelikleri bir muamma biraz yapar, ama aynı zamanda size birçok arkadaş ve hayranlar kazanmıştır.

12 Mart kariyer
Özverili ve şefkatli, doğal yeteneklerinizi keşfetmek için çeşitli kariyer fırsatları yaratacak, birini seçerek daha kolay yapılabilir dedi rağmen. Tutkunuz ve iletişim için hediyeler iş veya siyaset doğal bir lider yapabilir. Duyarlılığınız ve duygusal derinliğiniz, 12 Mart’ta doğan James taylor gibi sanatsal veya müzikal ifadede bir kariyer için mükemmel bir uyum olabilir. Eğlence Dünyası çekici ise, medya, televizyon ya da oyunculuk için büyük bir uyum olabilir, Liza Minnelli yolu olan, senin ünlü doğum günü İkizler başka.

Bu da ilginizi çekebilir!  1 Mart hangi burç oluyor| 1 Mart burcunun yükseleni

12 Mart Sabian sembolü
Doğum günün için Sabian sembolü Sina Dağı’ndan yeni yasa getiren bir peygamber olduğunu. Bu sembol, değerlerin ve standartların bir temsilidir. Ayrıca, nerede yeni bir düzen yaşıyoruz hayatında bir zaman yaklaşıyor olabilir. Size sunulan değerleri kabul ederseniz, kendinizi gerçekten yüksek standartlara tutma kararlılığınız olduğunu unutmayın.

Ünlü İlişkiler
İşte 12 Mart doğumlu birkaç Balık ünlüler ve onların geçmiş veya şimdiki Romantik bağlantıları vardır:

Liza Minnelli (balık) ve Scott Baio (Başak)
Emile Hirsch (balık) ve Amanda Seyfried (Yay)

12 Mart zodyak için aşk ve uyumluluk
12 Mart’ta doğan aşıklar çok yönlü ve hevesli. Onların aşk hayatı tüm hakkında Escort ve yeni ve heyecan verici kişileri toplantı ve onlar ne pahasına olursa olsun taahhüt kaçının. Ancak, onlar aşık en sadık ve romantik aptal gibi davranmaya başlar aşk çarptı olsun. Çılgın yaşam tarzlarına ayak uydurabilecek gizemli, şehvetli ve enerjik kişilere çekilirler. Sezgi genellikle onları sadece insanların en iyi ile çevreleyen yardımcı olur ve onlar nadiren kişinin karakteri hakkında yanlış.

Ya karşılıksız aşklarından şikayet ederken sevgililerinin kalbini kazanmaya çalışıyorlar ya da almak zor oynuyorlar. Ancak onlar çekici ve enerji sevgilisi dolu olmasına rağmen onlar hızlı bir şekilde aşık ve dışarı düşme eğilimli. Bir zamanlar yerleşmeye karar veren yaratıcı, özgürlük aşığı, tüm dikkatlerini ailelerine yatırır ve muhtemelen parlak çocuk sahibi olurlar. Bazı mücadele, deneme yanılma onların aşk hayatının bölümlerini yönetecek ama sonunda her şey buna değer olacaktır. Onlar 6, 9, 15, 18, 24 ve 27 doğanlar ile en uyumludur.

Mart 12 Zodyak insanlar çok diğer su işaretleri çekilir: kanser ve akrep onlar hayatın aynı vizyonunu paylaşmak eğilimindedir olarak. Hayatta, Balık sürekli desteklemek ve coşku ve enerji karşılığında onları motive etmek ve bu Toros yerli onlara sunmak için en uygun bir ortak arıyor. Balıkların kova ile en az uyumlu olduğu düşünülmektedir. Diğer yıldız işaretleri ve Balık arasındaki uyumlulukların geri kalanı için, ne derler bilirsin, yıldızlar yatkındır ama insanlar elden çıkarırlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  9 Mart hangi burç oluyor| 9 Mart burcunun yükseleni

Şanslı renk
Balık BURCU için şanslı renk Turkuazdır.

Bu sıradışı sulu kombinasyon büyük bir yaratıcılık akışını uyarır, ama aynı zamanda balık vizyoner ve yenilikçi yerli sooths.

12 Mart’ta doğan insanlara hitap eden diğer tonlar mor, pembe ve deniz yeşili.

İçindekiler

12 Mart burcunun yükseleni

Bir balık yükselişine sahip olmak, doğumunuz sırasında Balık burcunun güneşin yükseldiği gibi yerden yükseldiği anlamına gelir. Bir balık yükselen sahip insanlar genel grafik cetvel olarak gezegen Neptün var. Neptün, 1846’da keşfedilen bir gezegen olduğu için, balıkların yönetimi bundan önce Jüpiter’e atfedildi.

Yine de, Jüpiter işaretin bir eş-hükümdarı olarak kabul edilir ve bu nedenle balık yükselen insanlar Jüpiter’in durumunu, bedenlerinin ve benliklerinin nasıl işlediğini anlamak için de incelemelidir. Bizim yükselen işareti çok önemli bir astrolojik parametredir, birçok teori farklı astrologlar ve astrolojik sistemler tarafından önerilen olsa bile.

Yine de, çoğu, yükselen kişinin bedenimizi ve fiziksel özelliklerini tanımladığı ve aynı zamanda karakterimizin gelişiminde güçlü bir rol oynadığı konusunda hemfikirdir. Bu oldukça doğaldır, çünkü 1.EV (yükselen varlık zirvesinde) egomuz, benlik algımız ve davranışımızdan sorumludur. Yükselen bir işaretin başında olduğunda, işaretin özelliklerinin sonuna yerleştirildiğinden daha güçlü olduğunu akılda tutmalıyız.

Bir sonraki işaret 1. evin en büyük bölümünü işgal ettiğinde, doğal olarak özelliklerinin çoğunu yerli karakterine ve hatta vücuduna verir. Yükselişiniz bir işaretin son derecesindeyse, bir sonraki işareti birlikte yükselen olarak düşünebilirsiniz. Birçok kişi olsa da, aslında yükselen bir çok daha fazla yükselen işareti olarak davranmaya sonraki işareti deneyim. İşaretin verdiği özelliklere devam etmeden önce, coğrafi enleme bağlı olarak, her işaretin yükselmek için biraz farklı zamana ihtiyacı olduğunu belirtmeliyiz.

Ekvatorun yakınında doğarsak, farklılıklar pek görülmez. Yine de, iki kutuptan herhangi birine ne kadar yakın olursak, işaretler arasındaki farklar o kadar iyi görülebilir. Bu aynı zamanda oldukça aşırı Kuzey veya Güney enlemlerde doğan insanlar oldukça garip doğum çizelgeleri yaşayabilirsiniz nedenidir, bazı evler bazıları oldukça küçük iken büyük olmak. Her zaman olduğu gibi, okuyucularımıza Placidus sistemini evlerini hesaplarken kullanmalarını öneriyoruz, çünkü hem kendi grafiklerimizde hem de analiz ettiğimiz diğer insanların grafiklerinde daha iyi çalışabiliyoruz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Mart pazartesi burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Mart 2020

Kuzey yarımkürede, balıklar işaretlerin ortalamasından daha hızlı yükseliyor. Birisi 50 derece Kuzey enleminde doğduğunda, işaretin tam olarak yükselmesi için bir saat gerekir. 60 derece Kuzey enlem yerleştirilen bir şehirde, işareti sadece yaklaşık 35 dakika gerekir. Böylece, Kuzey yarımkürede doğan bir kişi, bir işaretin yükselmesi gereken ortalama süre iki saat olduğunda, bir balık yükselişine sahip olmak için istatistiksel olarak daha az fırsata sahiptir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bir balık yükselen bireyler kendi grafik cetvel olarak Neptün olacak. Maneviyat, sanat ve özverili fedakarlık ile bağlantılı olan bu mistik gezegen, bu bireylerin yaşamlarında büyük önem taşıyacaktır. Ayrıca, bu gök cismi yerli fiziksel beden, canlılık ve görünüm üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaktır. Vücutları ve benlikleri sadece yükselen gezegenlerin geçişlerinden değil, aynı zamanda doğum Neptünlerine geçişlerden de etkilenecektir.

Buna ek olarak, diğer gezegenlerin neptün’e doğumsal yönleri, aynı zamanda belirli bir evdeki konumu da önemli bir rol oynayacaktır. Balık yükselen olan insanlar, sağlıklı yollarla kendi Neptün güçlendirmek için özen göstermelidir, işlevleri her zaman kendi grafik üzerinde genel olarak olumlu ya da olumsuz bir etkiye sahip olacak gibi, tüm yaşam alanları dokunmadan. Neptün yanılsamalar gezegeni olarak kabul edilir ve bu nedenle doğru topraklama yoluyla gerçeklik ve fantezi alemleri arasında bazı dengeleri tutmak çok önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.