11 Temmuz Dünya Basın Günü mesajları | Dünya Basın Günü sözleri

11 Temmuz Dünya Basın Günü mesajları | Dünya Basın Günü sözleri

11 Temmuz Dünya Basın Günü olarak kutluyor. Biz de Uzman Yorumları olarak vazifesini onuruyla yerine getiren her basın mensubunun bu özel gününü kutluyoruz. İşte 11 Temmuz Dünya Basın Günü mesajları ve Dünya Basın Günü sözleri…

11 Temmuz Dünya Basın Günü mesajları

Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen; bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizin 11 Temmuz Dünya Basın Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.

Basın yayın organları içerisinde çalışan muhabirinden, sayfa editörüne, yazarlarından, matbaasında çalışan tüm gazetecilerimizin 11 Temmuz Dünya Basın Günü’nü kutlar, hayatlarında sağlık ve başarılar dilerim.

11 Temmuz Dünya Basın Günü mesajları | Dünya Basın Günü sözleri

Tüm gazetecilerimizin 11 Temmuz Dünya Basın Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Tüm basın emekçilerinin 11 Temmuz Dünya Basın Günü’nü kutlarım.

Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 11 Temmuz Dünya Basın Günü’nü kutluyorum.

Dünya Basın Günü sözleri

  • “Gazetecilik birilerinin yazılmasını istemediği şeyleri yazmaktır. Geri kalan her şey halkla ilişkilerdir! ” (G.Orwell) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.
  • Gece gündüz çalışan, demokrasinin yanında saf tutan, millet için yazan, emek veren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım.
11 Temmuz Dünya Basın Günü mesajları | Dünya Basın Günü sözleri
  • Kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek, demokrasi ve gelişimine katkı sağlamak için gece gündüz demeden, zaman zaman zor şartlar altında uğraş veren kıymetli basın çalışanlarımızın Gazeteciler Günü kutlu olsun.
  • Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek emek veren, fedakârca çalışarak gelişmeleri halkımızla paylaşma yolunda emek harcayan tüm basın mensuplarımızın Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum.
  • “Milletin gerçek ses ve iradesinin doğduğu yer olan cumhuriyetin etrafında çelikten bir kale oluşturacak olan’ yazılı ve görsel basın çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar diliyorum.”(M. Kemal Atatürk) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.
Bu da ilginizi çekebilir!  5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü 2020
11 Temmuz Dünya Basın Günü mesajları | Dünya Basın Günü sözleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.