11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni

11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 11 Nisan hangi burç oluyor? 11 Nisan burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

11 Nisan’da doğan bir Koç olarak, güvenilir ve seveceksin. Sıcak bir kalbiniz var ve saygınızı kazanmayı başaran herkese gösteriyor.

Öte yandan, feda etmeye ve her zaman en kolay yolu bulmaya çok istekli değilsiniz, büyük bir problem çözücü olarak gelişmenize yardımcı olan, başkalarının size gelmesi için harika. Aşağıdaki kapsamlı bir kişilik raporunu okumaya hazırlanın.

11 Nisan hangi burç oluyor

11 Nisan için burç Koç’tur.

11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni
 • Astrolojik sembolü: Ram. Bu burç sembolü , 21 Mart – 19 Nisan tarihlerinde Koç burcu altında doğanları temsil eder. Barış ile birleştiğinde güç, servet, genel başarı ve gerginliği öneriyor.
 • Aries Constellation , Burcu 12 takımyıldızı biri West ve Boğa Doğu ve görünür enlemlerde Balık arasına yerleştirilir, + 90 ° ile -60 bulunmaktadır. En parlak yıldızlar Alfa, Beta ve Gamma Arietis iken, tüm oluşum 441 metrekare üzerine yayılmıştır.
 • Fransızlar bunu Bélier olarak adlandırırken, Yunanlılar 11 Nisan burç için Kriya adını kullanıyorlar, ancak Ram’in gerçek kökeni Latin Koç’ta.
 • Ters işaret: Terazi. Burç şemasında, bu ve Koç güneş işareti zıt taraflardadır, üretkenliği ve dengeyi yansıtır ve ikisi arasında zaman zaman zıt yönler yaratan bir çeşit dengeleme eylemi.
 • Modalite: Kardinal. Modalite, 11 Nisan’da doğanların düşünceli doğasını, varoluşsal yönleriyle ilgili utangaçlıklarını ve iknalarını ortaya koymaktadır.
 • İktidar evi: İlk ev . Bu ev yerleşimi yeni başlangıçları, çeşitli girişimleri ve yaşamı belirleyen eylemleri sembolize ediyor.
 • Yönetici organ: Mars . Bu gezegen, değişim ve adaleti ifade eder ve aynı zamanda bir tutku doğası önerir. Mars’ın adı Roma mitolojisindeki savaş tanrısı ile ilgilidir.
 • Eleman: Ateş . Bu, 11 Nisan’da ustaca ve hevesli bireyler olan işaretlere hükmettiği söylenen bir unsurdur. Yangın havayı ısıtır, suyu kaynatır veya toprağı modeller ve farklı unsurlardan iki kişi buluştuğunda benzer şekilde tepki verir.
 • Şanslı gün: Salı . Bu hafta içi, heves ve sürüşü simgeleyen Mars tarafından yönetiliyor. Koç halkının huysuz doğasına ve bu günün örgütsel akışına yansır.
 • Şanslı sayılar: 2, 7, 10, 16, 23.
 • Slogan: Öyleyim!
Bu da ilginizi çekebilir!  Boğa erkeği Koç kadını uyumu Cinsellik | Aşk | Evlilik

11 Nisan’da doğan insanlar kendiliğinden hareket ederler, güçlü ve belirleyicidirler, ancak özgürlüklerini de çok severler ve bazen dokunulmaz ve nadiren diplomatiktirler. Açık hava aktivitelerinden çok zevk alırlar, özellikle sosyal toplantılar ve bir rekabet ruhu içerdiklerinde, genellikle bu tür faaliyetlerde bulunurlar. Hem aile hayatı hem de mesleği konusunda kararları sorulmaktan hoşlanmazlar. Kendilerine bir şeyler düzenleme ve planlama şansı sunan projelerde yer almaktan hoşlanırlar.

Olumlu özellikler: Bu yerliler keskin bir öfkeye sahiptir ve hayatta karşılaşabileceğiniz hemen hemen her türlü duruma uyum sağlarlar. Bununla birlikte, bu bazen sıkılmaya neden olur, bu yüzden onlara her zaman eşlik etmek için değişmeleri gerekir. Bir şeye karıştıklarında çok etkilidirler ve önce konuyu düşünmeyi, yeni hareketleri planlamayı ve daha sonra onları eyleme geçirmeyi tercih ederler.

Olumsuz özellikler: Bunlar, kolayca yenilgiyi kabul etmeyen ve tek fikirli davranışlarını öfkelendirmeleri gerektiğine dair herhangi bir soru sormadan aynı konuda düşünmeyi tercih eden oldukça taraflı ve bencil bireylerdir. Şiddetli öfkeleri nedeniyle yanlış yapmaya ve pişman olduklarını söylemeye eğilimlidirler ve bunun etraflarındaki kişilerle etkileşime girme şeklini nasıl etkilediğini gerçekten görmezler.

KOÇ BURCU ÜNLÜLERİ

Descartes, Tenesse Williams, Vincent Van Gogh, Herbert von Karajan, Neşe Karaböcek, Yüksel Uzel, Johann Sebastian Bach, Charlie Chaplin, Joan Crawford, Marlon Brando, Ömer Şerif, Fatih Sultan Mehmet, Dr. Yıldırım Aktuna, Zeki Alasya, Sakıp Sabancı, Kadir İnanır, Pop şarkıcısı Yaşar, Nurgül Yeşilçay, Deniz Akkaya, Hüner Coşkuner, Kayahan

11 Nisan burcunun yükseleni

Koç yükseleninin hükümdarı, size atletik bir Fiziği ve genç bir ruhu olan Mars’tır. Sizin canlılık sınırsızdır ve her zaman herhangi bir inisiyatif almaya hazırız.

Bir koç yükselen ile, bağımsız, aşk macera ve yaptığınız her şeyi başarılı olabilir. Görüntü sizin için çok önemlidir ve bu yüzden elbise anlamda özel dikkat. Dürüst ve açık ve doğruyu söylemekten korkmuyorsunuz, bu başkalarına zarar verse bile. Niyetlerinde kötü bir şey yok, ama sen sadece gerçeğin sadık bir dostusun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 30 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 30 Nisan 2020

Hemen hareket ve bir şey dikkatinizi çekiyor zaman sizin hemen yapmaya çalışın. Vakit kaybetmeyi sevmiyorsun. Sabırsız ve her zaman ‘ ilk’olmak istiyorum. Bir şeyin istediğiniz hızda dönmediğini görürseniz, o zaman ilginiz ve coşkunuz azalır.

Bununla birlikte, bu tür davranışlar hayatınızda birçok önemli şeyi kaybetmenize neden olabilir ve bu nedenle ısrar etmemek için kendinizi ‘eğitmelisiniz’.

Adımlarınızı planlıyorsanız ve olumlu sonuçlar getirmeyecek herhangi bir acele hamle yapmazsanız bunu yapmayı öğreneceksiniz. Her durumda, hedefleriniz ve öncelikleriniz açıktır ve karşılaştığınız herhangi bir engeli aşmak için yeteneğiniz vardır.

Sen girişken bir insansın ve etkileşim ve arkadaş edinmek zevk, ancak bu ilişkiler nadiren ancak uzun sürecek. İnsanlar ortak çıkarları paylaştığınızda hayatınızda kalırlar. İlgi alanlarınız farklı olduğunda, yeni bir şirket ararsınız.

Hayatınız boyunca, ilerlemenize yardımcı olmak isteyen birçok insanla tanışacaksınız, ancak kendi kaynaklarınıza güvenmeyi öğrendiniz ve belki de hak etmediğiniz bir pozisyona terfi etmiş olabileceğinizi hissetmekten hoşlanmıyorsunuz.

Kendi kişisel çabalarınızın er ya da geç kabul edileceğine ve başarının daha tatlı olacağına inanıyorsunuz. Arkadaşlarına yardım için birinin yardımına reddeder bunu kabul etmemiz tersine, biliyorsun.

Çok güçlü duygularınız ve tutkularınız var ve bu sizi genç yaşta veya uzun süreli birlikte yaşamada acele bir düğüne götürebilir, çünkü yanınızda bir ortağa olan ihtiyacı hissedeceksiniz. Bu ilişki işe yaramazsa o zaman çok zarar olacak ama duygularını kontrol etmek ve gelecekte daha dikkatli olmayı öğreneceksiniz.

Egzersiz, iyi bir fiziksel durumu ve zihinsel görünümü korumanıza yardımcı olduğu için sizin için çok önemlidir.

Koç yükseleni erkek

Koç yükselen erkekler kontrol altında olmak ister. Onlar hırs tarafından tahrik ve dürtüsel hareket eğilimi vardır. Onların ortağı mutlak dürüstlük gerektirir, ama çoğu zaman sadece istediklerini almanın bir yolu olarak bunu. Koç yükselen erkekler kovalamaca seviyorum, onlar iyi bir meydan okuma için her zaman konum ve bir kadının kalbini kazanan ile geliyor heyecanını zevk olarak; meydan okuma büyük, onlar peşinde olduğunuz kadına daha onların cazibe.

Bu da ilginizi çekebilir!  16 Mart hangi burç oluyor| 16 Mart burcunun yükseleni
11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni

Genellikle spontan kadınlara çekilirler. Eşsiz ve yeri doldurulamaz olarak görülmek istiyorlar, bu yüzden eşlerinin eski sevgilileri hakkında hiçbir şey bilmek istemiyorlar. Onların endişeleri yatıştırmak bir ortağa ihtiyacım, bazen zor cinsel kendilerini ifade etmek bulmak gibi. Bir kadının kalbini fethettiklerinde ve onunla rahat hissettiklerinde, saldırgan cepheleri daha savunmasız taraflarına yol açar.

Koç yükseleni kadın

Koç yükselen kadınlar nadiren çatışma uzak utangaç. Erkeklerde bağımsızlığı takdir ediyorlar çünkü kendine güveniyorlar. Yerleşmek için acele etmiyorlar ve sadece hırslarını yerine getirdikten sonra bunu yapacaklar. Koç yükselen kadınlar kendi standartlarına kadar canlı olmayan bir ilişki için yerleşme tek olmayı tercih. Birine ilgi duyduklarında, göstermesine izin verirler.

11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni

Genellikle şeyler doğal akmasına izin sabır eksikliği, bu yüzden genellikle Romantik hayatında birçok sorunla karşılaşmak. Koç yükselen erkekler, onlar maruz ve savunmasız duygu nefret çünkü bazen zorluk onların cinsellik ifade var. Onların doğum ay kadınsı burç içinde olmadığı sürece, balık gibi, onların kadınlık vurgulamak giysiler önlemek eğilimindedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.