11 Mart hangi burç oluyor| 11 Mart burcunun yükseleni

11 Mart hangi burç oluyor | 11 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 11 Mart hangi burç oluyor? 11 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

  • Tarih: 11 Mart
  • Renk: Amber
  • Tek Kelimeyle: Adam
  • Şekil: Üç Nokta
  • Gücü: Enerji
  • Zayıflık: Dengesiz
  • En Compatabile İle: Boğa

11 Mart, sanki bir döngüyü kırmak, sıradan atlamak, kalabalığın içinde öne çıkmak ve yolun her adımını şaşırtmak gibi garip bir notu olan bir tarih. Duygu Okyanusunda bir rasyonellik noktası ve kişinin dünya anlayışında ışığın bulunması gereken bir yer, kalplerinin içinde taşıdıkları tüm acılardan nihayet temizlenmesi için.

GEZEGEN SIRA
Güneş – Güneş – (Plüton – – Jüpiter
Üstünlük için iki güneşin Savaşı ne olursa olsun, burada çok fazla yaratılış ve ışık var. 11 Mart’ta doğanlarda kalbin iyiliği hakimdir, çünkü ego savaşları her zaman bir amaca hizmet eder ve kendi kendini tanıma ve büyüme her zaman onları ileriye taşır. Jüpiter’in bu sıradaki şansı ve olumlu çekişi inanılmaz derecede önemlidir, çünkü onsuz bir kişi mücadele eder, çevrelerde hareket eder ve gelecek ya da umut olmadan benliğin görüntülerine tutunur. Vizyonları değiştikçe ve zaman geçtikçe, inançlarını şekillendirerek koşullarını etkilemeye başlayacak ve iyimserliklerini, gitmek istedikleri yere götüren güçlü yakıt olarak bulacaklardır.

SABİAN SEMBOLÜ
Bir sıçrama yılı önceki bir yılın 11 Mart tarihinde doğan Balık temsilcileri için Sabian sembolü:

“Akşam yemeği için bir masa seti”
Bir sıçrama yılın 11 Mart doğumlu balık temsilcileri için Sabian sembolü, ve iki yıl onu takip:

“Çinli bir Hizmetçinin dikkatli ve nazik gözünün altında, bir kız küçük bir beyaz Kuzuya Fondles”
Öncelikle bu iç içe geçmiş sembolleri, oyun zamanı ve yemek zamanı, hassasiyet zamanı ve yükümlülükler için bir zaman olarak gözlemleyeceğiz, her ikisi de dünyamıza neşe ve tatmin duygusu taşıyor. Yine de onları birleştirirken kuzunun kurbanını düşünmek kaçınılmaz görünecek ve bu 11 Mart’ta doğan bireylerin içinde taşıdığı güçlü bir ifadedir. Çoğu zaman, et dünyasını yöneten şirketlere karşı duran, bazıları isyankar ve sorunlu olan vejetaryenler veya veganlar olacaklar.

AMAÇLI
11 Mart’ta doğan insanların ruhlarında inanılmaz derecede çocukça bir şey var. Onların görünüşü gibi ciddi ve belirli bir görüntü adanmış kapalı gelebilir, onların sağlık istikrarlı ve yerinde onların kalp ile, ama onların meraklı zihin ve iletişim yolu herkesten ayrı onları ayarlamak. Sessizlik ve duyguların hakim olduğu dünyada Zeka tarafından kutsanmış özeldirler, sanki hayattaki tek amaçları, etraflarındaki dualiteleri, tüm Evrenlerinde, neşe, kahkaha, iyi bir mizah duygusu ve onları güldüren sosyal temaslarla dengelemektir.

Bu da ilginizi çekebilir!  12 Nisan hangi burç oluyor| 12 Nisan burcunun yükseleni

AŞK VE DUYGULAR
11 Mart’ta doğan bir kişi, iç yaralarının bir kısmını onarmayı başarana kadar tam olarak sağlam bir ilişki malzemesi değildir. Onlar kendi kendine yeterli ve kendi egolarına döndü, her zaman aşık oldukları kişinin ihtiyacını düşünmek için çok istekli değiller. Duygusal farkındalıkları, eşlerinin nasıl hissettiğini anlamalarına izin verecek, ancak hakimiyet Savaşı, her partneri, üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan düzgün bir şekilde işlev gören öncelikli sistemleri için bir tehdit olarak görecektir.

Onlar sadece eşit olan biriyle olabilirler, onları aldıkları kadar çocukça sevecek biri olabilir ve onlarla yeterince çocukça olmak için korkmadan hareket edebilirler. Bu meraklı doğayı dünya ile paylaşmak istiyorlar, özellikle de sevdikleri özel bir kişi, ama aslında aşık olmadan önce kolayca dikkati dağılıyor. Cinsel yaşamları duygusal bağlarının en iyi şekilde konuşacaktır ve ruhun evrimi ölçeğinde ne kadar ilerlediklerini, verme yeteneklerinden açıktır.

NE ONLAR EXCEL
11 Mart’ta doğan bireylerin ellerinde ifade özgürlüğü vardır. Kamu performansları için ayarlanacak olsa da, sevdiklerini ayaklarından süpürmek ve saniyeler içinde kendiliğinden faaliyetlere dönmek onları daha mutlu edebilir. Onlar sosyal temaslar, iletişim, birisi bir gülümseme koymak ve yeni bir macera için gitmek gerekir hayatında işler ve şeyler excel. Eve dönmek için sağlam bir plan olmadan, doğdukları yerden ve bilinmeyene kadar dolaşabilirler.

ŞİFA KRİSTAL
Sfen veya titanit adı verilen bir taş, 11 Mart’ta doğanlar için mükemmel bir seçimdir. Bu kristal, bir kişinin zihinsel yeteneğine gerçekten önem verir, öğrenmeyi ve bilgiyi emmeyi hızlandırır ve birinin daha net düşünmesine yardımcı olur. Örgütsel beceriler için kullanılabilecek sezgilerin geliştirilmesine yardımcı olacak ve her adımda kişisel iyileştirmelere ulaşmalarına izin verecektir.

11 MART DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Bu tarihte doğan Balık temsilcilerinin bir doğum günü, insan etkileşimlerinin bir geçit töreni veya görünmedikleri bir sürpriz parti olabilir. Hediyelerini seçerken, akılcı yaklaşımlarının arkasına gizlenen güzelliği düşünmeli ve çocuklarını içeride görmelisiniz. Bunu yapmak için, oynayabilecekleri bir şey, yeni bir video oyunu, kil ve keski, elleriyle dokunmak ve hissetmek için bir şey seçin. İstediğiniz kadar şaka yapın, sadece bu onların günü olduğunu unutmayın. Onları dikkatin merkezine koyun, alkışlayın, şarkılarını çalın ve onlarla dans edin. Etrafta olman konusunda iyi hissetmek için bundan daha fazlasına ihtiyaçları olmayacak.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 13-19 Nisan 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

11 MART DOĞUMLU OLUMLU ÖZELLİKLER

İlham vermek, özgür bırakmak, nazik bir kelime vermek ve zihnini en yapıcı şekilde kullanmak için bir misyonu olan meraklı çocuklar. Parlak bir yaşam felsefesi ve herkesin kendi çekirdeğinin nerede olduğunu hatırlamasını sağlayan harika düşünürler ve şairler.

11 MART DOĞUMLU OLUMSUZ ÖZELLİKLER

Sürekli içsel değer kanıtlama sürecinde, saygıyı hak ettiğinden habersiz, kalplerinden kopuk ve ciddi sorunları olan insanlara yaklaşımlarında naif.

11 MART’TA ÜNLÜ DOĞUM GÜNLERİ

1873’te David Horsley doğdu, İngiliz-Amerikalı yönetmen ve film endüstrisinin öncüsü, Universal Studios’un kurucularından biri. Balık’ta düşen Merkür’ün sembolizmi, onun durumunda fiziksel bir seviyede vurgulanır, çünkü eli (Merkür) tren üzerinde koşarken yaralandı ve dirseğin birkaç santim altında kesildi.
1964’te Peter Berg doğdu, Amerikalı aktör, yönetmen ve senarist, (siyah) komedileri ve mizah anlayışı ile tanındı. Los Angeles, Kaliforniya’da film kariyerine devam etmeden önce tiyatro sanatlarında uzmanlaşan iyi eğitimli bir aktördür.
1968’de Lisa Loeb, kariyeri platin satan hit “Stay (I Missed You)” ile başlayan bir Amerikalı şarkıcı, gitarist ve söz yazarı, kayıt sözleşmesi olmayan bir sanatçının ilk 1 numaralı single’ı doğdu. Şarkı söylemenin yanı sıra, çocuk kitapları yazdı ve çocukları Kampa Gönderen kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Camp Lisa Vakfı’nı yarattı.

11 MART’TA ÖNEMLİ TARİHİ OLAYLAR

1702-İngiltere’de ilk ulusal günlük gazete, günlük Courant, ilk kez yayınlandı.
1784 – ikinci Anglo-Mysore Savaşı Mangalore Antlaşması şarkı ile sona getirilir.
1851 – Giuseppe Verdi’s (9 Ekim veya 10 Ekim doğumlu) Rigolleto Venedik’te ilk kez yapılır.
1861-Amerika Konfederasyon Devletleri Anayasasının kabulü.
1983-Pakistan’da bir nükleer silahın soğuk testi başarıyla yürütülüyor.
2006-Şili, Michelle Bachelet (29 Eylül doğumlu) ilk kadın ikamet açılışı.

11 Mart burcunun yükseleni

“Akışla git” bir balık yükselen sloganı gibi görünüyor. Onlar belli belirsiz yönsüz, nazik bir şekilde dünya hakkında hareket. Onlar sanatçı ve barış severler olarak rastlamak; ama onların açık zihinleri ve kalpleri onlara bir bukalemun benzeri persona verebilir. Diğerleri her zaman bir balık yükselen kişi ile bir günden diğerine buluşacağız kim emin değildir. Genellikle sessiz ve utangaç olmasına rağmen, başka bir gün onları konuşkan ve tutkulu bulabilir. Onlar derece duyarlı, rüya gibi bir eğilim var ve yumuşak kalpli bir kişilik proje. Balık rising, dünyayı herhangi bir zamanda görmek istedikleri şekilde görür, bu yüzden nesnellik mutlaka güçlü bir nokta değildir. Ne karar verme olduğunu!

Bu da ilginizi çekebilir!  30 Ocak hangi burç oluyor| 30 Ocak burcunun yükseleni

Balık yükselen insanlar her türlü etiketlemeye direnirler-karakterleri değiştirilebilir ve herhangi bir şekilde sabitlenmek veya sabitlenmek istemiyorlar. Onların yaşam veya varlık herhangi bir şekilde mutlu olamaz huzursuz, arama doğa. Balık rising soğuk önler, sert gerçekler ve veba gibi sert gerçekler. Yarın ya da bugün için belirleyici bir planı yok, işleri açık tutmayı tercih ediyorlar. Zihinlerini yeterince sık değiştirdikleri ve yaşam yollarını “hissetmek” istedikleri için, çok fazla organizasyon veya yapı çok sınırlayıcı olarak görülebilir.

Balık yükselen insanlar bulutların içinde başlarını dolaşmak, ve onların dikkatini var bile, onların hayalcilik hemen hemen her zaman belirgindir.

Bu insanlar istikrarlı bir ortaklık arıyorlar–güvenilir olan. Balık yükselen insanlar kendi ayak üzerinde tutmak ortaklarına çekilmek, ve genellikle önemli diğer küçük ayrıntıları ve gerçeklik kontrolleri kapalı geçecek. Pratik, gerçekçi bir ortağa ihtiyaçları var gibi görünüyor.

Balık Ascendants genellikle ilaçlara duyarlılığa sahiptir ve bazen gelip giden alerjilere yatkındır. Fiziksel anayasaları çoğundan daha az dirençli görünüyor.

Balık yükselen insanlar genellikle sessiz bir şekilde geliyor dayanılmaz bir çekicilik sahip, onlar hakkında yumuşak bir aura ile. Hem görünüşleri hem de tavırları genellikle başkalarına oldukça ilgi çekicidir.

Yükselen (veya yükselen işaret) genellikle başkalarıyla tanışırken giyilen maske olarak kabul edilir. Belki de en uygun şekilde kişinin ortamına otomatik yanıtlar olarak düşünülür. Yükselen doğal savunmamızı ve günlük konularla nasıl başa çıktığımızı gösterir. Yükselen işaretin ve durumun enerjileri başkalarına en açık ve açıktır. Yükselen, bireyin yeni insanlara ve durumlara karşı ilk, doğal tepkisini gösterir.

Yukarıda açıklanan Balık yükselen özellikleri gezegenler yükselen konjonktür tarafından modifiye edilir, gezegenler bu yönüyle yükselen, ve yükselen üzerinde işareti iktidar gezegenin konumu. Örneğin, yay burcundaki egemen gezegenleri, Jüpiter veya Neptün ile yükselen bir balık olan bir kişi, çevreye başka bir kişiden biraz farklı bir şekilde, aynı zamanda bir balık yükselişiyle, ancak Jüpiter veya Neptün Akrep’te olan bir kişiye cevap verecektir. Benzer şekilde, aynı zamanda Satürn konjonktürü olan bir balık yükselen bir kişi, doğum haritalarında bu yönü olmayan bir balık yükselen birinden farklı olarak “davranacaktır”.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.