10 Şubat hangi burç oluyor| 10 Şubat burcunun yükseleni

16 Şubat hangi burç oluyor| 10 Şubat burcunun yükseleni

10 Şubat’ta doğan bir kova olmak, dürtüsellik ve çekicilik en belirleyici nitelikleri arasındadır. Hayatının her alanında, ilgi tutmak için mücadele. Sonuç olarak, çok çeşitli hobiler, ilgi ve ilişkiler biriktirdiniz. Bazen biraz düzensiz olabilir rağmen, bu size herhangi bir arkadaş kaybetmedi, çünkü doğuştan takılar. İnsanların sıcak ve gizemli doğanıza çekildiğini fark ettiniz. Kişiliğinizin derinliklerini keşfetmek için kaç kişinin mücadele ettiğini bilmek şaşıracaksınız.

10 Şubat elemanı
Hava işareti elemental çifti ve tüm 12 zodyak işaretleri, eleman ile sabit bir bağlantı için tek vardır. Hava ile özel bağlantınız, kişiliğinizin güçlü rüzgarın belirlenen niteliklerinde paylaşmasını sağlar. Tüm hava işaretlerinde olduğu gibi, havanın etkisi, varlığınızdaki merak esintilerini uyarır. İlgi doruğa zamanlarda, merak amaç alır ve anlayış kazanmak için yorulmadan çalışır. Havanın daha az olumlu, durgun niteliklerinden kaçınabiliyorsanız, havanın olumlu nitelikleri en büyük varlıklarınızdan biri olabilir.

10 Şubat gezegen etkisi
Uranüs, Kova’nın gezegensel hükümdarıdır, ancak işaretin üçüncü Dekanında veya bir bölümünde doğduğunuzda, Venüs’ün gezegensel etkisini de alırsınız. Özgünlüğünüze ve özgür ruhunuza bağlanan sapma gezegeni Uranüs olsa da, sosyalliğinize ve güzelliğin takdirine bağlanan Venüs’tür. Gezegensel etkilerin eşsiz kombinasyonu sizi diğer kova Dekanlarından daha hassas ve duygusal hale getirir. Büyük bir sevgiyle ifade ettiğiniz aileniz ve yakın arkadaşlarınız için koşulsuz bir sevginiz var. Hızlı aşk ve aşık oldunuz olarak Uranüs dürtüsellik sürer. Doğanıza karşı olmasına rağmen, önce hareket etme ve daha sonra düşünme eğiliminizi düzeltmeniz gerekebilir.

10 Şubat kariyer
Doğru kariyeri bulmak her zaman bir meydan okuma olsa da, doğal yetenekleriniz size keşfetmek için çeşitli kariyer seçenekleri sunar. Seyahat ihtiyacınızı karşılamak için reklam, uluslararası iş ve gazetecilik alanında kariyer yapabilirsiniz. Benzer şekilde, insani doğanız, öğretim, eğitim ve danışmanlık gibi insan temelli kariyerlerde de iyi sonuç verebilir. Maceracı nitelikleriniz sizi 10 Şubat’ta da doğan Emma Robertson’un davası olan medya veya televizyon dünyasına götürebilir. Müzikal olarak eğimliyseniz, ilham almak için ünlü doğum günü ikizlerinizden biri olan Cliff Burton’un kariyerine bakın.

10 Şubat Sabian sembolü
Doğum gününüz için Sabian sembolü, çocukların oynaması için bir yere yerleştirilen bir halıdır. Nadir bir anlayış ve yeni olasılıklara açık olma armağanınız var. Hayatınızın ilk yıllarının mevcut sıcaklığınızı oluşturmaya nasıl yardımcı olduğunu takdir etmek için zaman ayırın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 11 Nisan burç yorumları | Günlük burç yorumları 11 Nisan 2020

Ünlü İlişkiler
İşte 10 Şubat doğumlu birkaç kova ünlüler ve onların geçmiş veya şimdiki Romantik bağlantıları vardır:

Robert Wagner (kova) ve Natalie Wood (kanser)
Laura Dern (kova) ve Billy Bob Thornton (Leo)

10 Şubat burcunun yükseleni

Kova yükselen yöneticileri Satürn ve Uranüs’dür. Bu iki gezegenin zıt ama tamamlayıcı bir etkisi vardır. Uranüs sizi dürtüsel ve bireyselci yapar, Satürn ise sizi çekingen ama iyi kontrol edilmiş bir şekilde davranır. Uranüs sizi radikal ama eksantrik değişiklikler yapmaya iterken, Satürn sizi geleneksel ve sosyal olarak kabul edilen değerlere göre ilerlemeye davet ediyor. Çelişkili etkiler kullansalar da, bu iki gezegen nihayetinde bağımsızlık duygunuzu ve aziminizi güçlendirir. Uranüs sizi maceraya ve sürprizlere doğru iterken, Satürn sizi Dünya’ya ve hayatın sert gerçekliğine getiriyor. Kova yükselen işareti: kova yükselen ve anlamı
Sahip olduğunuz ve fikirlerin ilham kaynağı olmanıza yardımcı olan sezgi Uranüs’tür, spazmodik davranışınızı düzeltmek için ihtiyacınız olan disiplin Satürn’den gelir.

Sadece kendi hayatını değil, başkalarının hayatını, çocuklarının hayatını, hatta meslektaşlarının hayatını düzenlemeyi seviyorsun. Pratik işlerinizi organize etmede son derece iyisiniz ve fikirlerinizi ve etkinliklerinizi güncel tutmayı seviyorsunuz. Tamamen hedeflerinize odaklanmış ve ne kadar sürdüğünü, ne kadar yorgun alırsınız veya kaç olumsuzluk karşılaştığınız rahatsız etmez. Bir ilişkide kalacak ya da yeni bir entelektüel meydan okuma arayışında bırakacaksınız.

Neşeli bir kişiliğe ve başkalarına karşı açık ve samimi bir eğilime sahipsiniz, bu da sizi çok sevmenizi sağlar. Birçok yetenek ve akıllı bir zihin var gibi sık sık en popüler ve güvenilir kişinin unvanını kazanmak. Kolayca başkalarına güvenmiyorum ve, kendinizi bir ilişkide özgür kalmasını sağlamak için, ilk denemek ve birçok cilveleri geçmesi gerekir.

Birçok kişi ile dışarı çıkmak ve belirli ve duygularını ifade etmeye hazır olmak için zaman içinde seçim yapmak için tercih.
Eğer destek ve sosyal başarı olduğunu hissediyorum gibi ailenize tüm dikkatinizi odaklamaya çalışın. Böylece, görüşler empoze eğilimi kontrol etmek için öğrenmek gerekir. Kendinizi patlamalardan kurtarmak ve partnerinizin veya arkadaşlarınızın tolerans seviyelerini test etmemek, ilişkilerinizdeki dengeyi ve uyumu korumak için.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 5-11 Ekim 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Yaşam tarzınızı genişletmek ve onları korumak için insan ilişkilerinizi derinleştirmeyi öğrenmek iyi olur, aksi takdirde başkalarından izole edilecek ve yalnız bir figürü keseceğiniz bir tehlike vardır.
Kova yükselen kişilik özellikleri
Yükselişiniz kova ise, birbirini tamamlayan iki gezegen tarafından yönetilir: Uranüs ve Satürn. Uranüs asi ve ilerici, Satürn ise sıkı ve muhafazakar. Birincisi sizi açık bir zihin ve yenilikçi bir ruhla donatırken, ikincisi sizi kendi kendine kısıtlanmış ve ayrılmış kılar. Bir kova yükselen işareti olarak, bir yandan, deneme ve değişim aramak için dürtü ve diğer yandan, geleneğe uygun olarak şeylerin kurulan düzeni korumak için eğilim arasında vacillate. Antagonistik güçleri temsil etmesine rağmen, hem Uranüs hem de Satürn sizi güçlü ve güçlü iradeli yapar. Becerikliliğinizi ve orijinal düşünce tarzınızı Uranüs’e ve Satürn’e karşı kendi kontrolünüzü borçlusunuz.

Kova yükselen insanlar sürekli entelektüel stimülasyon aramak ve kez takip kalmak ister. Hedeflerine ulaşmak için kararlılıklarında asla Durmazlar. Onların özlemleri peşinde tereddütsüz ve engeller veya aksiliklere tarafından cesaretini asla. Sırayla pratik konularda almak için geldiğinde onlar da son derece yetenekli. Genellikle ailelerinin üzerinde hiçbir şeye değer vermezler. Bir kova yükselen işareti olarak, keskin zekalı ve güvenilir olarak algılanmaktadır. Geniş bir sosyal çevreniz var, çünkü yüksek ruhlu, hoş tavırlarınız insanları şirketinizin tadını çıkarır ve ararlar. Ancak, sık sık diğer insanların hayatlarını kontrol etmek için dürtü dizginlemek için başarısız ve böylece onların sabır test düşünme, yolunuzu etrafında gelmek için onları zorlamak için arzu. Kova yükselen insanlar katı muhafaza çünkü yalnız biten riskiyle, fonksiyonel, uzun ömürlü ilişkiler onlar için bir meydan okuma olabilir. Onların öfke kontrol altında tutmak ve onların yaşam daha çeşitli tanıtmak öğrenmek gerekir. Romantizm söz konusu olduğunda, onlar aşağı onların bekçi izin temkinli ve isteksiz olma eğilimindedir. Onlar kendi seçeneklerini keşfetmek ve kararlı bir ilişki girmek için karar vermeden önce onların zaman almak ister.
Kova Yükselen Adam
Kova yükselen erkekler anlamak ve onların düşünce özgün ve çok ilerici olma eğilimindedir çünkü yetişmek için zor olabilir. Karşı cinsle alışılmamış, eksantrik, büyüleyici ve çok başarılıdırlar. Onlar özgürlük üzerinde yüksek bir değer yerleştirmek ve bağlı olmak takdir yok. Romantik bir ortakla ayrıldıklarında, bunu dostça şartlarda yapmayı tercih ederler. Genellikle sorumlu olmayı seven (yaşlı) kadınlara çekilirler, çünkü ikincisinin kontrol davranışı, onları entrikalara sokan ve zihinsel olarak uyarılan bir meydan okuma oluşturur. Konu seks olunca, aşıkların en yoğun değiller, ama deney yapmayı ve hiçbir zaman kadın vücudunu keşfetmek için bir fırsat kaçırmak seviyorlar.
Kova Yükselen Kadın
Kova yükselen kadınlar kendi bakış hümanistik. Hem daha iyi bir benlik hem de daha iyi bir dünya için talip olmayı ve çabalamayı asla bırakmazlar. Kendilerini sürekli yeniden icat ediyorlar. Onların Romantik yaşam büyük ölçüde flings bir dizi oluşur, onlar hızlı ilgi kaybetmek eğilimindedir olarak. Özellikle duygusal değiller. Onlar kararlı bir ilişki içinde olduğunda, genellikle duygusal müstakil olarak dökülmek. Ancak, onların önemli diğer sadık ve ilişkilerini çalışması için kendi gücüyle her şeyi yapmaya istekli. Kendi konsantrasyon eksikliğini dengeleyecek kadar pratik olarak düşünen bir ortağa ihtiyaçları var. Seks söz konusu olduğunda, kova yükselen erkeklere benziyorlar: deneylere açık ve etkileyici bir şekilde becerikli.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 19 Mayıs burç yorumları | Günlük burç yorumları 19 Mayıs 2020

Kova yükselen ünlüler
Oğlak Yükselen ünlüleri Russell Crowe var, Jim Morrison, Christina Aguilera, Karl Marx, Janis Joplin, Saint Laurent, Barack Obama, Orlando Bloom, Saint Laurent, Jim Morrison, David Bowie, Adele, Khloe Kardashian, James Blunt, Nina Simone, Amy Poehler, Audrey Hepburn Yves Yves.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.