10 Mart hangi burç oluyor| 10 Mart burcunun yükseleni

10 Mart hangi burç oluyor | 10 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 10 Mart hangi burç oluyor? 10 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

10 Mart’ta doğan bir balık olmak, duygusal tarafınız yaptığınız kararlarda önemli bir rol oynar. Mizaç ve bağımsız, kendinizi güçlü bir görüntü tasvir ister ama onlar sormak nasıl biliyorsanız eşiniz istediği şey yenik hızlı.

Sen samimi ve doğrudan ve nadiren konu etrafında dans ederek zaman kaybetmeyin. Aşağıda kapsamlı bir burç profili okumak için hazırlayın.

10 Mart için burç balıktır.

Astrolojik sembolü: balıklar. Balıkların işareti, 19 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında doğan insanları etkiliyor, tropikal astrolojide güneşin balıklarda olduğu düşünülüyor. Bu bireylerin sezgisel ve empatik doğasını ifade eder.

Balık Takımyıldızı, Zodyak’ın on iki takımyıldızından biridir ve batıda kova ile doğuda Koç arasında yatmaktadır. Bu takımyıldızı 889 Kare derecelik bir alana yayılır ve +90° ile -65°arasında görünür enlemleri kapsar.

Balık adı balık için Latince isminden geliyor, ispanyolca’da bu işaret pisci ve Fransız Poissons olarak adlandırılırken, Yunanistan’da 10 Mart BURCU işareti İhthis olarak adlandırılıyor.

Ters işareti: Başak. Balıkların tersi veya tamamlayıcı olarak bu işaret, sadeliği ve kontrolü ortaya çıkarır ve bu iki güneş işaretinin hayatta benzer hedeflere nasıl sahip olduğunu gösterir, ancak onlara farklı şekilde ulaşırlar.

Modalite: Mobil. 10 Mart doğumlu beliğ yerliler gerçekten bu da pozlama ve kararlılık gösterir.

İktidar evi: onikinci ev. Bu zodyak yerleştirme, bireyin tüm yaşam kararlarını analiz ettiği ve her seferinde yükselen bir başarı veya bir tuzaktan sonra başladığı dönüm noktasını önermektedir.

İktidar organı: Neptün. Bu gezegensel cetvel yönü sembolize eder ve dolaşır ve aynı zamanda duyarlılığa da yansır. Neptün glifi trident tarafından temsil edilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  11 Nisan hangi burç oluyor| 11 Nisan burcunun yükseleni

Öğe: Su. Bu eleman yenilenmeyi sembolize eder ve bazen 10 Mart zodyakına bağlı olanları kontrol eden duygusal tarafı yönettiği için tanınır ve eylemlerini akıl yerine duygulara daha fazla dayandırır. Su aynı zamanda ateşle bağlantılı olarak yeni anlamlar kazanır, işleri kaynatır, onu dağıtan hava veya şeyleri modelleyen toprakla.

Şanslı gün: Perşembe. Bu Jüpiter tarafından yönetilen bir gün, bu nedenle güven ve baştan çıkarma ile ilgilenir. Balık yerlilerinin özverili doğasını öneriyor.

Şanslı sayılar: 3, 7, 16, 18, 25.

Slogan: “inanıyorum!”

10 Mart’ta doğan insanlar bağımsız ve mizaçlı hayalperestler olarak tanımlanabilir. Sadece gerçek bir balık gibi onlar hassas ve onların neden adamış, bir kez onlar bulmak. Ve bu, her zaman dünyayı kurtarmaya hazır olan kabul eden ve idealist balıklar için oldukça kolaydır. İç gözlem ve yalnız vakit geçirmekten hoşlanırlar. Kabalık ve materyalist insanlardan nefret ediyorlar. Bu işaret altında doğanlar için en iyi ortam, yanlarında sevdikleriyle birlikte suya yakın bir yere yerleştirilir.

Olumlu Özellikleri: Bu yerliler algısal ve samimi ve herhangi bir yaşam ayarı oldukça cesurca yüz gibi görünüyor. Onlar bazen biraz duygusal olabilir ama onlar güçlü anlayışlı doğaya sahip ve onlar gerçekten biriyle bağlantı kez onlar da çok romantik çünkü sadece. Onlar da istekli ve hızlı öğrenenler.

Olumsuz özellikleri: karamsar ve paranoya gezileri bile eğilimli, bu yerliler mağduriyet ve sureness üzerinde bir devlet arasında yaşamak. Onlar tereddüt ve bazen güven Diğerleri gerekenden daha fazla. Ya bir şeyleri dövülebilir bir yavaş çekimde ya da ajite bir durumda alırlar ve bazen belirli bir durumun gerçek etkilerini anlamazlar. Dürtüselliklerini temperlemeli ve zaman zaman çok naif olmamalılar.

Bu da ilginizi çekebilir!  11 Mart hangi burç oluyor| 11 Mart burcunun yükseleni

İçindekiler

10 Mart burcunun yükseleni

Balık yükselen adamlar ve gals farklıdır, ve ayrı ayarlanmış görünüyor, ya da kendi fantezi yaşayan. Gençken, garip bir şekilde müstakil hissedebilirsin, sanki bu dünyadan değilmişsin gibi. Senin meydan okuma madde ruhu olarak, vücutta olmak ve bunu en iyi şekilde etmektir. Yükselen İşaretiniz dış katmanınız, başkalarına görünme biçiminizdir.

Balık, hayatı trippy çok boyutlu bir deneyim olarak deneyimleyen zodyak’ın rüya dokumacısıdır. Yükselen Balık tür, alıcı, ve bazen kayıp görünümlü. Persona dağınık ve değiştirilebilir görünebilir. Sık sık şirket maç için yeni bir maske haline morph, bu değiştirilebilir ile (değişken) yükselen. Sen duyarlı ve kolayca güçlü kişilikleri tarafından boğulmuş. Bu yüzden tuttuğunuz şirket hakkında seçici olmak önemlidir.

Eğer zihin ve kalp içinde dönen tüm mantıklı yardımcı destekleyici arkadaşlar ile gelişmek. Aşırı aktif hayal gücünüz için sanatsal bir çıkışınız varsa şanslısınız. Drama, müzik, Görsel Sanatlar veya dans yoluyla olsun, yaşamı sembol, ses ve hareketle temsil etme konusunda yeteneklisiniz. Balık yükselen işareti olduğunda sizin grafik cetvel Neptün olduğunu.

Açık Kenarlıklar

Sen şefkatli ve gördüğünüz Her başıboş kişi veya hayvan alabilir. Daha az sevecen türleri tarafından yararlanılan karşı savunmasızdır. Onlar size potansiyel av nokta, eğer eleştirel düşünme ile sezgi çifti yok, özellikle.

Kendinizi başka bir yerde kaybetmeniz kolaydır, bu yüzden ayırt etme ve net sınırlar belirleme hayat dersleridir. Yıkıcı olsa bile, akışla giden kişi sen olabilirsin. Naif ya da güvenen waiflerin birçok üzücü hikayesi vardır ve belki de bazıları yükselen Balıklardır. Aramızda ‘karanlık’ ruhlar için bile merhamet var; eğer dikkatli değilseniz, kendinizi tehlikeye sokabilirsiniz. Neyse ki, sezgiselsiniz ve bunu güvende kalmak için kullanabilirsiniz, ancak yalnızca bunu dikkate alırsanız.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 24 Haziran burç yorumları | Günlük burç yorumları 24 Haziran 2020

Nasıl hissettiğinize, bir kişinin etrafında veya belirli bir durumda ayarlanmış olduğunuzda, bu iç radarı bir rehber olarak kullanmaya güvenirsiniz. Senin için bunalmış olmak kolaydır. Bu yüzden ruhun yalnız kalması ve duyguları sıkması iyidir. Kendini feda eden bir arkadaş olabilirsin, ama önce kendine bakmayı öder.

Bağımlılıkla mücadele ederken ya da kötü şirketle uğraşırken belaya girersiniz. Bu düşünce bulutlar ve birbirlerine inşa kötü kararlar bir çağlayan oluşturabilirsiniz. Öte yandan, diğerlerinde koruyucu bir yanıtı tetikleyebilir ve koruyucu figürleri çekebilirsiniz. Kişiliğinizin kayıp çocuk yönü bazen yolunuzu bulmanıza yardımcı olan kurtarıcılar getirir. Gerçekten de, şefkatli, yol gösterici bir elden yararlanan birisin.

Bir mistik tutumu

Yükselen işaret, dünyaya nasıl taşındığınızdır. Ön kapınız ve kişiliğiniz olarak balıklarla, serendipity, rüyalar, sembolik dil vb.şeylere uyan birisiniz.

Çok fazla sosyalleşme ile boğulmuş olsun ve yalnız zamanla restore edilir, müzik ile, kitaplar, filmler, sanat, veya samimi arkadaşlar. Mümkün olduğunda, kendiliğinden olmak için kendinize çok fazla boş zaman verin ve ayrıca hiçbir şey yapmayın.

Doğum ayininiz olduğunu bilerek bu ince bir açık ve doğrudan bir kanalınız olduğunda güçlenirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.