1 Mart hangi burç oluyor| 1 Mart burcunun yükseleni

1 Mart hangi burç oluyor | 1 Mart burcunun yükseleni

Burç severler tarafından en çok merak edilen konulardan biri 1 Mart hangi burç oluyor? 1 Mart burcunun yükseleni nedir? İşte tüm özellikleri…

1 Mart Burç-Balık
1 Mart’ta doğan bir balık olarak, kişiliğiniz duyarlılık, fedakarlık ve sezgi ile tanımlanır. Sizin duygu ve sosyal ilişkilerinde tüm şefkat ve anlayış ifade etmenizi sağlar başkalarının duyguları ile uyum içindedir. Diğerleri özverili olduğunu iddia ederken, gerçekten dünyanın tanımını somutlaştırmak, eğer ihtiyacı olan herhangi bir kişi için her şeyi yapacağız gibi. Eğer karşılığında bir şey arıyor olmasa da, aileniz ve arkadaşlarınız genellikle çabaları için onların takdir göstermek. En büyük iç varlıklar biri olarak hayatın tüm konularda, sezgi karar versin sana.

1 Mart Doğum Günü Elemanı-Su
Su, işaretinizin temel çiftidir ve aslında, tüm zodyak işaretlerinden, elementle tek değiştirilebilir bağlantıya sahip olursunuz. Su ile ilişkiniz, sözlerinizin akan bir nehrin akışkan ve uyarlanabilir niteliklerini almasına izin verir. Tüm su zodyak işaretleri olduğu gibi, duygu derin denizlere oldukça rahat dalış vardır. Siz veya çevrenizdeki biri güçlü duygu dalgaları yaşadığında, duygusal anlayış kazanırsınız. Suyun olumlu etkilerinin devam eden kucaklaşması, merhametinizin büyümesine izin verecek, ancak suyun huysuzluğu içeren olumsuz etkilerinden haberdar olacaktır.

1 Mart İktidar Gezegeni – Neptün
Neptün Balık, iktidar gezegen, ama ikinci Decan, ya da işareti doğdun da Ayın gezegensel güç tabisiniz. Neptün, arıtma gezegeni olmak, senin şefkat ve vizyon sorumludur. Benzer şekilde, duyarlılık, sezgi ve besleyici nitelikleriniz için kredi alabilen tepki gezegeni olan Ay’dır. Gezegensel güçlerin eşsiz kombinasyonu tüm Balık Decans en duygusal yapar. Sadece kendiniz için değil, başkalarının deneyimleri için duyguların yüksek ve alçak değerlerini büyük bir güçle yaşarsınız. Bazen olumsuz duygulardan etkilenmenize rağmen, iyimserliğinizi etkilemesine izin vermezsiniz. Her zaman insanlar ve durumlarda en iyi görmek için doğuştan yeteneği var. Sevgide, koşulsuz desteğinizden ve iyimserliğinizden yararlanmayan bir ortak bulun.

1 Mart Balık Kişilik
1 Mart’ta doğan bir balık, ahlak konusunda güçlü görüşlere sahiptir, ancak onları daha derin, manevi gerçeklerle karıştırmaz. Motivasyonlarını anlama ihtiyaçları güçlüdür ve karakterlerini tanımlar. Rekabetçidirler ve her fırsatta ellerinden gelenin en iyisini yaparlar, her zaman bu tutumun yetenekten daha fazla olduğuna inanırlar, başarı vaat ederler.

1 Mart hangi burç oluyor

1 Mart doğumlu bir balık gibi, hayatınızda ne ile ilgili bu derin ve vizyoner bir yol var ve mümkün olduğunca kendinize meydan gibi görünüyor. Eğer iddialı tarafından tahrik ama aynı zamanda saf rahatlama için biraz zaman bırakmak gibi görünüyor.

Hayatında denge gerekir ve aileniz bu ulaşmada en iyi yardımcı gibi görünüyor. Aşağıda olağanüstü bir burç profilini okumaya hazırlanın.

1 Mart için burç balıktır.

Astrolojik sembolü: balıklar. Bu, bu bireylerin çok yönlü doğası ile ilgilidir. Bu, 19 Şubat ve 20 Mart tarihleri arasında güneşin Balık’ta olduğu düşünülen insanlar için semboldür.

Bu da ilginizi çekebilir!  29 Ocak hangi burç oluyor| 29 Ocak burcunun yükseleni

Balık Takımyıldızı 889 sq derecelik bir alanda doğuda Batı ve Koç kova arasında yer almaktadır. Aşağıdaki enlemlerde görülebilir: + 90 ° ila -65° ve en parlak yıldızı Van Maanen’in.

Balık için Latince adı, 1 Mart zodyak işareti balıktır. İspanyol ismi pisci, Fransızlar ise Poissons diyor.

Ters işareti: Başak. Bu cesaret ve uyanıklık göstermektedir ve başak ve Balık güneş işaretleri arasındaki işbirliğinin her iki taraf için de yararlı olduğu düşünülmektedir.

Modalite: Mobil. Bu, 1 Mart’ta doğanların hayatlarında ne kadar düzenlilik ve coşku olduğunu ve genel olarak ne kadar canlı olduklarını göstermektedir.

İktidar evi: onikinci ev. Bu ev yenilenmeyi ve döngülerin hareketliliğini yönetir. Kapsamlı analizden sonra bir noktada geri dönüşüm ve dönüş hayatı. Aynı zamanda bilgiden gelen güç ve gençleşmeyi de öneriyor.

İktidar organı: Neptün. Bu gezegenin teşvikler ve istihbarat üzerinde yönettiği ve aynı zamanda dinamizm mirasını yansıttığı söyleniyor. Neptün glif üç hilal yukarı ve yukarıda gidiş ile bir haç birleştirir.

Öğe: Su. Bu unsur yenilenmeyi sembolize eder ve eylemlerini duygularına daha fazla ve akıllarına daha az dayandırmak için 1 Mart zodyak’a bağlı insanları etkilediği düşünülmektedir. Su aynı zamanda ateşle bağlantılı olarak yeni anlamlar alır, şeyleri kaynatın, buharlaşan hava veya şeyleri şekillendiren toprakla.

Şanslı gün: Perşembe. Jüpiter’in yönetimi altında, bu gün korkusuzluğu ve avantajı sembolize ediyor. Sempatik olan Balık yerlileri için düşündürücüdür.

Şanslı sayılar: 3, 5, 11, 19, 27.

Slogan: “inanıyorum!”

1 Mart burcunun yükseleni

Sizin Balık yükselen (veya yükselen işareti) başkalarına kendinizi sunmak hangi yolları yanı sıra hemen çevrenizdeki dünyaya cevap hangi yolları ortaya koymaktadır. Bu nedenle, kendimizi çevreye yansıtmanın yollarını ve hayatı anlamlı hale getirmek için sahip olmamız gereken deneyimleri açıklar.

Güneş, ay ve yükselen kombinasyonu ne istediğinizi (Güneş), neye ihtiyacınız olduğunu (ay) ve onu elde etmek için gideceğiniz stili (yükselen) tanımlar.

Gezegen cetveli: Jüpiter (veya Neptün)

Yükselen (veya yükselen) balık ile doğan, çevrenizdeki görünmeyen etkileri “almak” için bir yeteneği ile, özellikle hassas bir birey olması muhtemeldir. Duyarlılığınız aslında hem hediyeniz hem de meydan okumanızdır. Ne oldukları için içinizden akan duyguları tanımayı öğrenmek ve daha sonra ifadeleri için bir çıkış bulmak gereklidir. Çok yönlü bir resim için, güneş İşaretinizin ve evinizin niteliklerine ve ay işaretinize odaklanmak, nasıl çalışmanıza yardımcı olacaktır.

Kendini dünyaya nasıl yansıtacağını bilmek etrafında doğal bir meydan okuma var. Uyumlu bir bireysellik duygusu sunma ihtiyacı, bu işaretin akışkan ve zor nitelikleri ile çelişmektedir. Balık ile, dürtü kişinin çevre ile birleştirmek ve daha sonra sınırları aşmaktır. Kendinizi sorarak bulabilirsiniz – “ben hissediyorum kim değiştirmek için çok açık olduğunda nasıl herhangi bir açık kimlik yansıtabilirsiniz”” Bu nedenle hayatta ne yapmak istediğinizi bilmek zor olabilir. Kendinizi, sizi gerçekten mutlu etmese bile, en baskın etkinin önerdiği her şeyle birlikte bulabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 25-31 Ekim 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

1 Mart doğumlu insanlar hayatlarını lider derin ve vizyoner bir şekilde parça parça. Onlar duyarlı ve kabul ve aynı zamanda manevi. Sadece gerçek bir balık gibi, onlar doğa kararsız, bu an onlar en tahrik ve hırslı kişi, bir sonraki onlar yavaş çekimde şeyler alarak manevi ve rahat düşünür dönüşür. İlginç gördükleri insanlarla vakit geçirmeyi seviyorlar. Düşüncesiz insanlar, eleştiri ve çatışmalardan kaçınırlar. Bu işaret altında doğanlar, sanatsal bir ortamla çevrelendiğinde en iyi hissederler.

Olumlu özellikler: bu yerliler, birileri için duygular geliştirdiklerinde sadık ve sadıktırlar ve ailelerinin istedikleri her şeyi almasını sağlamak için onurlu ve tereddütsüz olduklarını kanıtlarlar. Onlar ince ve yaratıcı ve genellikle çevrelerindeki gizlilik çeşit korumak. Onlar ütopik ama aynı zamanda iyi huylu ve onlar her zaman haysiyet dikkate bu olmasa da yere ayaklarını tutmak gerektiğinde bilmek gibi görünüyor.

Olumsuz özellikleri: kasvetli ve kararsız, bu yerliler genellikle zor bir zaman onları zihin ve onlar el altında hissediyorum seçim çeşitli bunalmış hissediyorum yapmak var. Genellikle onları daha da engelleyen kötümser içgözlem anları vardır. Öte yandan, onlar bazen saf ve insanlar onlardan yararlanmak için hızlı çünkü onların güven sorunları üzerinde çalışmak gerekir.

1 Mart için aşk ve uyumluluk

1 Mart’ta doğan aşıklar hevesli ve maceracı. Onlar dinlenmek asla görünüyor ve bu onların aşk hayatı nasıl gidiyor da. Onlar aşk Escort ve yeni ve heyecan verici kişiler toplantı ama yerleşmeye gelince onlar Eki her türlü önlemek. Onlar kadar eğlenceli ve açık fikirli insanlara ilgi duyuyorlar. İlgilerini nasıl canlı tutacağınızı biliyorsanız balıkların kalbini fethedebilirsiniz. Ancak, hatta bu wonderers sevgi ile vurdu olabilir unutmayın ve ne zaman onlar çok sadık ve romantik.

İlk görüşte aşka inanırlar ve birine bağlanmak için fazla zamana ihtiyaç duymazlar. Onlar ya birisi onunla temasa an gibi ya da onlar yok. onlar aşık aşırı kişiler ve bazen bu tutum hayal kırıklığı onları eğilimli hale getirecek. Onlar çekici ve olumlu kişiler gibi genç yaşta aşık muhtemeldir. Aile hayatı ile ilgili olarak tamamen hazır olduklarında evlenecekler ve büyük bir aileye sahip olmayı seçerlerse muhtemelen havalı bir ebeveyn olacaklar. Onlar 4th, 6th, 8th, 13th, 15th, 17th, 22nd, 24th, 26th ve 31st doğanlar ile en uyumludur.

Mart 1 Zodyak insanlar en diğer su işaretleri çekilir: kanser ve akrep onlar hayatın aynı vizyonunu paylaşmak eğilimindedir olarak. Aşık, Balık sürekli destekler ve koşulsuz onları motive ve bu Boğa altında doğan yerli onlara sunmak için en iyi bir ortak arıyor. Balıktaki sevgilinin kova ile en az uyumlu olduğu söylenir. Diğer yıldız işaretleri ve Balık arasındaki ortaklıkların geri kalanına gelince, ne derler bilirsin, yıldızlar yatkındır ama insanlar elden çıkarırlar.

Şanslı renk
1 Mart altında doğanlar için şanslı renk turkuaz.

Turkuaz gençlik, doğurganlık ve maneviyat önerir. Bu zodyak renginin aksesuar ve giyim eşyalarında kullanılması tavsiye edilir.

Bu da ilginizi çekebilir!  12 Mart hangi burç oluyor| 12 Mart burcunun yükseleni

İşaret rengi olarak turkuaz olan insanlar bazen tam güç ve cesaret anları ile değişir düşük benlik saygısı anları var. Turkuaz bir iletişim rengidir ve koruma ve güç sağlayan tılsımlarda uzun zamandır kullanılmaktadır.

Balık için diğer renkler temsilcisi mor, pembe ve deniz yeşili.

Temsilci birthstone
1 Mart ile balıkçıların temsilcisi olarak kabul edilen birthstone, hoş Akuamarindir.

Akuamarin güvenilirliği ve cesareti sembolize eder. Zodyak birthstone aksesuar ve takı öğeleri kullanılabilir.

İnsani çabaları etkilediği ve insanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırdığı düşünülmektedir. Bu taş Brezilya, Nijerya ve Madagaskar gibi ülkelerde bulunabilir.

Balık yerlileri için şanslı kabul edilen başka bir taş Ametisttir. İtidal ve zarafetin sembolüdür.

Karakteristik çiçek
Nilüfer, 1 Mart için ve genel olarak Balık yerlileri için tanımlanan çiçektir.

Nilüfer, umut, hayal ve beklentileri simgeleyen bir bitkidir. Bu zodyak çiçeği süslemelerde ve diğer aksesuarlarda kullanılmalıdır.

Nilüfer duygusal tepkiler ve tepkiler ile ilgilidir. Bu çiçeğin yaz aylarında erken sonbaharda tadını çıkarabilirsiniz.

Balık için diğer çiçekler temsilcisi menekşe ve Jonquils vardır.

Sembolik metal
1 Mart olanlar için astrolojide kullanılan metal Alüminyum olduğunu.

Alüminyum, yenilik ve yaratıcılık öneren bir metaldir. Bu zodyak metal sık giyilmelidir takı öğeleri her türlü kullanılmalıdır.

Bu hafif orijinal metal Seyahat ile ilgilidir ve aynı zamanda maneviyat ve refah ile birkaç bağlantısı vardır Roma uygarlığı boyama ve büzücü olarak bir mordan olarak kullandı.

Balık yerlileri için yararlı olarak kabul edilen bir başka metal çinko.

Balık burcu yükseleni olmanın avantajları

Başkalarıyla birleşerek izole benliğinizden kurtuluşu ararsınız. Bu romantik bir ideal, manevi bir rüya ya da geleceği olmayan nihilist bir vizyon olabilir. Görüntü ne olursa olsun, meydan okuma birçok hediye tezahür öğrenmek ve aynı zamanda, dünyevi düzlemde topraklı kalmaktır. Fiziksel bir hayat yaşayan manevi bir varlık vardır. Senin görevin en iyi şekilde yapmaktır.

1 Mart Zodyak hakkında hangi istatistikler söylüyor?

1 Mart, Gregoryen takviminde yılın 60.günü veya artık yıllarda 61. günüdür. Bu baharın ilk günü ve yıl sonuna kadar 305 gün kaldı. Bu aynı zamanda dünya Sivil Savunma günü.

Balık burç dördüncü en sık bir araya geldi burç olduğunu. Kesin bir kadınsı Sembolizm altında, bu çift sayı işaretinin derin enerjiyle negatif bir polariteye sahip olduğu düşünülmektedir. Bu içe dönük ve kendi kendini idame ettiren içe dönük yerlileri göstermektedir. Bu işaret hakkında konuşurken kullanılan arketiplerden biri Hayalperesttir. Bu işaret, diğer tüm zodyak işaretlerine kıyasla en yüksek boşanma riskine sahip olarak derecelendirildi.

1 Mart’ta Balık BURCU altında doğan ünlü insanlar: Frederic Chopin, Javier Bardem, Justin Bieber ve Kesha Sebert.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.