Venüs retrosu nedir? Venüs retro 2020 burçlara etkisi

Venüs retrosu nedir? Venüs retro 2020 burçlara etkisi

An itibariyle Venüs retrosuna da girmiş olduk. Peki Venüs retrosu nedir? Venüs retrosu ne zaman bitiyor? İşte Venüs retro 2020 burçlara etkisi

Bugün, dünya sadece birkaç ay önce olduğundan çok farklı görünüyor. Zamanımızın çoğunu evde geçirerek, dünyamız çok daha küçük hale geldi – daha az insanla tanışıyoruz ve hem romantik hem de platonik ilişkilerimiz anlaşılır bir şekilde değişiyor.

Peki, siz ve diğer yarınız 7/24 kilit altında birlikte geçirmek için mücadele ediyor ya da Zoom aracılığıyla sevgi arıyorsanız, bu astrolojik değişim sizin için ne ifade ediyor?

Venüs retrosu nedir?

Retro aslında astrolojik tabirde “gerileme” demek. Sevgi ve şefkat gezegeni olan Venüs, iki yıl içinde ilk kez geriye doğru ilerliyor . Ve etkileri güçlü olacak.

Venüs retrosu nedir? Venüs retro 2020 burçlara etkisi

İkizler burçların özgür ruhlarından biri olduğu için, bu gerileme ilişkilerde özgürlük arzusunu getirmeye hazırlanıyor

“Bu dönemde aşk enerjisinin gelmesi daha zor olabilir, ancak kendimizi daha çok severek bunu telafi edebiliriz.”

“COVID-19 sırasında bu gerilemenin belki de en büyük dersi, kimi sevdiğimizi ve gerçek değerlerimizin gerçekte ne olduğunu anlamak ve net olmaktır.” Öz sevgi her zaman geride kalabileceğimiz bir şeydir.

Venüs retrosu ne zaman bitiyor?

Venüs’ün gerilemesi 13 Mayıs Çarşamba günü başlayacak ve Gemini burcunda 25 Haziran Perşembe gününe kadar sürecek.

Venüs retrosu nedir? Venüs retro 2020 burçlara etkisi

Bu transit sırasında, eski sevgililerinizden haber almayı, ilişkileri yeniden değerlendirmeyi, paradan tasarruf etmenin yeni ve yaratıcı yollarını keşfetmeyi ve güveninizi artırmayı bekleyebilirsiniz.

Venüs retrosu nedir? Venüs retro 2020 burçlara etkisi

Bununla birlikte, ana odak kendinizde olacaktır. Biraz kafa alacak ve eylemlerinizi ikinci olarak tahmin edeceksiniz, bu yüzden günlük rutininize kişisel bakım uygulamak gerekecektir. Venüs’ün şehvetli zevklerin , paranın ve öz sevginin gezegeni olduğu düşünüldüğünde de bu mantıklı .

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 16 Mart pazartesi burç yorumları | Günlük burç yorumları 16 Mart 2020

Ayrıca, yükselen burcunuzu da kontrol ettiğinizden emin olun.

Venüs retro 2020 burçlara etkisi

Venüs retrosu Koç burcu

Zihniniz saatte milyon mil ilerlediğinden endişeniz yüksek olabilir. Tavsiye kelimesi: Yavaşla. Çalışma yükümlülüklerinden uzak durun ve kendinizi iyileştirmeye odaklanın.

Breathe Mandy Moore GIF by NRDC - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Boğa Burcu

Kaplıcalar ve tatil köyleri kapalı olabilir, ancak bu evde kendinizi en iyi yüz bakımı veremeyeceğiniz anlamına gelmez. Bal ve avokadodan yapılmış basit bir yüz maskesi bile zamanla havanızı canlandıracaktır. Saç maskesi ve ev yapımı kremlerle bile şımartabilirsiniz.

Self Care Lol GIF by LAZY MOM - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu İkizler burcu

Dur artık çoook ciddisin. Gevşemeniz ve iyi bir kahkaha atmanız gerekiyor. Komik geçmiş durumları hatırlamak için ekibinizle veya ailenizle bağlantı kurmaya çalışın ya da sizi güldürecek kahkahalarla dolu bir filmle kıvrılın. Sonuçta, kahkaha gerçekten en iyi ilaçtır!

Dog Lol GIF - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Yengeç burcu

Değişken duygularınızı, bazı uçucu yağlar ve Epsom tuzu ile sıcak bir banyoya daldırmayı seveceksiniz. Mevcut streslerinizden kurtulup eriyebileceksiniz. Bu kişisel bakım aktivitesini, retro bittikten uzun süre sonra her gece ritüelinizde tutacaksınız.

Season 5 Bath GIF by Friends - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Aslan burcu

Oldukça cömert bir insan olduğunuz için, yerel topluluğunuzun istediğiniz kadar insani proje planlamadığını hissedebilirsiniz. Adım atın ve ekibinizle bir bağış toplama kampanyası başlatın. Kendinize ve mevcut durumunuz için topluma geri verdikleriniz hakkında çok daha iyi hissedeceksiniz. Egonuzu yardım yaparak törpüleyin!

You Have To Give Back What You'Ve Been Given GIF by VH1 Hip Hop Honors - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Başak burcu

Bu Venüslü backspin sırasında duygularınızı ifade etmekten çekinmeyin. Duygularınız hakkında daha fazla kafanız karışabilir, bu da iç enerjinizi düşürebilir. Kendini daha çok sev. Kendiniz hakkındaki duygularınızın bilinmesine izin verin. Güveninizi ve benlik saygınızı artırmak için bir aynanın önünde olumlu olumlu ifadeler konuşmayı deneyin.

Vain The Mindy Project GIF by HULU - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Terazi burcu

Yaşamınızda dengeyi korumak ve daha merkezlenmiş hissetmek için kaslarınızı germeniz gerekir. Yoga veya hafif esneme, ruh halinizi ve ruh halinizi artırmaya yardımcı olabilir. Vücudunuzdaki toksinleri serbest bırakmak ve kendinizle daha bağlantılı hissetmek için en iyi güvercin pozunuza inin.

Bu da ilginizi çekebilir!  Burçlara göre ilk buluşma için ne giyilmeli? İlk buluşmada burçlar
Flexible Russell Brand GIF - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Akrep burcu

Duygularınızla fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak var olma konusunda daha dikkatli olmanın zamanı geldi. Bu gerilemeyi, duygularınızı daha derin bir düzeyde anlamak için bir zaman olarak kullanın. Bir liste oluşturarak daha dikkatli olmanın yollarını beyin fırtınası yapın, ardından fikirlerinizi günlük rutininize dahil edin.

Hallmark Movie Hannah GIF by Hallmark Channel - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Yay Burcu

Eski arkadaşlarla bağlantı kurmanın zamanı geldi. Ancak, dünyanın mevcut durumu sizi gerçek hayatta buluşmaktan alıkoyabilir. Hayatınızdaki en son dedikoduları yakalamak ve tartışmak için arkadaşlarınızla bir Zoom molasıyla öğle yemeği yiyin. İkiniz için de eğlenceli bir etkinlik olacak.

Season 6 Girls Night GIF - Find & Share on GIPHY

Oğlak burcu

Bu gerileme sırasında günlük rutininizi yükseltmeniz gerekir. Bu, birkaç güzel öğünle kendinizi tedavi etmeyi içerir. Öz bakım da nefis olabilir. Kendinize rahat yiyecekler pişirin veya en sevdiğiniz yemeği yapın. Açlığınızı ve damak tadınızı tatmin ederek daha enerjik hissedeceksiniz.

Spongebob Squarepants Eating GIF - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Kova burcu

Eski biriyle yeniden bağlantı kurma isteğini hissediyorsun, ancak doğru karar olduğundan emin değilsin. Eski sevgilinize cilveli bir DM göndermeden önce, sunduğunuz enerjinin bir kısmını saklayın ve kendinize bir aşk mektubu yazarak kendinize 100 puan geri verin.

Nicksplat Writing GIF by Hey Arnold - Find & Share on GIPHY

Venüs retrosu Balık Burcu

Venüs retrosu sırasında biraz içe dönük hissedebilirsiniz. Her zaman okumak istediğiniz bir kitabı çıkarmak ve almak için daha fazla nedeniniz var. Bize güvenin, hayal gücünüze ve sözlerinize doğru sürüklenmekten keyif alacaksınız.

Read Beauty And The Beast GIF - Find & Share on GIPHY

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.