Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir?

Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir?

DC evreninin en sevilen serilerinden olan Justice League için müjdeli haber geldi. Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir? Warner Bros dünyasında neler olmuştu? Hepsini Uzman Yorumları olarak size derledik!

2017 süper kahraman filmi “ Justice League ” in yayınlanmamış versiyonu The Snyder Cut, 2021 yılında Warner Media’nın HBO Max platformu üzerinden izleyicisiyle buluşacak.

Justice League Snyder Cut 2021 yılında HBO’da!

Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir?

Çizgi roman hayranlarının yıllarca süren kampanyalardan sonra, DC Films topluluğu “Justice League” in kesilmiş sahnelerinin olduğu yeni bir filmin 2021 yılında Warner Media’nın HBO Max platformu üzerinden yayınlanacağı duyurdu. Hayranlar uzun zamandır sosyal medya üzerinden çeşitli platformlarda #ReleaseTheSnyderCut etiketiyle kampanyalar yürütüyorlardı.

Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir?

Hayranlar tarafından The Snyder Cut adı ile çağrılan bu yeni film yönetmen Zach Snyder’in filmleri Film Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Cyborg ve Superman’ın hikayelerini anlatacak.

YÖNETMEN SNYDER, SORU CEVAP YAPTI

Snyder Cut Justice League Sosyal Medyada Büyük heyecan Yarattı
Yönetmen Zack Snyder , Henry Cavill liderliğindeki Superman filmi “Man of Steel” in sanal bir gösteriminin ardından bu gece saatlerinde canlı bir Soru-Cevap sırasında bu yeni gelişmeyi açıkladı.

Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir?

Zack Snyder konu hakkında sorulan soruya şu şekilde cevap verdi: HBO Max ve Warner Bros.’a sanatçıları destekleme ve gerçek vizyonlarının gerçekleştirilmesine izin veren bu cesur jest için teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca özel bir gerçeklik bu yapım için Snyder Cut hareketine katılanların tümüne teşekkür ederim.

Snyder 2016 yılında “Adalet Ligi” nin (Justice League) çoğunu tamamladı. Aile sorunları nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kaldı. “Yenilmezler” üzerinde çalışan Joss Whedon projeyi bitirmek için atladı. Raporlara göre, sinemalarda yayınlanan filmin orijinal kesiminin % 80 ila % 85’i vardı. Snyder Cut versiyonu iki saatlik fil için 3.5 saattle çalıştığı söylendi. Çıkarılan ve yayınlanmayan versiyon için şimdiye kadar birçok haber çıktı.

Bu da ilginizi çekebilir!  Game of Thrones'tan haber var! "2021’e iddialı geliyoruz"
Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir?

Warner Media Entertainment Başkanı Robert Greenblatt ‘tw bu yeni Zack Snyder ‘ın Snyder Cut Justice League filmi için açıklamaları şöyle: 14 ay önce buraya geldiğimden beri #ReleaseTheSnyderCut ilahisi ofislerimizde ve gelen kutularımızda günlük bir davul sesi çaldı. Hayranlar sordu ve sonunda bu yeni filmi sunmaktan heyecan duyuyoruz. Günün sonunda, hepsi gerçekten onlarla ilgili ve Zack’in 2021’de bu film için nihai vizyonunu yayınlayabilmenin heyecanını yaşıyoruz. HBO Max ve Warner Bros. Pictures’daki ekiplerimizin sıkı çalışması ve ortak çabaları olmasaydı asla bu proje gerçekleşemezdi.

Snyder Cut nedir?

Öncelikle mevzuyu bilmeyenler için kısaca anlatalım. Amerikalı yönetmen Zack Snyder’ın kızı, Justice League’in çekimleri sırasında hayatını kaybetti. Snyder de filmi tamamlayamadan görevini bırakmak zorunda kaldı.

Justice League Snyder Cut geliyor! Peki Snyder Cut nedir?

Ünlü yönetmenin projeye dönmesini beklemeyen Warner Bros., filmi hemen vizyona sokmak için ilk Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon’u projenin başına geçirdi. Snyder’ın bıraktığı yerden devam etmeyi reddeden Whedon, çekilen sahnelerin çoğunu tekrardan çekti. 2017 yılında vizyona giren filmden kesilen bu sahneler, ‘Snyder Cut’ olarak anılıyor.

Öte yandan Snyder Cut hakkında yorum yapan ilk DC oyuncuları Gadot ve Affleck değil. Justice League’de Aquaman karakterini canlandıran Jason Momoa, bu yılın başlarında MTV News’e verdiği demeçte kesilen sahneleri gördüğünü ve çok heyecanlandığını söyleyerek, halkın da bu sahneleri görmesi gerektiğini ifade etmişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.