Haftalık burç yorumları 6-12 Aralık 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Haftalık burç yorumları 24-30 Ocak 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği haftalık burç yorumları 24-30 Ocak 2022 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı haftalık burç yorumu…

Haftalık burç yorumları 24-30 Ocak 2022

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık 24-30 Ocak 2022 haftalık burç yorumları herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Haftalık burç yorumları 24-30 Ocak 2022 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
full fish moon back on silhouette cloud and fog on mountain night sky, Elements of this image furnished by NASA

24-30 Ocak 2022 haftalık burç yorumları

24-30 Ocak 2022 tarihleri ​​arasında gezegenlerin çeşitli evler boyunca geçişi ve kişisel ve profesyonel yaşamınız üzerindeki etkisi hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın…

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOÇ
24-30 Ocak haftası boyunca, bir tartışma ya da çatışma yaşamak üzere olduğunuz insanlara söylediğiniz duygu ve sözler üzerinde büyük bir öz kontrol uygulamanız gerekecek.
Bu, sizden daha düşük ruhsal gelişime sahip insanlara karşı davranışlarınızda daha fazla bilgelik gerektiren bir haftadır.
Hayatta ne kadar zeki veya başarılı olduğunuzu göstermek zorunda değilsiniz. Doğal olun ve diğer insanların duygularını ve ihtiyaçlarını anlayın.
Bu hafta, ister sizden gelsin ister size yönelik olsun, herhangi bir aldatma, yalan, samimiyetsizlik veya manipülasyon eylemine müsamaha göstermeyecek.
Akrabalar veya meslektaşlarla ilişkilerde, özellikle de zor, huysuz veya kinci tanıdığınız biri varsa, dikkatli ve diplomatik olun.
Erkeklerin ve kızların bazı ev işlerinde veya aile etkinliklerinde ciddi yardım sağlamaları gerekecektir. Kendini önemli bir aile görevine adamış bir ebeveyne yardım etmeniz gerekebilir. Bu yedi gün boyunca, yanılsamalardan kaçının veya hayallerinizi ve arzularınızı körü körüne takip edin. Gerçek çok farklı ve kesinlikle hesaba katmanız gerekecek. Viral enfeksiyon olasılığı veya bazı travmalarla ilgili bir sorun nedeniyle sağlığınız bakım gerektirebilir.
Erkekler, yaşamlarında başkalarının eylemleri ve kararlarının neden olduğu karmaşık durumlara çözüm arayacaktır. Koç, Aslan veya Yay burcunda doğan insanlar bu hafta planlarınız üzerinde çok güçlü bir etkiye sahip olacak. Hava zodyak işaretlerinin temsilcileri, hayatınızdaki sorunları daha mantıklı ve pratik bir şekilde çözmeniz için size yardım eli uzatabilir. Genel olarak, bu hafta dikkatiniz diğer insanlarla akıllıca ve diplomatik bir şekilde iletişim kurma yeteneğinize odaklanmalıdır.
Kadınlar, tartışmalı veya belirsiz durumlarda karar vermek veya tepki vermek için acele etmeyeceklerdir. Beklemenin öneminin ve bu dönemde göstermeniz gereken sabrın çok iyi farkındasınız. Düşüncelerinizde geleceğiniz için çeşitli seçenekler gelişecek ve bu aşamada dışarı çıkmadan orada kalacaklar. Bu haftanın sürprizleri sadece planlarınızın ve ilişkilerinizin yönünü değil, yaşam tarzınızı da değiştirebilir.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BOĞA
24 – 30 Ocak haftası boyunca, haftanın sonunda gerçekleşebilecek arkadaşlarınız veya akrabalarınızla bir araya gelmek için çeşitli davetler alacaksınız.
Hiçbir şeyi kaçırmamak veya kimseyi gücendirmemek için taahhütlerinizi iyi planlamanız gerekecek.
Hafta boyunca akrabalarınızın veya arkadaşlarınızın ailesinden bir nişan veya düğün ile ilgili haberler alabilirsiniz.
Bu yedi gün boyunca, beklediğinizden daha fazla harcamanız olacak, ancak yine de daha iyi planlamanız gerekecek, böylece hiçbir zorluk veya çatışma çıkmaz.
Hafta boyunca, diğer şehirlerde veya ülkelerde yaşayan insanlarla finansal ilişkiler ve onlardan para almak için uygun bir zamanınız olacak.
Bazılarınız yakın gelecekte bir gezi düzenlemek ve hazırlanmak için para harcayacak.
Birçok yönden, bu hafta size iyi şanslar ve öncelikle hoş ve ilginç insanlarla beklenen veya beklenmedik toplantılar sırasında gerçekleşecek özel deneyimler getirecek.
Beklenmedik bir kaynaktan veya bir yabancıdan alacağınız paraya şaşıracaksınız.
Erkekler ve kızlar, bu yedi gün boyunca çeşitli olayların gelişmesi için bir ruh hali veya daha olumlu bir beklenti ile haftaya başlayacaklar. Hayal kırıklığına uğramanız pek olası değil (özellikle erkek çocuklar). Hafta boyunca önemli bir olay meydana gelebilir veya Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan bir erkek çocukla özel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Birçok yönden Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan insanların yardımına veya desteğine güvenmek zorunda kalacaksınız.
Erkekler, yanlış anlaşılabilecek ve sizi biraz endişelendirebilecek vaatlere, her türlü maceraya (özellikle flörtlere) dikkat etmek zorunda kalacaklar. Bu, özellikle birlikte çalıştığınız veya iş ilişkileriniz olan kişilerle olan ilişkileriniz için geçerlidir. Kendi çocuğunuza sahip olanlarınız, onunla ilgili ilginç bir olay yaşayacak veya çocuğunuzun geleceği ile ilgili önemli bir görüşme yapmak zorunda kalacak.
Kadınlar ilginç bir hafta geçirecek. Kehanet rüyalarınız olacak veya bunlarda zaten Öteki Dünya’ya geçmiş akrabalarınızla tanışacaksınız. Farklı insanlarla bu deneyimleriniz hakkında konuşacaksınız çünkü sizi heyecanlandırabilecekler. 35 yaşın altındaki kadınların ifade için daha fazla yeri olacak, ancak yaşınız ne olursa olsun başarı hepiniz için ulaşılabilir olacak.
Hafta boyunca duygusal sohbetler, özel deneyimler ve hatta bir kutlama için birçok fırsat olacak.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu İKİZLER
24-30 Ocak haftası boyunca, yakın bir arkadaşınızın hayatındaki çeşitli önemli finansal olaylara dahil olacaksınız.
Sizinle aynı yerde yaşamıyor olabilir veya bu olaylar belgelerle veya sözleşmeyle ilgili olabilir.
Arkadaşlarınızdan size bir miktar gelir veya başka bir fayda sağlayacak bir teklif veya fikir almak mümkündür.
Çeşitli nedenlerle bu hafta mali işleriniz önemli önceliklerinizden biri olacak ve sizin için çeşitli olumlu olaylara temel olacak.
Bu, karasal ve su zodyak işaretlerinin temsilcileriyle finansal ilişkilerin çözülmesi için hayırlı bir hafta olacak.
Farklı belgelerle çalışırken, iyi ilişkilerinizi sürdürebileceğiniz yeni insanlarla tanışmanız mümkündür.
Hafta boyunca, tedavisi konusunda inat ve sebat gösterecek bir yakınınızın sağlığı konusunda endişeler ortaya çıkabilir.
Sevilen biriyle ameliyat veya başka bir tıbbi müdahale gerektirecek bir olayın meydana gelmesi mümkündür.
Hafta boyunca, sinirlilik veya aşırı duygusallık belirtileri belirli durumu aşırı derecede kötüleştirebileceğinden, kişisel veya profesyonel yaşamınızdaki sorunları çözerken veya tepki verirken çok dikkatli olun.
Genel olarak, bu hafta kızlar ve erkekler için farklı hoş deneyimler, şans veya önemli anlarda beklenmedik yardımlar ve diğer birçok beklenmedik olay getiriyor. Erkekler aşk hayatlarında çok iddialı olacaklar ama kızlar da flört etmeyi ve karşı cinsin dikkatini çekmeyi öğrenecekler. Yaşınız ne olursa olsun, eğlence ve ruhsal gelişim arasında bir denge kurmayı başarırsanız, bu sizin için çok ilginç bir hafta olabilir.
Erkekler, olayların daha yavaş gelişmesini ve bu hafta yapacakları görevleri sabırla kabul etmek zorunda kalacaklar. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanlarla iletişim kurmak sizin için faydalı olacaktır ancak bazen onlarla daha uzun sohbetlerden sıkılabilirsiniz. Bu hafta boyunca çeşitli vesilelerle toplantılar veya toplantılar için bir dileğiniz veya bir fırsatınız olacak.
Kadınlar hem evde hem de işte, halka açık etkinliklerde mevcudiyetlerinde daha fazla kadınlık göstermek zorunda kalacaklar. Sizden hangi enerjiyi yaydığınız önemli olacaktır, çünkü etrafınızdaki olumlu ya da olumsuz atmosferin temeli olacaktır. Hafta boyunca diğer kadınlarla ilişkilerinizde daha hassas olmanız gerekecek. Sorun sizi korkutmamalı, çünkü amacı hayatınızı yeniden yapılandırmak.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YENGEÇ
24 – 30 Ocak haftasında büyük ihtimalle kafa karışıklığı yaşamanız veya önemli planlarınızı ertelemeniz gerekecek.
Çeşitli olaylar sizi makul veya pratik bir tepkiye hazırlıksız yakalayacak ve bu da ruh sağlığınızı etkileyecektir.
Bu, önemli değişiklikler veya kararlar için elverişsiz bir haftadır, çünkü belirli bir durum veya bir bütün olarak geleceğiniz hakkında net bir görüşten yoksun olacaksınız.
Özellikle hava burcunda doğan bir partneriniz varsa, hafta boyunca güzel olaylar duygusal veya aşk hayatınız ile ilgili olabilir.
Yeni tanıdıklar da olumlu gelişme fırsatına sahip olacak, ancak ortak geleceğiniz için büyük planlar yapmak için acele etmeyin.
Erkek ve kız çocukları okulda veya ailelerinde bazı önemli olaylar yaşayacaklar ve bu özellikle kızlar için daha net olacaktır. Bu, doğrudan dahil olacağınız aile işlerinin gelişimi için uygun bir hafta olacaktır. Sınıf arkadaşınız veya meslektaşınız olan bir kız, davranışları, kararı veya hayatındaki diğer olaylarla sizi şaşırtacak.
Bu hafta boyunca, erkeklere önemli taahhütler ve mülk veya maddi nitelikteki beklentiler yüklenmemelidir, çünkü bu, duygusal yaşamınızı, aile içindeki, arkadaşlarınızla ve diğerleriyle olan ilişkilerinizi geliştirmeyi tercih edecek bir zaman olacaktır. Bazı arkadaşlarınız hayatlarında tatsız bir dönemden geçerken yardıma veya tavsiyeye ihtiyaç duyacaklar. Bu hafta şans, bir rüya, bir önsezi veya başka bir küçük mucize sizi şaşırtacak.
Kadınların sahip oldukları veya almayı arzuladıkları mülklerle ilgili olaylarla ilgili belirli beklentileri varsa, o zaman bu hafta bu konuda herhangi bir harekete işaret etmiyor. Başka bir kadının sizinle paylaşacağı bir haber veya fikirden memnun olmak üzeresiniz ve gerçekleşmesine katılmanızı dört gözle bekliyorsunuz. Keyifli bir toplantı veya toplantı için bir fırsatınız olacak. Bu haftanın üzüntüsü ya da hayal kırıklığı bir köyden, başka bir şehirden ya da ülkeden alacağınız haberlerle ilgili olacak.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu ASLAN
24-30 Ocak haftası boyunca, oğlunuzun, torununuzun, yeğeninizin veya özellikle akraba çevrenizden başka bir gencin hayatıyla ilgili konuları düşünmeniz gerekecek.
Muhtemelen belirli bir olay bu tür düşüncelerin nedeni olacaktır ve birisinin önemli bir karar vermek için sizden yardım veya tavsiye beklemesi olasıdır.
Bu yedi gün boyunca, hoş olmayan veya beklenmedik bir çatışma yaşayabileceğiniz akraba çevrenizden bir kadınla gerginlik yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki ortak eylemlerle bağlantılı olarak muhalefet ortaya çıkabilir.
Bu hafta boyunca, bu yedi günün olayları neredeyse her zaman büyük bir gerilim ve stresle ortaya çıkacağından, zihinsel ve duygusal olarak daha istikrarlı olmanız gerekecek.
Karamsar veya üzgün ruh hallerine düşmekten kaçının, çünkü bu tür olayların her biri kısa bir gelişme ve eylem dönemine sahip olacaktır.
Bu nedenle kendinize ve kendi sağlığınıza dikkat edin.
Bu haftayı evinizdeki insanları ziyaret ederek ya da birini ziyaret etmek için seyahat ederek hatırlayabilirsiniz.
Erkekler ve kızlar, arkadaşlıklar hakkında bazı hoş olmayan gerçeklerle yüzleşecekler. Birini yanlış değerlendirdiğinizi göreceksiniz ve gözyaşları veya hayal kırıklığı artık sizin pahasına olacak. Genel olarak, bu yedi gün boyunca duygusal olarak dengesiz olacaksınız ve hayatın gerçekleriyle çeşitli karşılaşmaları deneyimlemeniz zor olacak. Bu haftaki fırsatları daha sorumlu işler için kullanmak isteyenler için işler daha iyi olacak, bundan para ya da bir miktar fayda bekleyeceksiniz. Benim tavsiyem, bu yedi gün boyunca ne taahhüt ettiğinize ve ne hakkında konuştuğunuza çok dikkat etmenizdir.
Erkekler bu yedi gün boyunca olaylara daha parlak bakacaklar. Bulutlar olsa bile hızla geçeceklerine, kısa sürede dağılacağına inanacaksınız. Ne yazık ki, gerçek farklı olacak. Hafta boyunca işlerinizin yavaş gelişmesi sizi gerçeğe getirecek. Bu, özellikle neyle ilgili olursa olsun, özellikle mali işlerinizde fark edilir olacaktır. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir kişiyle ilgili bir olaydan güçlü bir şekilde etkileneceksiniz.
Kadınlar ne pahasına olursa olsun planlarını ve arzularını gerçekleştirmeye çalışacaklar ve bu, diğer insanlarla ilişkilerinde kolayca gerginlik yaratabilir. Yakın çevrenizdeki kadınlarla özellikle agresif ve boyun eğmez olacaksınız: büyükanne, anne, kız kardeş, kız ve diğerleri. Bu haftaki sıkıntılar, varsa, karakterinizden, zihniyetinizden ve hassas konularda başkalarıyla iletişim kurma beceriksizliğinizden kaynaklanacak.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BAŞAK
24-30 Ocak haftası boyunca, önemli aile olayları veya yakın bir arkadaşınızla ilgili olacak olaylar hakkında güçlü duygularla boğulacaksınız.
Bu yedi gün boyunca deneyimlemeniz için size verilen iyi şeyler çoğunlukla kişisel olacaktır, ancak bu, işinizde hiç olmayacağı anlamına gelmez.
Hafta boyunca mali işlerinizi olumlu yönde geliştirme fırsatınız olacak. Parayla çalışıyorsanız veya kendi işiniz varsa, iyi gelir veya daha iyi finansal sonuçlar mümkündür.
Bu, bir finansal belgeyi, sözleşmeyi veya anlaşmayı sonuçlandırmak için hayırlı bir hafta olacak.
Hafta boyunca, günlük programınızda planladığınız şekilde görevlerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Herhangi bir sürprizin planlarınızı değiştirmesi pek olası değildir.
Sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmemeniz gereken bir hafta olacak. Bu, özellikle herhangi bir tedavi veya terapi görüyorsanız geçerlidir.
Bu hafta boyunca, önemli sonuçların elde edilmesi veya başarı ile birçok şey sizi tatmin edecek. Eski sorunlarınız veya endişelerinizden bazıları bir çözüm bulacaktır.
Hafta boyunca, yakın bir kişi veya arkadaşla ilgili beklenmedik bir olay nedeniyle stresli bir durum ortaya çıkacaktır. Bu, kişi için bir yaşam testi olacak ve gereksiz drama olmadan böyle kabul edilmesi gerekecek.
Erkekler ve kızlar, kişisel eylemleriniz ve kararlarınız nedeniyle ortaya çıkan sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacaklar. Sorumluluktan kaçmayın, başkalarının arkasına saklanmayın ve lekelerinizi temizlemek için ebeveynlere veya arkadaşlara güvenmeyin. Kendiniz bir pozisyon alır ve onu çözmek için harekete geçerseniz, bununla ilgili her şey daha hızlı veya daha kolay çözülecektir. Evinizdeki herkes yardımınızı veya ev işlerinize katılımınızı takdir edecektir. Sevdiklerinizin gözlerindeki neşeyi görmek için iltifat etmenize gerek yok.
Erkekler, özellikle ne istediğinizi biliyorsanız ve bunu başarmak için yeterince hazırsanız, yedi önemli ve büyük olasılıkla başarılı gün geçireceklerdir. Bir erkekle açıkça konuşmanız gerekecek, bu kesinlikle sizin açınızdan iyi bir karar olacaktır. Entrikalara bulaşma veya yanlış karar verdiğinize, sizin için iyi olmayan bir şey yaptığınıza sizi inandırmaya yönelik girişimler göz ardı edilmez. Bu tür girişimleri ve onların arkasındaki insanları görmezden gelin.
Kadınlar, para ya da başka bir fayda bekledikleri önceki eylemlerinden ve çalışmalarından sonuç bekleyeceklerdir.
Bu, önemli belgeleri düzenlemek veya kişisel (aile) arşivleri düzenlemek için hayırlı bir hafta olacak. Pek çok göreviniz ve taahhüdünüz olacak, ancak zamanınızı ve kaynaklarınızı uygun şekilde tahsis edebileceksiniz.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu TERAZİ
24-30 Ocak haftası boyunca ev eşyası almak, maddi kazanç veya kar elde etmek için uygun bir zamanınız olacak.
Hafta, ilginç seyahat olaylarını önceden haber veriyor veya beklenmedik haberler alacaksınız.
Bu yedi gün boyunca başka bir kasaba veya ülkeden biriyle duygusal bir telefon görüşmesi yapacaksınız.
Bu hafta evde bir aile toplantısına veya arkadaşça bir toplantıya katılacaksınız.
Bu yedi gün boyunca ailenizle daha fazla etkileşimde bulunacaksınız. Ne yazık ki, yardıma ve anlayışa her zaman güvenemeyeceksiniz ve bazen daha fazla sorumluluk almak zorunda kalacaksınız.
Hafta, bir kız veya bir kadınla ilgili olumlu duygular ve olaylar getiriyor.
Hafta boyunca, akraba veya arkadaş çevrenizden bir kadına gelen bir gezi ile ilgili haberler alacaksınız.
Birçoğu, rüyanızın yorumunu aramanıza neden olacak garip bir rüya görecek.
Bu hafta size ilerlemeniz ve hayatınızdaki yeni insanlarla tanışmanız için yeni fırsatlar verileceğini unutmayın.
Erkekler ve kızlar bir arkadaşın, sınıf arkadaşının veya meslektaşının olayları hakkında heyecanlanacaklar. Bir erkek çocukla ilgili bir toplantıya davet alabilirsiniz. Bir erkek veya bir erkeğin hayatıyla ilgili önemli kararlar ailede tartışılacak ve alınacaktır. Hayata karşı daha ciddi bir tavrı olan bir insan olarak daha parlak olmanızı gerektirecek çok önemli bir hafta olacak.
Erkekler, kararlarında bir kadının fikri veya arzusundan etkilenecektir. Eşiniz bile olsa, hareketlerinizin yanlış veya yanlış yönde gelişmesine izin vermeyin. Bu yedi gün boyunca yaşanan sıkıntı, çoğunlukla başkalarının istek ve emirlerine körü körüne uymaktan kaynaklanacaktır. İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan insanların hayatlarıyla ilgili konuşmalardan veya olaylardan çok etkileneceksiniz.
Kadınlar yakın veya uzak arkadaşlarıyla ilgili bu hafta için ön planlara sahip olacaklar. Her ne pahasına olursa olsun, bunların planladığınız şekilde uygulanmasını bekleyeceksiniz. Bu yedi gün boyunca birçok olay sizi farklı düşünmeye, planlarınızı veya fikirlerinizi yeniden değerlendirmeye veya yeniden düzenlemeye teşvik edecek. Senin iyiliğin için olacak!

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu AKREP
24 ile 30 Ocak arasındaki hafta boyunca, halihazırda kurulmuş olan temaslar ve ilişkiler nedeniyle ortaya çıkacak yeni finansal veya iş fırsatlarından yararlanma fırsatına sahip olacaksınız.
Birlikte yaşadığınız veya çalıştığınız insanlarla ilişkileriniz iyi gelişecek.
Bu yedi gün boyunca, bitmemiş bir para taahhüdü size zihinsel ve bir dereceye kadar maddi yük getirebilir. Bunun başka bir bölgeden (ülkeden) kişilerle veya bir şirketle bağlantısı olması mümkündür.
Bu hafta boyunca, çoğunuz işten, aile ilişkilerinizden ve daha fazlasından alacağınız paradan memnun olacaksınız.
Bu burcun aile üyeleri, geçmiş olaylarla ilgili yeni sorunlarla karşı karşıya kalacak. Bunun nedeni, pervasız ve saldırgan bir yorum veya kontrolden çıkacak bir çatışma olabilir.
Hafta boyunca sevdiklerinize veya meslektaşlarınıza önceki hatalarını veya eksikliklerini hatırlatmak anlamsızdır. Kimse bundan hoşlanmaz ve bumerang gibi aleyhinize dönecek tepkileri kışkırtmayın.
Bu hafta çabalarınızdan veya taahhütlerinizden birinde şanslı olacaksınız, ancak bu, iyi hazırlığınız veya şimdiye kadar edindiğiniz beceriler nedeniyle olacak.
Bu hafta arkadaşlarınız veya akrabalarınızla buluşmak veya bir araya gelmek için özel bir fırsatınız olacak.
Hafta ortasındaki bir etkinlik sizi hoş bir şekilde şaşırtabilecek.
Genel olarak, bu hafta çok fazla çalışmaya ve acil görevlere hazır olun. Bu yedi gün boyunca başarınız için çok önemli bir koşul, sinirlilik ve sinirlilik belirtilerini daha iyi kontrol etmektir.
Ve ayın sonunda, kız ve erkek çocuklar, Ocak ayında şimdiye kadarki deneyimlerini yansıtmak zorunda kalacaklar. Bazı dersleri anlamayı ve onlardan öğrenmeyi başardınız, ancak bazılarını bir şekilde kaçırdınız. Eh, Şubat size bunları hatırlatacak… İşte veya okulda (üniversitede) konsantrasyonunuz ona göre çok önemli olacak. neyle meşgulsün. Sonuç olarak her şey seni orada mutlu etmeyecek, ama bu deneyimler için kendinde biraz suçluluk ara.
Erkeklerin evlerinde çeşitli küçük veya büyük onarım ve iyileştirmelerle ilgili daha fazla görevi olacaktır. Eviniz için yeni bir şey satın almanız gerekebilir. Bu hafta sadece orijinal planlarınızı karıştırmakla kalmayacak, aynı zamanda bazı ilişkilerinizde kafa karışıklığına neden olacak sürprizler olacak. Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan insanlarla ilgili olanlar tarafından incelik ve dikkat gerekecektir.
Kadınlar (gerçek ve sanal dünyada) bazı iltifatlardan veya kur yapma girişimlerinden etkilenecektir. Genel olarak, aşk, duygular bu yedi gün boyunca benlik saygınız için önemli olacaktır. Seyahat etmek mümkündür, ancak büyük olasılıkla başka biriyle. Hafta boyunca, başka bir şehirde yaşayan bir adamla ilginç, faydalı veya bir şekilde gelecekteki konuşmanızı tanımlayabilirsiniz.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu YAY
24-30 Ocak haftası boyunca, yakın ve uzak insanlarla beklenmedik tanıdıklar veya profesyonel bağlantılar kuracaksınız. Gelişimleri henüz sizin için olumlu bir yöne gitmedi.
Hafta boyunca, doğum günü, isim günü, yıl dönümü, bir bebeğin doğumu ve diğerleri gibi kişisel bir tatili olan biri için beklenmedik bir hediye satın alma ihtiyacı olacaktır.
Beklenmedik bir hediye almanız mümkündür, bu nedenle mutlaka bir fırsat yoktur.
Hafta boyunca, büyük olasılıkla Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğacak bir kişi, işleriniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.
Kişisel veya profesyonel işlerinize müdahalesi, gelişiminiz için yeni ufuklar ve fırsatlar açacaktır.
Hafta boyunca, gelecekteki başarıya ulaşmanız için uygun koşullar yaratacak beklenmedik bir şans veya şans sizi şaşırtabilir.
Bu hafta boyunca birçok kişi çocuklarla, gençlerle bir gezi planlayacak ya da onlar yüzünden seyahat etmek zorunda kalacaksınız.
Bu yedi gün boyunca su burcunda doğan bir kişiyle ilgili ilginç haberler öğrenebilirsiniz.
Bu haftaki bazı önemli olaylar, siz finallerine, tamamlanmalarına sevinmeden önce daha uzun süreli bir gelişime sahip olacak. Bu şeyler, hem sizin hem de diğer insanların uygulanmasında daha fazla sabır ve daha fazla çaba gerektirecektir.
Erkek ve kız çocukları, mevcut problemlerine ve sıkıntılarına farklı bir açıdan bakmak zorunda kalacaklar. Bu sorunlarınızın belirli bir amacı vardır ve her soruna farklı bir açıdan bakmanızı gerektirecektir. Farklı yaşlardaki birkaç kişinin fikrini veya tavsiyesini alabilir ve sonunda kendi kararınızı verebilirsiniz. Bu hafta fikrinizi gerçekleştirmenin yeni bir yolunu arayacaksınız, ancak neredeyse her zaman yardıma ihtiyacınız olduğu gerçeğine güveneceksiniz. Genel olarak, bu hafta yavaş ve baskısız hareket edin.
Erkeklerin işte, işte ve evde birçok görevi olacaktır. Her biri önemli, daha önemli. Bunun da ötesinde, büyük olasılıkla eski arkadaşlarınız veya tanıdıklarınızla ilgili bazı kötü haberler sizi duygusal olarak etkileyecektir. Herkesin enerjisi ve iradesi kadar ileriye doğru adım atacağı çok önemli ve sorumlu bir hafta.
Çoğu ev ödevinin yükünü kadınlar üstlenecek, peki şikayetler ne hakkında olacak? Günlük hayatınızdaki her şeyi mümkün olduğunca planlayın ve tüm sorumlulukları tek başınıza üstlenmeyin. Hafta, Yengeç, Balık veya Akrep burcunda doğan bir kadınla ilgili haberler veya deneyimler getiriyor.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu OĞLAK
24-30 Ocak haftası boyunca, ailenizin ve yakın akraba çevrenizin (ebeveynler veya çocuklar) mali işleri hakkında konuşmak için iyi bir zamanınız olacak.
Çok fazla sağduyulu ve pratik kararlar vermeniz, şu ya da bu olay, öneriler vb. hakkında aceleci sonuçlara varmamanız istenecektir.
Hafta boyunca, bir çocuğun sağlığına daha ciddi özen göstermeniz gerekebilir. Ailenizde sağlık sorunu olan veya kronik bir hastalığa bağlı olan erkek.
Bu hafta boyunca, dünyevi burçlar altında doğan insanlarla ilişkiniz, sabırsızlık veya eylemlerdeki ve kelimelerdeki kabalık nedeniyle sizin açınızdan uygun tepkileri tetikleyecek olan teste tabi tutulacak.
Böyle bir durum ilişkinizi tehlikeye atabilir, bir sürtüşmeye veya ayrılığa neden olabilir.
Birlikte yaşamadığınız bir partnerle en sevdiğiniz ilişkinizin gelişimi için hassas bir hafta olacak.
Yanlış anlaşılmalar, güven eksikliği, kıskançlık (haklı veya haksız) vb. ile ilgili sorunlar olabilir.
İlişkinizin geleceği hakkında biraz hayal kırıklığı veya belirsizlik bırakan konuşmalarınız olabilir.
Erkek ve kız çocukları okuldaki, üniversitedeki veya işteki görevlerine daha fazla dikkat etseler iyi olacak. Bu, zaman veya fırsatları boşa harcamayı göze alabileceğiniz bir zaman değil. Bir kadınla ciddi bir konuşma yapmak üzeresiniz ki bunu böyle kabul etmelisiniz. Düşünceleriniz farklı yönlere uçacak ve bu bazen size sorun çıkarabilir.
Erkekler bu hafta bazı haberlere, bilgilere veya önerilere şaşıracak. Yeni bir fikirle çabucak heyecanlanabilirsiniz, ancak hevesiniz oraya ulaşacaktır. Balık, Yengeç veya Akrep burcunda doğan insanlarla olan iletişiminizden çok etkileneceksiniz. Dünyevi burçların insanlarıyla yeni tanıdıklar ilginç görünebilir, ancak uzun sürmeyecekler.
Kadın, aileden veya akraba çevresinden bir erkekle ilişki kuracak bir taahhütte bulunacaktır. Genel olarak, bu hafta aile görevleriniz çok olacak, ancak onlarla başa çıkacaksınız. Muhtemelen önemli bir aile vesilesiyle bir toplantıdır. Tanıdığınız bir erkeğin evliliği veya ailesi ile ilgili haberler, arkadaşlarınız veya akrabalarınızla yorum yapmak için bir neden olacaktır.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu KOVA
24-30 Ocak haftası boyunca, mali durumunuzu istikrara kavuşturmak için yeni fırsatlar ortaya çıkacak.
Belli bir çaba göstermezseniz veya çevrenizdeki insanların desteğini almazsanız, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız elbette hiçbir şey olmaz.
Bu hafta, ailenizin başka bir üyesi sayesinde olabilecek paranın alınmasıyla, ailenizle veya kişisel finansal kaynaklarla ilgili eviniz hakkında beklenmedik haberlerle hatırlanacak.
Bu hafta, bir olay ya da haber sizi eski bir aşka ya da şu anki aşk ilişkinizdeki geçmiş deneyime götürecek.
Elbette herkes için böyle bir deneyimin belirli bir nedeni olacak ve herkesin bunu yorumlaması ve mesajı anlaması gerekecek.
Hayatın hangi alanı seni etkilerse etkilesin kaderin bu hafta sana vereceği işaretleri görmezden gelme.
Bu hafta taviz vermek veya istemediğiniz bazı işleri yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu sizin için bir meydan okuma olacak çünkü bağlanacağı insanlar bir süredir size yardım ediyor.
Hafta boyunca, hava veya ateş belirtileri altında doğan bir kişiyle ilgili bir olaydan endişe duyabilirsiniz.
Hafta, genç arkadaşlarınız veya akrabalarınızla ilgili toplantılar için bir fırsat getiriyor.
Erkek ve kız çocukları bir taahhütte bulunacaklar veya bir kadınla şu an için önemli olan konularda ciddi bir şekilde konuşmak zorunda kalacaklar. Sizden uzakta yaşayan bir kadınla iletişim kurabilirsiniz. Aile veya başka nedenlerle bir kadınla seyahat etmek mümkündür. Bu hafta için birçok beklentiniz olacak ve genel olarak bunların gerçekleşmesinin önündeki engeller (eğer varsa) hızla aşılacaktır.
Erkekler bu haftayı bir kadınla ilgili bazı ilginç deneyimlerle hatırlayacaktır. Bir akraba çevresinden olabilir, ancak yakın arkadaş çevrenizden de özel bir kişi olabilir. Hafta boyunca, arkadaşlarıyla çeşitli yaşam veya siyasi konuları tartışarak daha fazla zaman geçirme arzusu ve fırsatları olacak. Oğlak, Boğa veya Başak burcunda doğan, kişisel veya iş hayatınızı merak eden kişiler için dikkat edilmesi gerekecektir.
Kadınlar evdeki insanlara destek olacak ve herkes bir konuda onlara güvenecek. Sorumluluklarınız büyük olacak ve zamanınız o kadar yoğun olacak ki kendinize zaman ayıramayacaksınız. Bazen bu sizi asabi, sabırsız, alıngan, çelişkili yapabilir. Bununla birlikte, genel olarak, önemli plan ve görevleri uygulama fırsatlarıyla birlikte ilginç ve umut verici bir haftanız var. Bir başarı veya durum sizi hoş bir şekilde şaşırtabilir.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK

Nuray Sayarı haftalık burç yorumu BALIK
24-30 Ocak haftası boyunca, meslektaşlarınız veya müşteriler ve diğerleri arasında güvensizlik, entrika, sadakatsizlik yaratan olaylara ışık tutacak olan önceki veya mevcut iş (iş) ile ilgili ilginç bilgiler alacaksınız.
Genel olarak, hafta boyunca alacağınız bilgiler, sizin için bir gizem olan veya bazı şüphe ve şüpheleriniz olan olaylar için sizi aydınlatacaktır.
Bu hafta evinizde, büyük ve nahoş bir fırtınaya dönüşmeden önce en baştan söndürülmesi gereken çok tatsız bir çatışma olacak.
Ateşli zodyak işaretleri olan kişilerin katılımı veya müdahalesi sadece durumu daha da kötüleştirecektir.
Hafta boyunca mali işleriniz ve her şeyden önce harcamalarınızın doğru dağılımı dikkat gerektirecektir.
Sizin veya ailenizden birinin alacağı bir miktar para beklentiniz olabilir, ancak bu konuda hoş olmayan herhangi bir bükülme veya gecikme olabilir.
Mali nitelikteki miras davaları, bu planda çeşitli belgelerin düzenlenmesi veya önemli bir anlaşmanın sağlanması olumlu bir gelişme olacaktır.
Hafta boyunca, bir kadının hayatındaki olaylar, neşe için bir fırsat olacak ve bu, küçük bir toplantı için bir neden bile olabilir.
Erkekler ve kızlar, önemli bir karar vermede bir hafta zorluk yaşayacaklar. Bu, özellikle eylemleriniz mevcut romantik ilişkinizle veya karşılıksız sevginizle ilgiliyse belirgin olacaktır. Romantik bir arkadaşlığa arkanızı dönebilirsiniz, ancak geçmişte kişisel veya yaygın hatalarınızı fark eden eski bir hayrana veya eski aşka dönebilirsiniz.
Erkekler sabırsızlık nedeniyle veya şu anda gelişmekte olan bir durumun gerçekliği ve ciddiyetinin farkında olmamaları nedeniyle kolayca pozisyon kaybedeceklerdir. Sadece sizin için önemli olan şeylere enerji ve kaynak yatırdığınızda şanslı olacaksınız. Bazı eylemlerinizde engeller, zorluklar varsa, bunlar size başarı veya iyi bir farkındalık getirmeyecektir. Bu dönemde değil. Sağlık, dikkatli olmanızı isteyebilir.
Kadınlar, diğer kadınlarla daha aktif bir şekilde iletişim kurmaya devam edecekler ve bu, çeşitli ailevi, mesleki veya sosyal öneme sahip olayların meydana gelmesi veya gelişmesi nedeniyle olabilir. Bu tür planlarınız varsa, seyahat etmek için iyi bir zaman olacaktır. Diğer kasaba ve köylerden insanlarla bazı ilişkilerin gelişmesi, içlerinde bazı yeni anların ortaya çıkması nedeniyle yansıma nedeni olacaktır.

2022 OCAK AYI BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 15-21 Haziran 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.