UZMAN YORUMLARI

Aylık burç yorumları Ağustos 2020 | Nuray Sayarı Ağustos ayı burç yorumları

Siz astroseverlerin büyük bir heyecanla beklediği aylık burç yorumları Ağustos 2020 sonuçlarını uzman isimle değerlendirdik. İşte Nuray Sayarı Ağustos ayı burç yorumları…

Yeni Ay 2020 zorlu bir etkidir ve koronavirüs pandemisinin dramatik koşulları göz önüne alındığında bu, kendinizi ve sevdiklerinizi korumak, beslemek ve iyileştirmek için yeni bir ay.

AYLIK BURÇ YORUMLARI AĞUSTOS 2020

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık Aylık burç yorumları Ağustos 2020 herkes tarafından merakla araştırılıyor. İşte gökyüzündeki yıldız hareketlerinden yola çıkarak dikkat etmeniz gerekenler.

Hepiniz Aslan sezonuna hoş geldiniz – ve bununla birlikte Ağustos 2020 burcunuza hoş geldiniz ! Derin bir nefes alın ve kutlamak için aslanlarla kükreyin, çünkü Aslan mevsimi olmadan yaz olmaz. Tüm arkadaşlarınızın (ya da en azından duşta) önünde karaoke yapma, yol boyunca sizi gören tatlı ile flört etme zamanı. Yaratıcılığınız, içsel çocuğunuz ve sizi hayatta hissettiren başka her şeyle temasa geçin!

2020 başlamadan önce, bunun oyun değiştiren bir yıl olacağına dair yüksek beklentiler vardı.

12 Ocak’taki güçlü Satürn-Plüton kavuşumunun kişisel ve kolektif realitelerimize bir paradigma değişimi getirmesi bekleniyordu. Oğlak burcunda bir araya gelen bu iki ağır gezegen gezegen bize yapıların, rutinlerin ve çalışma yöntemlerinin yeniden değerlendirme için geldiğini fark ediyordu. Dünyadaki astrologlar bunun ne anlama gelebileceğini yansıtıyordu. Ekonomik gerilemeler, durgunluklar ve çevresel kaygılar, 2020’de beklenen değişimleri çevreleyen yaygın teorilerdi. Bunlar ağır temalar olsa da, gümüş astar bu yıl aynı zamanda bireysel ve kolektif düzeyde derin, kişisel dönüşüm ve önemli uyanışlar getirecekti.

Astroloji, bir şeyin enerjisini, potansiyelini görmemize yardımcı olur, ancak mutlaka nasıl ortaya çıkacağını veya geldiğinde nasıl görüneceğini değil. Birçoğu, 2020 astrolojisi hakkında umutluydu, ancak bunun zorluklara yol açacağının farkında olsa da, yılın bu güne kadar ortaya çıkmasını kim bekleyebilirdi?

Bazen hayat sabır ister. Ve çoğu zaman, en büyük buluşlarımız beklediğimiz, durakladığımız ve yansıttığımız zaman gelir.

NURAY SAYARI AĞUSTOS AYI BURÇ YORUMLARI

3 Ağustos’a kadar eksantrik, dünyevi ve yenilikçi Kova’da bir dolunay evrende yayılacak. Dolunay tipik olarak çok duygusal bir deneyim olsa da, bu inanılmaz derecede berrak ve toprağa düşecek. Aslında, size nerede yaşamda olduğunuz ve nereye gittiğiniz konusunda netlik kazandıracak! Bununla birlikte, çok fazla teatral olmayacağını düşünmeyin, çünkü bu dolunay öngörülemeyen Uranüs’e karşı çıkıyor, yani hala sürprizlerle dolu olabilir!

Bu ay, 4 Ağustos’ta Merkür — iletişim gezegeni – Aslan‘a girdiğinde zihninizi güvenle ve gururla konuşmaya başlayacaksınız. Bu geçiş çok fazla sanatsal vizyonu teşvik ediyor , bu yüzden sanat ve el sanatlarını dağıtın! Kendinizi oraya daha fazla koymak gibi hissedebilirsiniz, bu yüzden siz Instagramdayken Instagram canlı düğmesine basmaktan korkmayın. Yine de, söylediklerinize dikkat edin, çünkü Aslan’daki Merkür, hikayeler anlatırken gerçeği süslemek isteyecek ve çağrılmak istemeyeceksiniz.

Sevgi yaşamınız ve sosyal yaşamınız, sevgi ve dostluk gezegeni olan Venüs 7 Ağustos’ta Yengeç’e girdiğinde hem çok duygusallık hem de sevgi ile çiçeklenecek. Ayrıca, yaz sıcağına rağmen, evde kalmak ve bir filmle rahatlamak için harika bir zaman , çünkü Yengeç’teki Venüs, kutsal alanınızdaki sevdiklerinizle zaman geçirmenizi istiyor. Zaten harika hissediyorsanız, neden kanepede rahatlayabileceğiniz zaman dışarı çıkın ki?

Uranüs – bireysellik ve bağımsızlık gezegeni – istasyonlar 15 Ağustos’ta geriye dönüyor ve burada 14 Ocak 2021’e kadar kalacak. Bu sizi sizi neyin yarattığına odaklanmaya teşvik ediyor . Kendiniz olmaktan korkmayın, çünkü Uranüs retrosu sizi en gerçek ve en otantik benliğinizi ifade etmekten alıkoyan her şeyden kurtulmanızı istiyor!

Aslandaki yeni ay 18 Ağustos’ta gerçekleştiğinde, hayat hakkında özellikle motive ve enerjik hissedeceksiniz. Her zaman ne yapmak istedin, ama gerçekten denemek için cesaretin olmadı? Ne olursa olsun, Aslan’daki bu yeni ay bunun için gitmeni istiyor.

Tüm bunlar sizi 22 Ağustos’ta başlayacak olan Başak mevsiminin bir halkası için hazırlıyor. Başak inanılmaz derecede odaklanmış, organize ve üretken bir burçtur, bu yüzden yapılacaklar listenizdeki öğeleri çaprazlamak için bu enerjiyi kullanın. Başak büyük ölçüde analitik ve çözmek için bulmaca seviyor, bu yüzden en sevdiğiniz suç podcast’i dinlemek ve “whodunnit” (suçlu kim?) ortaya çıkarmak için daha iyi bir zaman.

Aslan mevsimi eğlenceli, ama Başak mevsimi kesinlikle bir şeyler bulmanıza ve ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Nuray Sayarı aylık Koç burcu yorumu Ağustos 2020

Koç Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Güneş

Nuray Sayarı aylık Boğa burcu yorumu Ağustos 2020

Boğa Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Ası

Nuray Sayarı aylık İkizler burcu yorumu Ağustos 2020

İkizler Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kılıç Ası

Nuray Sayarı aylık Yengeç burcu yorumu Ağustos 2020

Yengeç Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Değnek Kralı

Nuray Sayarı aylık Aslan burcu yorumu Ağustos 2020

Aslan Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Kraliçesi

Nuray Sayarı aylık Başak burcu yorumu Ağustos 2020

Başak Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Kraliçesi

Nuray Sayarı aylık Terazi burcu yorumu Ağustos 2020

Terazi Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Yıkılan Kule

Nuray Sayarı aylık Akrep burcu yorumu Ağustos 2020

Akrep Ağustos 2020 için Burçlar Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Şövalyesi

Nuray Sayarı aylık Yay burcu yorumu Ağustos 2020

Yay Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Tılsım Ası

Nuray Sayarı aylık Oğlak burcu yorumu Ağustos 2020

Oğlak Ağustos 2020 için Astroloji genel bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Üçlüsü

Nuray Sayarı aylık Kova burcu yorumu Ağustos 2020

Kova Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Kupa Yedilisi

Nuray Sayarı aylık Balık burcu yorumu Ağustos 2020

Balık Ağustos 2020 için Astroloji Genel Bakış:

Tarot temsilci kartı: Büyücü

Exit mobile version