7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 bu ay ve sonrasında burçlara büyük etkiler yaratacak. Uzman Yorumları olarak sizin için 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri araştırdık.

Nisan ayında yaşadığımız Supermoon yani direkt çeviri ile Süper Ay etkileri burçların dengesine pek çok farklılığa yol açmıştı. Terazi dolunayı olarak geçen o aydan sonra sıra Zodyak’taki 8. burç olan Akrep’te. Bu döngüdeki 4. dolunay olacak olan 7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 sonuncusu olacak. Hatta bazı yerlerde Çiçek ayı olarak da tabir ediliyor.

İşte 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri, bu dolunayın size soracağı sorular ve ortaya çıkacak cevaplar…

GİZLEMEK Mİ İFŞA ETMEK Mİ?

Gizlemek veya ifşa etmek mi? 2020 Akrep dolunayının sorusu ve paradoksu budur. Bu ezoterik burç dolunay tarafından rahatça görülmüyor. Ancak sırları 7 Mayıs’a kadar kasada saklamak zor olacak.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs 2020 Perşembe günü Akrep dolunay altı hafta boyunca ilk pozitif ay aşamasıdır . Dolunay Mayıs 2020, Merkür cinsel Neptün’ü nedeniyle manevi, iyileştirici ve merhametli bir etkiye sahiptir.

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

Mayıs 2020 dolunay insanları daha sempatik ve anlayışlı hale getirecektir. Sizi daha duyarlı hale getirecek, ancak aynı zamanda çatışan duygularınızı daha iyi anlayabilecektir. Daha da önemlisi, koronavirüs pandemisinden kaynaklanan kayıp ve acı azalmaya başladığında daha parlak bir gelecek öngörmenize yardımcı olacaktır.

 • 7 Mayıs’ta Akrep’teki Tam Çiçek Süper Ay gerçekleşiyor.
 • Bu dolunay hayatınıza biraz tutku getirecek, ancak yüzleşmeye de neden olabilir.
 • Akrep’teki dolunay tüm zodyak işaretlerini etkiler, ancak Akrep ve Boğa en çok hissedeceklerdir.

Dolunayın Anlamı

Ay’ın karşısındaki güneş , bu ay evresinin sonraki iki haftası boyunca evinizi, ailenizi ve yakın ilişkilerinizi daha keskin bir odak haline getirir. İşe karşı ev veya istediğiniz şeye karşı ihtiyacınız olan güçlere karşı, iç gerilim ve dış baskılar yaratın. Bu, enerjinizi tüketen çatışmalara ve krizlere yol açabilir.

Duygu ve içgüdülerin ay nitelikleri dolunayda zirveye ulaşır. Bu nedenle, ilişki zorluklarını aşmak için artan duygusal gücünüzü ve sezginizi kullanın. Bilinçaltı farkındalığı kişisel ilişkilerinize tarafsız ve dengeli bir bakış sağlar. Herhangi bir ilişki dinamiği veya uyumsuzluğa neden olan olumsuz duyguları açıkça göreceksiniz.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020

7 Mayıs dolunay 17 ° 20 full Akrep Merkür ve Neptün’ü gözler önüne seriyor. En güçlü etki, aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi yörüngede tam olarak bulunan Merkür sextile Neptün’dür. Bu, uyumlu ve ruhsal bir etkiye sahip olumlu bir dolunay. Mayıs 2020’de dolunayla bağlantılı büyük sabit yıldızlar yoktur.

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

Akrep’teki 7 Mayıs’ta dolunay, işleri sarsmak için burada. Tam Çiçek Süper Ay olarak adlandırılıyor ve Atlanta’daki sertifikalı bir astrolog Donna Page’a göre, hayatınıza çok ihtiyaç duyulan tutkuyu enjekte edecek . Doğal olarak, bu astrolojik olayda bundan daha fazlası var.

HER DOLUNAY ŞEKLİNİN ARDINDA FARKLI BİR ANLAM VAR

Astronomide, ay farklı aşamalardan geçer. Dolunay sırasında Ay, gökyüzünde harika, yuvarlak bir harika top gibi görünüyor. Fakat dolunaylar (süper ya da değil) havalı gözükse de, arkasında da bir anlamları var. Kuzey Amerika’nın Yerli Amerikalıları farklı dolunayları adlandırırlardı ve bu isimlerin bazıları takılıyor.

Bu özel dolunay bir süper aydır, yani temel dolunayınızdan biraz daha büyük ve parlak görünür. Ve, astrolojik konumda, ayın verdiği titreşimin normalden biraz daha güçlü olacağı anlamına gelir.

Akrep’te Dolunay, 17º20 ‘

 • Haftaiçi: Perşembe,
 • Eleman: Su,
 • Ay’ın Hükümdarı: Mars + Plüton.

Dünya Çapında…

 • Sydney: 7 Mayıs Perşembe 8.46
 • Hong Kong: 7 Mayıs Perşembe 066
 • Kalküta: 7 Mayıs Perşembe sabah 4.16
 • Moskova: 7 Mayıs Perşembe 18:46
 • Paris: 7 Mayıs Perşembe 12.46
 • Londra: Perşembe 7 Mayıs 11,46
 • New York: Perşembe 7 Mayıs 6.46
 • Los Angeles: 7 Mayıs Perşembe 3.46.

Ay, bu kez ‘Akrep’ burçta aylık yenileme anı için Güneş’e karşıdır.

Dolunay 7 Mayıs 2020 Perşembe sabahı, Güneşin karşısında (Dünya merkezli boylamda) sabah 6:45’te EDT’de görünecek. Ay, Salı akşamından Cuma sabahına kadar bu süre boyunca yaklaşık üç gün boyunca dolu görünecek.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Dolunay Mayıs 2020 Özeti Koronavirüs etkileri

Akrep’teki 7 Mayıs dolunayının, Merkür cinsel Neptün’ü nedeniyle manevi, iyileştirici ve şefkatli bir etkisi vardır. Bu, altı hafta boyunca ilk pozitif ay aşamasıdır. O zamanlar koronavirüs pandemisi nedeniyle çok fazla hastalık, korku ve keder yaşandı .

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

Dolunayın önceki yeni ayla ilişkisi vardır. 22 Nisan yeni ay Uranüs kavuşum ve kare Satürn kısıtlayıcı ve karartıcı oldu nahoş bir değişim getirdi. Dolunay Mayıs 2020, daha parlak bir gelecek hayal etmenizi ve hayal kurmanızı ve hayal etmenizi sağlar. 7 Mayıs dolunay, 22 Mayıs yeni aya kadar iki hafta sürer .

Akrep’teki Mayıs Süper Dolunay, 2020’nin Süper Dolunay Sezonunu Tamamlayacak

7 Mayıs 2020’de üçüncü ve son Süper Dolunay (arka arkaya 3 seri halinde) gerçekleşir. Sonuç hikayesinden önemli bir dönüm noktası, belki de kutlama ortaya çıkacaktır. Arka arkaya üç Süper Tam Ay serisinin sonuncusu olan bir çeşit final bekliyor ..

Dönüştürücü Akrep, yeniden doğuş hikayesini ördüğü için Ay’ın dikkatini çeken işaret olacak. Akrep, ışığı karanlığa getiren ve nihayetinde küllerden çıkıp çıkmamıza yardımcı olan işarettir. Olabildiğince güçlendirme potansiyeli olan gerekli bir enerjidir. Olumsuz duygulara kapılmaya karşı güçlenmeyi seçin.  

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

Gece gökyüzü bu “Çiçek Ay” ile aydınlanırken tutkulu bir duygu dalgası yaratacaktır

Hangi yoldan gideceğiniz konusunda seçim sizin olacaktır. Sonuçta Akrep, en derin ve duygusal işaretlerden biridir. Ay, arenasında olgunlaştığında, havada bir heyecan hissetmekten başka bir şey yapamayız. Sırlar ve önemli açıklamalar ortaya çıkmaya mahkumdur. Belki de birkaç yılan çatlaklardan çıkacaktır. Ancak, geri adım atıp resme baktığımda, bu ayın Dolunay hikayesini gerçekten çok seviyorum. İleride gitmemiz gereken yere çok ihtiyaç duyulan bir kayma ve itme yaratır. 

Bu Mayıs Süper Dolunay, büyük bir geriye doğru enerji dönüşünden önce gerçekleşecek. 13 Mayıs’a kadar Venüs, Satürn ve Jüpiter, geriye gitmek istedikleri yerde büyük sunumlar oluşturacak. 

Bir zamanlar olan her şeyden vazgeçmeliyiz

Ancak Rumi’nin dediği gibi, “sevdiğiniz her şey başka bir biçimde gelir.” Bu yüzden gittiğiniz yere ulaşmaya çalışın, ancak yeni bir başlangıç ​​vaadiyle, yeni bir başlangıç...

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

Bu Akrep Supermoon, bizi bağlayan ve bizi tutan ipleri çözmemize yardımcı olacaktır. Ekstra duyarlı olacağız, ancak sadece duygularımızı sonuna kadar gerçekleştirmek için. Bu, yeni hayaller ve olasılıklara yer açmak için hapsedilmenin önündeki engelleri aşmamıza yardımcı olacaktır.

Akrep dolunayı (7 Mayıs 2020’de, saat 6:45’te EDT) sizi derinliklere çeker. Aşınmış katmanları dökün ve bu mistik ay ışınları sizi ruhunuza alıştırırken dönüşmeye hazır olun.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

İşte gizemli ve güç dolu 2020 Akrep dolunayını avantajınıza kanalize etmenin 9 yolu:

1. Samimi olun.

Akrep aynı zamanda seks işareti olarak da bilinir ve haklı olarak (Akrep ile birlikte olan herkes bu işaretin bağımlılık yapıcı güçlerini ve ruhu birleştiren yatak odası eylemini doğrular). Akrep dolunay, hamilelikler, evlilikler, boşanmalar, seks hayalleri ya da sadece hayatınızın “birbirimizin kıyafetlerini neredeyse yırttık ama direndik” birikimi ile tanınır. 

Ancak hata yapmayın: Bu ay ışığı altında sıradan bir karşılaşmaya gitmiyorsunuz. Samimiyet, Akrep’in doğal alanıdır ve bu işaret de obsesif cazibe merkezlerini kırabilir.

Akrep, ortak finanstan yaşam alanından birine derin, karanlık sırlarınızı bilmesine izin vermeye kadar birleşmeyi yöneten zodyak işaretidir. Bütün bunlar güvenlik açığı ve güven gerektirir – ve genellikle bu seviyede paylaşabilmek için kendi bilinçsiz “gölgeniz” boyunca bir yolculuk yapar.

2. Güç çakranızın kilidini açın.

Bu kalçaları yok et, o pelvisi salla ve ikinci çakranı uyandır Vücuttaki bu enerji merkezi, her iki Akrep arazisi olan para ve seks ile ilişkilidir. Bu çakra engellendiğinde, cinsel isteğiniz düşebilir veya para çekmek (veya tutmak) için mücadele edebilirsiniz. 

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 5-11 Ekim 2020 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu
7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri
Scorpio and Ophiuchus constellations, 19th century artwork. Artwork from the 1886 ninth edition of Moses and Geology (Samuel Kinns, London). This book was originally published in 1882.

Hareket, chi’yi erotik merkezinize ve üreme organlarına tekrar aktarabilir. Çevrimiçi bir erotizm sınıfı deneyin veya kendi baştan çıkarma dansınızı icat edin. Aynada kendiniz için dans edin, çünkü SİZİN en önemli varlığınız.

3. Kendinizi finansal bir yükümlülükten kurtarın.

Akrep, zodyakın sekizinci servet ve ortak finansman evini yönetir . Ödünç aldığımız, miras aldığımız ve borçlu olduğumuz parayı yönetir. Beklenmedik kredileri nasıl ödeyeceğinize dair bir plan yapın, ancak bu sadece faizden daha küçük aylık bir tutarı yeniden müzakere etmek veya daha düşük bir faiz oranı istemek anlamına gelir. 

Enerji ve niyet, ivmeyi öne çıkaran şeydir. Cesur hissediyor musun? Kredi kartı kesin veya kullanılmayan bazı abonelikleri iptal edin. Borçsuz ve mali olarak çözücü müsünüz? Sahip olduğunuz paraya yatırım yapmanın daha akıllı yollarını keşfedin. Akrep, gayrimenkul veya hisse senedi ve tahvil portföyü gibi uzun vadeli yatırımlarımızla ilişkilidir. Düşük al, yüksek sat.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

4. Değerli bir saplantı bulun.

Akrep, güç ve kontrolün işaretidir. Bu özellikler kötü bir tecavüze uğruyor, ama gerçek şu ki, ölümcül bir hastalık varsa o da bir tür kontrol delisi olmaktır. Bu yüzden bu tamamen insani özelliği değiştirmeye çalışmak yerine, bunun yerine neyin işe yaramaya değer olduğuna karar verin. 

Takıntılı bir arayış bul, dünyayı daha iyi bir yer yapan bir şey. Öne bakan telefon kameranızın size verdiği çift çene? Tamamen zaman ayırmaya değmez. Mesajlarınıza geri dönmeyen kişi mi? Asla. Zorlu bir topluluk merkezi için mi yoksa gıda bankası için para toplamak için bir vakıf mı? Bu daha doğru gibi. Pozitif enerji ile geri dönecek şeylere yaslanın.

5. Nefret etme, reenkarne ol.

Akrep, reenkarnasyon dahil olmak üzere psişik ve mistik fenomenin hükümdarıdır. Akrep Brian Weiss’ın Birçok Yaşamı, Birçok Usta’yı okumadıysanız , ölüm ve ruh hakkındaki düşüncelerinizi – iyi bir şekilde – sonsuza dek değiştirecektir. 

Geçmiş yaşam regresyon teorisini keşfedin veya yıldızlarla kendi geçmiş yaşam karmanız ve gelecekteki kaderiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kuzey ve Güney Düğümlerinizi okuyun.

6. Sisli bir alanı berrak hale getirin.

Şeytan ayrıntıda gizlidir ve Akrep’in lazer vizyonu hiçbir şeyi kaçırmaz. Hayatının neresinde bazı şeyleri kenarlarda biraz bulanık bıraktın? Seni düşündüğünden daha fazla etkiliyor olabilir. 

Somut eylemler gerçekleştirin: arama yapın, e-posta gönderin, birinden özür dileyin, gerçeği söyleyin, her neyse. Sadece yap. Hassasiyet Akrep’in amacıdır.

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

7. Ruh eşinizle bir dakika temasa geçin.

Yüksek performans, başarı, rekabet dünyasında yaşıyoruz. Fakat herkes manevi alemden biraz destek alabilir. Bu süper kahraman pelerini atın ve ruh rehberlerini, koruyucu melekleri, evreni, ne demek isterseniz isteyin … bir işaret için. 

Gözlerini kapat ve olduğun yerde ol. İster yönlendirmeli bir meditasyon yapın ya da birkaç dakika sessizlik yapın, bu uygulamanın beyin sağlığını artırdığı ve tam anlamıyla beyni değiştirdiği gösterilmiştir – sizi 2020 Akrep dolunayıyla senkronize olan sakin bir akış durumuna sokar.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

8. Gizli bir yeteneği besleyin.

Sabit sürücünüzde yarı bitmiş bir roman var mı? Muhteşem, minimalist baskılar yapacak soyut çizimlerle dolu eskiz defterleri? Aydınlatıcı dolunay Akrep’in kasasına girerken, ışığınızı bir kile altına gizlemek zor olacaktır. Öyleyse yapma! 

Yaratıcı bir bloğun her projeye başlamak üzereyken “can sıkıntısı” ya da açıklanamayan yorgunluk gibi görünebileceğini biliyor muydunuz? İyi hissediyorsanız, Julia Cameron’un Sanatçı Yolu’nun bir kopyasını alın ve yaratıcı gücünüzü özgürleştirin.

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

9. Anka kanalını kur ve yüksel bebeğim.

Akrep gücü, kontrolü ve dönüşümü yönetir – yıkım küllerinden yükselen efsanevi anka kuşu. Yeni bir şeyin doğabilmesi için hayatınızda neyin sembolik olarak “ölmesi” gerekir? Bırakın – ya da en azından tutuşunuzu bırakın – ve 2020 Akrep dolunayının onu dönüştürmesine izin verin.

Ama bazen, tek çıkış yolunun geçtiğini unutmayın. Akrep’in evrimin dört aşaması vardır ve bu dolunayın altında, yükselmeden önce kendinizi alçalırken bulabilirsiniz. En temel haliyle, Akrep, korku uyandıran her yoldan geçen sokağın yaşayan akrepidir. 

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

İkincisi, büyüleyen ve büyüleyen ama tehdit edildiğinde ölümcül zehirli olabilen yılan. 

Üçüncüsü, gözlemci (ama yırtıcı) kartal gelir, süpürme görünümünü yüksek tepeden alır ve ömür boyu arkadaşı ile yuva yapar. En aşkın Akrep formu, yıkım küllerinden yükselen ve size kalan yaşam belirtilerini gösteren anka kuşu.

7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Dolunay Koç:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Koç:

Bu ay, çatışan tarafınızı ortaya çıkaracak. Genellikle biraz daha fazla boğulmayacağınız kadar “akışa devam edersiniz”.

Bu birkaç nedenden ötürü olabilir ve kendinizi daha fazla sakinleştirmek için ne kadar çok çalışırsanız, o kadar iyi mücadele edebilirsiniz. Bir şey söylemeden önce her zaman düşünmeyi unutmayın, sözler konuşulduktan sonra tekrarlanamaz.

Aşk : Bu ışık yoğun bir ışıktır, ancak gerçekten sevgi dolu bir ilişkiye kanalize edilirse bu yoğunluk gerçekten iyi ve seksi bir şey olabilir. Sevgilinle sırlarını aç ve samimiyet akışını izle.

Kariyer : Para yönetimi aklınızda. “Bu aydınlatma sırasında borç ve kredi kartlarını ödemek önemli bir tema olacak,” diyor Stardust. Dolunayın geçmiş ödemeleri takip etmek için bazı fikirleri aydınlatmasına izin verin.

Dostluk : Değerli enerjinizi korumalısınız Koç, bu yüzden bu aydınlatma altında içsel düşüncelerinize kimin erişmesine izin verdiğinize dikkat edin.

 • Bu Dolunay ile beraber, maddi konular ön planda olacak. Borçlarınızı kapatmak için bir yol bulabilirsiniz.
 • Para konularında başkalarından destek görebilirsiniz. Yatırımlarınız daha hızlı sonuç verebilir.
 • Aşk hayatınız ise şanslı etkiler barındırıyor. Partneriniz var ise aranızdaki çekim artış kazanacak.
 • Bazı duygusal krizler veya kendinizi gereğinden fazla köşeye sıkışmış hissi içinde olabilirsiniz.
 • Kariyerinizde hakkınızı arıyor ya da haksızlıkları sorguluyor da olabilirsiniz. Kendinizi gereğinden fazla yıpratmayın.
 • Her şeyin olacağına varıyor. Sizler sadece gerekli mücadeleyi verdiyseniz arkanıza yaslanın ve izleyin

7 Mayıs Dolunay Boğa Burcu:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Boğa Burcu:

Bu ay sizi rahatsız etmese de, hayatınızda çalıştığınız bazı zor zamanları vurgulayacaktır.

Şu anda biraz yaşamalı ve özgür olmalısın. Geri çekilmeyi bırak.

Aşk : Eşinizle ya da ezilip iyileşmek ve büyümek için şu anda ne gerekiyorsa yapmaya hazırsınız. Yıldızlar, “İlişkiler her zamankinden daha önemli, bu da onların çalışmasını sağlamak için% 100 kendinizi vermenizi sağlıyor.”

Kariyer :  Patronuna ve yakın çalışma arkadaşların iyi aslında, iş yerinde Boğa burcu olmak sana yardımcı olabilir. Ekibinizle ilişki kurmak için bu dolunay altında açık ve savunmasız olun.

Arkadaşlık : En yakın arkadaşlıklarınıza biraz heyecan ve açıklık getirmek için ay enerjisini kullanın. Sürüş veya kalıplarınızdan bahsediyorsanız, yoğunluğun hiçbiri, dürüstlük dışında bir şey getirmemelidir.

 • Bu Dolunay’da ilişkiler ön planda olacak. Uzun süredir kendinizi karantinaya aldığınız şu günlerde partneriniz veya flörtünüzle aranızın açıldığını düşünebilirsiniz.
 • İkili ilişkilere bu aralar daha fazla özen göstermeniz ve varsa sorunları masaya yatırmanız gerekiyor.
 • Sağlığınız ise çok iyi, iştahınız biraz daha fazla açık olabilir.
 • Hayatın sert gerçeklerini sorgulamak yerine kendinizi biraz daha akış içerisine almalısınız.
 • Gereksiz iddialı insanlarla uğraşmak durumunda ya da kendinizi bu alanda ispat etmek zorundaymış gibi hissedebilirsiniz.
 • Önümüzdeki iki hafta boyunca, sevgi veya parasal ilişkilerinizde süregelen herhangi bir sorununuzun çözümü sizi mutlu edecektir.
 • Bu dolunay ile umut kaybetmeye başlıyorsanız, gerçekliklerinizi tekrar sorgulamayı unutmayın.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Dolunay İkizler burcu:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay İkizler burcu

İkizler, bu ay gerçekten bilinçaltınıza dokunacak. Gerçekte kim olduğunuzu ve yaptıklarınızı neden kabul ettiğinizi öğreneceksiniz.

Harici ilerleme kaydetmek istiyorsanız, kendinizi iyileştirmeye izin verin.

Aşk : Dolunay şimdi duygusal sorunları aydınlatıyor, bu yüzden romantik ilişkilerinizde iyileştirilmesi gereken şeyleri ele almak için iyi bir zaman. Oluklar çok derine gelmeden önce kibosh’u toksik alışkanlıklara koyun.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 8 Mart Pazar burç yorumları | Günlük burç yorumları 8 Mart 2020

Kariyer : Bu aydınlatma altında kendi iş yükünüze odaklanın ve başkalarının sorunlarının sizi sorumluluklarınızdan uzaklaştırmasına izin vermeyin. “Meslektaşlar size dram getirebilir, ama bunu görmezden gelebilir ve güç kazanabilirsiniz” diyor.

Dostluk : Doğal olarak sosyal bir işaretsiniz, ancak arkadaşlığınız için kendi iyiliğinizi ihmal edemezsiniz. Kendinize aşırı rezervasyon yapın ve kişisel bakım için hiçbir zaman bırakmak sürdürülebilir değildir, bu nedenle solo ay ritüeli ile kendinize yeniden bağlanmak için zaman ayırın.

 • Ekonomik koşullarınızı düzene sokmak istediğiniz ve eksiklerinizi tespit ederek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmeyi öğreneceğiniz bir dolunay deneyimliyor olabilirsiniz.
 • Önümüzdeki iki hafta boyunca, iç dengede olacağınız ve ayrıca yaşamınızla memnuniyet duygusu hissetmek için gayret göstereceksiniz.
 • Yakın geçmişteki kişisel veya ilişkisel yaşadığınız sorunlarınızın ortaya gelmesi ve her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde olayı gerçeklikleriyle görmesi söz konusu.
 • Bu Dolunay’da kulağınıza hiç hoşlanmayacağınız sözler gelebilir. Aniden sinirlenip parlayabilirsiniz. O nedenle özel olan konuları herkesle paylaşmamalı ve bu gibi durumlarda sakinliğinizi korumalısınız.
 • Aşk ve ilişkilerde ise duygu yoğunluğunuz artabilir, mantığınız devre dışı kalabilir.

7 Mayıs Dolunay Yengeç:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Yengeç

Bu ay şimdi ağır görünebilir ama hiçbir fikrin yok. Seni gerçekten incitecek bir şey öğrenmek üzeresin.

Buna nasıl tepki verdiğinizi düşündüğünüzden daha önemlidir.

Aşk : Dolunayı bir su işaretine sahip olmak, sizi kalp çarpıntısı duygularının denizine çekiyor. “Romantizm havada, aşkı aramanı sağlıyor,” diyor. Dürüstlük şimdi vurgulanmıştır, bu yüzden otantik bağlantılar kurmaya bakın.

Kariyer : Şimdi derin kazmak ve en yaratıcı vizyonlarınızın kariyerinizde ortaya çıkmasına izin vermek için harika bir zaman. Bir projeye veya beyin fırtınası toplantısına ekstra kişisel bir dokunuş veya sanatsal yetenek katmaktan korkmayın – herkesin umduğu en iyi kiraz olabilir.

Dostluk : Bu aydınlatma yoğun olabilir, ama aynı zamanda zevkle de dolu olabilir – özellikle en yakın ve en dürüst ilişkilerinizde. Ay enerjisini kutlamak için en eğlenceli seven arkadaşlarınızla en eğlenceli benliğiniz olun.

 • Artık aşk hayatınızdaki mazeretlere sabrınız olmayacak. Daha tutkulu ve hızlı başlayan güven dolu ilişkiler tercihiniz olacak.
 • Sizin için zorlayıcı bir dolunay olsa da iç gerginlik ve dış baskılara karşı enerjinizi boşa harcamayarak çatışma ve krizleri fırsata dönüştürebilirsiniz.
 • İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz arasında partnerinizle doğru dengeyi kurabilirseniz çok başarılı olacaksınız.
 • Yaratıcı ilhamınızı dünyaya ile dağıtın – yetenek, hamilelik, bilgelik, kitap, proje veya manevi çağrı!
 • Bu Dolunay’da gökyüzü aşk ve ilişkilerde duygusal olabileceğinizin sinyalini veriyor. Kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha mantık çerçevesinde ilerleyerek sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 • Bunun yanında çocuğunuz varsa onunla ilgili güzel haberler duyup gururlanabilirsiniz.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Dolunay Aslan:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Aslan

Bu dolunay için aslanlar, bazen alana ihtiyaç duydukları gerçeği ile sonuçlanabilir. Kendinizi her zaman başkalarıyla kuşatırsınız ama asla yalnız kalmak için zaman ayırmazsınız.

Şimdi sadece bunu yap ve nasıl sevdiğinizi görme fırsatı yakalayın.

Aşk : Yüzeye çok fazla yoğun duygu ve vahiy geldiğinde, bu yavaşlamak ve sevgilinizle biraz rahatlama zamanına öncelik vermek için iyi bir zamandır. İki kişilik bir köpük banyosu çizin veya yakınlaştırmak için bir kadeh şarap alın.

Kariyer : “Kişisel hayatınız şu anda düzensiz, bu yüzden aile dramından kaçmak için çalışmaya odaklanıyorsunuz” diyor. Kendinizi işe dökmek, enerjinizi kanalize etmenin iyi bir yoludur – sadece kişisel bakım için zaman ayırmayı unutmayın.

Arkadaşlık : İster aileniz, ister yakın arkadaşlarınız, ister sadece oda arkadaşlarınız olsun, ev yaşamınızda her şey yoğun hissediyor. Dolunay tavsiyesi? Sakin olun ve hafifçe yürüyün. Herkes duyarlı hissediyor – sadece sen değil – bu yüzden contanızı hayal kırıklığına uğratmadan önce bunu aklınızda bulundurun.

 • Bu Dolunay’da biraz daha agresif olabilirsiniz. Yakınınızdaki kişilere karşı ters cevaplar verebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.
 • Sağlığınız gayet yerinde hatta bu aralar iştahınız oldukça açık.
 • Hayatınız ve kendinizle ilgili önemli değişiklikler yapma zamanı geldi. Önemli kararlar alabilir ve bunları uygulamaya geçirebilirsiniz.
 • Alacağınız radikal kararları uygulamaya geçirerek hayatınızda dönüşüm yaratabilirsiniz.
 • İlişkileriniz yoluyla hayatınızda önemli fırsatlar edinebileceğiniz bir süreç. Sürpriz teklifler başınızı döndürebilir.
 • Neden içinde olduğunuzu bilmediğiniz ilişkiler ve olaylar içinde olmaktan artık vazgeçmelisiniz. Kariyerde önemli krizlere çare bulucu olmanız sizi farklı noktalara taşıyacaktır.

7 Mayıs Dolunay Başak:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Başak

Bu ay sizin için derin bir ruhsal etkiye sahip olacak. Çok fazla ruh arayacaksınız ve belki de unutmayı özlediğiniz bazı şeyleri bulmak için çalışacaksınız.

Neler hissettiğini neden hissettiğini anlamak için daha çok çalış.

Aşk : Bu aydınlık Başak altında ilişkinizde bazı zor gerçekler ve duygular ortaya çıkabilir. Bu konuda açık ve dürüst konuşmaları kolaylaştırmak için düşünceli kelimeler kullanın, çünkü bu işleri çözmenin en iyi yolu olacaktır.

Kariyer : Bu dolunay yorucu olabilir, ancak aslında işten bir nefes almak için çok gerekli bir fırsat sunar. “Dinlenmene izin verecek pek çok projeye son veriyorsun,” diyor.

Arkadaşlık : Artık arkadaş çevrenizde dedikodu yapmayı unutmayın, Başak. Drama duymak bağımlılık yaratırken, aynı zamanda süzülüyor olabilir – ve bu ayın altında, söylentilerden kaçınmak ve bunun yerine ışıklı konvrasyonlara odaklanmaktan daha iyi olacaksınız.

 • Partnerinizle para yüzünden tartışmaktan veya ekonomik koşulların adına kendinizi güvende hissetme ısrarından vazgeçmelisiniz. Bir şey olmuyorsa olmuyordur.
 • Bu dolunay, idealleriniz ve hayalleriniz ile zayıflık ve duygusal karışıklığınız arasında kalmanıza neden olurken, hayatınızda en çok arzu ettiğiniz konulara ise bir o kadar yaklaştıracaktır.
 • Bu Dolunay’da eğitim hayatınızda ve öğrenme alanında şanslı bir dönemdesiniz. Ancak her şey ayağınıza kolay bir şekilde gelmiyor elbette.
 • Çalışarak, çabalayarak hakkınızı alıyorsunuz. Başladığınız işlerde sonuç alacağınız bir döneme giriyorsunuz.
 • Herhangi bir sırrı açığa çıkaracak ve samimi olduğunuzu düşündüğünüz ilişkilerinizde bazı gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Hızlı ve olumlu bir değişim getirecek.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Dolunay Terazi:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Terazi

Bu dolunay sizi en önemli insanlara yaklaştırır. Onları hariç tutmayı bırakın ve içeri alın.

Göremeseniz de sizi derinden önemsiyorlar.

Aşk : Bazen aşık pasif olabilirsiniz, ancak şu anda tam olarak ne istediğinizi belirtmeye hazırsınız, bu da ilişkinizi güçlendirecektir. “Benlik saygınız yüksek, bu da gücünüzü savunmanızı sağlayacak,” diyor.

Kariyer : Bu armatür sizin için ekstra motive edicidir, Terazi, ne kadar değerli olduğunuzu ve yeteneklerinizin nerede yattığını her zamankinden daha net görebilirsiniz. Daha derin profesyonel bağlantılar kurmak ve kariyerinizde yeni basamak taşları oluşturmak için bu enerjiyi kullanın.

Arkadaşlık : En yakın arkadaşlıklarınızın bazılarındaki değeri görebilme ve bunun nerede eksik olabileceğini görmenin lanetini armağan edersiniz. Sevildiğinizi, desteklendiğinizi ve takdir edildiğinizi hissettiren ilişkileri geliştirmeye odaklanın.

 • Bu Dolunay’da maddi konularda biraz zorlanmalar gözüküyor. Bu aralar kesinlikle riskli işlere girişmemelisiniz.
 • Paranızı ölçülü kullanmalı ve harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü havaların güzelleşmesiyle kıyafet ve aksesuar alışverişlerinin ayarını kaçırabilirsiniz.
 • Aşk hayatınızda ise hareketli bir dönem yaklaşıyor. İnişler çıkışlar ve duygusal yoğunluk yaşayabilirsiniz.
 • Bu dolunay ile birlikte ilişkiler konusunda anlaşılmanın sizin için oldukça zor olduğunu gözlemlemiş olabilirsiniz. Ama bu dolunayla ciddi kararlar verme noktasındasınız. Kendi huzurunuzu düşünmelisiniz.
 • Bu dolunay etkisiyle idealleriniz ve hayalleriniz ile zayıflık ve duygusal karışıklığınıza arasında kalmanıza neden olurken, hayatınızda en çok arzu ettiğiniz konulara ise bir o kadar yaklaştıracaktır.
 • Herhangi bir sırrı açığa çıkaracak ve samimi olduğunuzu düşündüğünüz ilişkilerinizde bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Hızlı ve olumlu bir değişim getirecek.

7 Mayıs Dolunay Akrep:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Akrep

Bir Akrep olarak, sonunda bu dolunay boyunca dinleneceksiniz. İşlerin sizin için işe yaramasını sağlamak için uzlaşma ve işbirliği için çalışın.

Bu da ilginizi çekebilir!  Haftalık burç yorumları 13-19 Aralık 2021 | Nuray Sayarı haftalık burç yorumu

Her şey düşündüğünüz kadar tek taraflı değil.

Aşk : Aşk standartlarınızı düşürmeyin, Akrep. Bu armatür size bir şey gösteriyorsa, güçlü ve saygılı olursunuz – ve bunu gören biriyle olmayı hak ediyorsunuz. Bunu gösteren biriyle olduğunuzdan emin olun.

Kariyer : Ay enerjinizi, şimdi çalışmalarınızda kendinizi gerçekten ifade etmenin yollarını bulmaya yönlendirin. Anlam taşıyan bir iş yaptığınızda, amacınızın bir parçası haline gelir.

Arkadaşlık : İmzanızdaki dolunay sizi aydınlatıyor, ancak enerjinizi arkadaşlarınıza vermek yerine içeriye odaklamak daha iyi. “Güveninize yaslanın,” diyor. Arkadaşların diğer tarafta bekliyor olacak.

 • Kimseyle kötü kalmamak adına verdiğiniz mücadelede artık sonunda sizi kendinize düşman etmiş olabilir. Kendinize vermediğiniz değerin şimdi sizi nasıl silkelediğini görüyor olabilirsiniz.
 • Geçinmeye gönlü olmayan insanlara çok zaman harcadınız ve onları düzeltmek için çok uğraştınız. Önümüzdeki süreçte duygusal anlamda daha dengeli bir benlik içerisinde olabileceksiniz.
 • Burcunuzda meydana gelecek Dolunay’da sevdiklerinizi istemeden de olsa kırabilirsiniz.
 • İş yoğunluğunu özel hayatınıza yansıtabilirsiniz. Ancak kırdığınız kişilerin gönlünü almayı bilmelisiniz. Yalnız Akrepler ise ani kararlar alabilir.
 • Bir anda evlilik veya nişan gibi kararlar alabilirsiniz. Ya da eski mevzularla kafanız bulanabilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Dolunay Yay Burcu:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Yay Burcu

Gelecek dolunay sonunda seni affetmeye hazırlayacak. Uzun zamandır kötü enerjiler barındırdınız ve bu onların gitmesine izin verme şansınız.

Üzerine saplantı takma, olmasına izin ver.

Aşk : Yaralarınız ve sırlarınız varsa ve bu armatürün ışığı altında vurgulanıyorsa, eşinizden iyileşmelerine ve yerleşmelerine izin verirken biraz ekstra alan ve hassasiyet isteyin.

Kariyer : Enerjinizi çalışmalarınızda nasıl daha fazla anlam yaratacağınıza odaklayın, “Aydınlanmaya ve ruhsal çabalara yöneldiniz” diyor. Tutku projelerinize biraz mistisizm ve maneviyat aşılamak büyümenize yardımcı olabilir.

Dostluk : Şu anda ruhsal bir süngersin, bu yüzden ekibinde bu ayın altında kime açıldığına dair seçici ol. Kendinizi sadece temelinizi belirlerken size yardımcı olabilecek en destekleyici ve aydınlanmış arkadaşlarınızla kuşatın.

 • Şu sıralar tavsiyeye ihtiyacınız yok biliyorum. İyi şeylere ihtiyacınız var. Bu dolunay içinizdeki coşkuyu mutluluğa çevirebilecek ama bunun için sizlerin de harekete geçmesi gerekiyor.
 • Hedeflerinize ilerleyin. İlişkilerinizi güçlü ve duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile yüceltebilirsiniz.
 • Çok içinizden gelmese de sosyal ilişkilerinizde daha sosyalleşmek konusunda hevesli olmalısınız.
 • Bu Dolunay’da sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Örneğin spor yaparken ani hareketlerden kaçınmanızda fayda var.
 • Bunun yanında Dolunay’da aklınızda beliren şeyler başınıza gelebilir, hisleriniz kuvvetli olabilir.

7 Mayıs Dolunay Oğlak:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Oğlak

Bu ay boyunca çok daha sempatik hissedeceksiniz. Belki de sonunda her zaman istediğiniz düzeyde diğer insanlarla bağlantı kurma şansınız vardır.

Kafanın üzerinden geçmeyin, ancak bu enerjilerle tereddüt etmeyin.

Aşk : Bir ilişkiniz olsun ya da olmasın, bu armatürün enerjisi sizi sevginin altında bir dostluk temeli kurmaya teşvik ediyor. Bu olmadan, sahip olduğunuz tek şey hormonlar – bu yüzden sevgilinizi tanımak veya ezmek ve işleri doğru yapmak için zaman ayırın.

Kariyer : Dünyadaki tüm kaos devam ederken, şimdi çalışmalarınızla daha olumlu bir fark yaratmaya çağrıldınız. Dolunayın bu zor zaman boyunca kariyeriniz boyunca insanlığa yardım edebileceğiniz yollar hakkında fikir vermesine izin verin.

Dostluk : Buğdayı arkadaş çevrenizdeki samandan ayırıyorsun, Cap – ve bu iyi bir şey, çünkü ayakta kalanlar uzun mesafe için buradalar.

 • Bu Dolunay’da aşk hayatınız güzelleşiyor. Yalnızlar bu dönemde yeni bir ilişkiye adım atabilir.
 • Evli olanlar mutluluklarını çocukla taçlandırabilir. Uzun bir ilişkisi olanlar ise romantik anlar geçirebilir. Kısaca aşk ve ilişkileriniz alanında destekleniyorsunuz.
 • Dikkatinizi, yakın ilişkileriniz ve bunlara karışıklık veren nedenlere odaklanacaksınız. Geçmişteki bazı konular yine gündem yaratabilir.
 • Birleri sizin özel hayatınıza saldırarak sizi aşağıya çekmeye çalışabilir. Kendinizi daha duygusal ve romantik hissetmenin yanı sıra, şüpheli ve savunmasız hissedebilirsiniz.
 • Hayatınızda olumlu dönüşümler yapma gücüne sahip olacaksınız. Kişisel veya mesleki anlamda kariyerinizde önemli bir ivme kazanabilirsiniz.
 • Saygınlığınızın ve itibarınızın arttığı bir dolunay etkisi altındasınız. Olumlu kazanımlar elde edebilirsiniz.

MAYIS 2020 AYLIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN !

7 Mayıs Dolunay Kova:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Kova

Bu ay seni kenarda tutacak. Normalden çok daha fazla anlayış hissedeceksiniz.

Belki de bu zamanı, sizinle bir kez en çok vakit geçiren insanlara yaklaşmak için kullanmalısınız.

Aşk : Aşk söz konusu olduğunda büyük bir üne sahip misin? Geçmiş dramanın gün ışığına çıkmasına dikkat edin veya sizi kim olduğunuzu doğru bir şekilde tasvir etmeyeceğiniz şekilde boyayan söylentiler. Yanlış beyanları gidermek için partnerinizle açık görüşmeler yapın.

Kariyer : Bazen kendimizi kariyerimize dökmek iyi bir şey olabilir, bu yüzden enerjinizin sizi yeni zirvelere itmesine izin verin. “Çalışma yanıyor, dünyanın şu anki durumundan dikkat dağıtıyor,” diyor.

Arkadaşlık : Bu ışıklandırma size ağ kurma şansı sunuyor, Kova, bu yüzden kariyer hedeflerinizde büyümeye gelince size bir adım taşı sunabileceklerini biliyorsanız arkadaşlarınıza dokunmaktan geri durmayın.

 • Bu Dolunay’da üstlerinizle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Çok fazla ters cevaplar vermemenizde, uyumlu olmanızda fayda var. Yoksa bu işten en çok sizlerin canı sıkılır. Aman dikkat! Sükuneti elden bırakmayın!
 • Değişmek ve özgürleşmek isterken bunu nasıl yapacağını bilmemek sizi bu dolunayda yormuş olabilir. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmeden ilerlemelisiniz.
 • Yeni ilişkiler kurmaya veya en azından geçmişte verdiğiniz sözleri artık gerçekleştirme vakti geldi.
 • En önemlisi, kendinize ve başkalarına niyetleriniz hakkında çok açık olun. Bu dolunayda ya siyah ya beyaz olun asla gri olmayı tercih etmeyin.
 • Hayal kırıklığına ve cesaretsizliğe kapılmanız durumunda zihin değişen ani fikirlerinizi kullanarak hayattan kaçmak adına sizi zorlayacaktır. Kararsızlık yaşayacağınız bazı sorunları yeniden gündeminize almanız gerekebilir.
 • Ailenizle ilgili konularda bir adım geri de duruşunuz sorumluluklardan kaçmanız anlamına gelmemelidir.

7 Mayıs Dolunay Balık Burcu:

7 Mayıs Akrep Dolunayı 2020 | 7 Mayıs 2020 Dolunay etkileri 7 Mayıs Dolunay Balık Burcu

Bu ay sizi, hayatınızda hassas tarafınızın çıktığı bir yere getirecektir. Romantik problemlerinizi çözmeden önce enerjileri kullanmalısınız.

Her şey göründüğü gibi değil, daha yakından bakın.

Aşk : Dolunay bir su işaretiyle, duygularınızda yüzüyorsunuz – ve aşkı tamamen açık bir kalple kucaklıyorsunuz. Dürüstlük ve özgünlük için hazırsınız, bu yüzden gerçeğinizi söyleyin ve partnerinizden aynısını yapmasını isteyin.

Kariyer : Bu aydınlatma sizi kariyerinizde öne çıkan tüm olasılıkları düşünmeye sevk etti. “Kafanız şu anda bulutlarda ve sizi geleceğe hayal kuruyor.” Daha sonra harekete geçebilmek için fikirlerinizi not alın.

Arkadaşlık : Evde sıkışmış olsanız bile, her zamanki ileri geri adımları atlayarak ve bunun yerine eğlenceli bir sanal sosyalliğe sahip olarak arkadaşlıklarınızdaki şeyleri canlandırabilirsiniz – canlı akışlı bir yoga sınıfını birlikte alın veya çevrimiçi müze ziyaret edin.

 • Yaşamda neye önem verdiyseniz orada hep yoruldunuz. Sürekli kendinizi savunmak durumunda kalışınızı yaşama karşı iyi niyetinizi kaybettirmiş olabilir.
 • Her şey gerçekliğe kavuşacak. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verebileceğiniz güzel ve verimli bir süreç.
 • Kişisel farkındalığınız hayatınızda önemli bir aşamayı geride bırakacaktır. Dış görüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.
 • Bu Dolunay’da modunuz biraz düşebilir. Olumsuzlukları düşünmek yerine olaylara iyi yanından bakmalısınız.
 • Bu günleri evinize, yarım kalmış işlerinize ayırabilirsiniz.
 • Aşk hayatınız ise biraz durgun geçiyor ancak güzel günler sonbahar aylarında kapıda olacak!
 • Bu dönemde karşınıza çıkan ilişki fırsatlarına dikkat etmelisiniz. Geleceğe yönelik kararlar için henüz erken olsa da hayat sizi keyifli bir noktaya taşımaya hazırlıyor.
 • Tükenmişlik duygusundan çıkmanız gerekmektedir. Enerjinizi doğru yerlere ve doğru insanlara yöneltmelisiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.