22 Ocak hangi burç oluyor| 22 Ocak burcunun yükseleni

16 Şubat hangi burç oluyor| 10 Şubat burcunun yükseleni

22 Ocak’ta doğan bir kova olarak, uyarlanabilirlik ve özgünlüğünüz en belirleyici nitelikleriniz arasındadır. Bunun yerine yeni durumları, deneyimleri ve ortamları kucaklamayı tercih ederek, sıradan insanlara çok az ilgi gösteriyorsunuz. Benzer şekilde, çevrenizdekilere benzersiz bakış açınızı görüntüleyebileceğiniz sosyal ayarları da seviyorsunuz. İnsanlar genellikle orijinal kişiliğine çekilmek, ama onlar olabilir tam olarak ne kadar geleneksel olmayan öğrenmek için sürpriz olabilir. Hayatınızın her alanında, nadiren uyuyorsunuz, çünkü bir tür düşünce biçiminden birini geliştiriyorsunuz.

AMAÇLI
22 Ocak’ta doğanların keşfetmesi gereken en önemli şey, bireyselliklerini ifade etmenin doğru yoludur. Hayatlarındaki duygusal değişiklikleri, ilginç dönüşleri ve heyecan verici bir zihni görebiliriz, ancak buraya sadece duygusal bir yola atılmak için gönderildikleri gibi görünebilir. Gerçek şu ki, doğum tarihleri Merkür tarafından yönetiliyor ve bu, çabaladıkları her şeye işaret ediyor, sanki bu ikili duygularla karşı karşıya kalıyorlarmış gibi, onları rasyonel zihninde birleştirmeyi başarıyorlar. Onlar açıklama ve kendini onay aramak, ve sağ çekmecelerde kalbin tüm bu konularda sıralayarak duygusal sis zihnini temizleyerek anlam bulmak.

AŞK VE DUYGULAR

22 Ocak’ta doğan insanların duygusal durumlarını sıralamak için bir görevi var. Onların doğası değiştirilebilir, farklı ve heyecan verici, ve onlar öğretmek için başka bir şey var sıkıcı ilişkiler için razı olmaz. Kendileri kalp ve aklın bir kombinasyonudur ve bu, bir sonraki hareketlerini tahmin etmeyi zorlaştırır. Onları iletişim kurmak ve onları anlamıyorum olanlara nasıl hissettiğini açıklamak için hitabet becerileri ile onlara verilen gücü kullanmak için önemlidir.

Onların kalp zamanında kendi ortağı ayrılmış alabilir, onlar zarar alma korkusuyla çok fazla duygusal bağ rasyonalize eğer. Onlar-si olmak onların kalbinde netlik eksikliği paralel ilişkiler ve sevgi onları götürmek düşünceler yol açabilir, ama onlar kendi kalbinde bu karşılık onların zihin sorunları çözmek kadar barış içinde olmayacak. Bu iyi bir şeydir, onlar tüm cevapları bulmak için çok istekli olmasaydı için, onlar yerine kalp daha onların beyin dayalı bir ortak seçerek bir hata yapabilir, ve sevgi olmadan bir hayata kendilerini cümle.

NE ONLAR EXCEL
Mükemmel girişimciler olabilirler, kendi aile işlerini kurarlar ve geçiş ihtiyaçlarına uyacak şekilde zamanlarını düzenlerken yaratıcı şeyler üzerinde çalışırlar. Bu bireyler detaylı analiz, hafıza oyunları harika, ve onların aklında bilgi inanılmaz miktarda tutabilirsiniz. Bu, tüccarlar ve satıcı olarak becerilerini etkiler, ancak ruhlarının iletişim, yazma, sürüş ve samimi bir ortamda düzenlenen sözlü sunumlarda arzusunu bulurlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  17 Şubat hangi burç oluyor| 17 Şubat burcunun yükseleni

ŞİFA KRİSTAL
22 Ocak doğanlar için, şifa kristal seriphos yeşil kuvars olduğunu. Dünya ve içinde yaşayan tüm varlıklar için şükran duyarak, harika ve oldukça mucizevi bir gezegende yaşadıkları bilgisini geri kazanmalarına yardımcı olmak için bir taştır. Hayatın ne kadar güzel olabileceğini gösteren bir kristal, kalbinin içindeki kadınsı, tatmin edici ve hassas enerjiyi tetikleyecektir.

22 OCAK DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Bu muhtemelen doğum günü için bir hediye olarak bir resim çerçevesi tahammül bir demet tek kova temsilcisidir. Pratik bir şey kullanabilir ve anılarını güvende tutabilirler ve hediyelerini tahmin edebileceğiniz kadar ortak ve şaşırtıcı değildir. İyi, net ve kullanışlı bir şey seçin veya yeni maceralar ararken onlara tutunacak bir bellek verin. Özgür hissetmek için duyguya ihtiyaç duyuyorlar ve kalp durumunuz onlara hediye ne olursa olsun sizin için ne anlama geldiğini göstermektir.

22 OCAK DOĞUMLU OLUMLU ÖZELLİKLER
Duygusal ve kalp onların durumunu ifade etmek ücretsiz, onlar onların yaşam seçenekleri ile memnun olduğunda birlikte olmak için bir sevinç vardır. Şefkatli ve başkalarına döndü, insani çalışmaları ciddiye alacak ve hayatlarında bir yer bulan her bireye derinden bakacaklar.

22 OCAK DOĞUMLU OLUMSUZ ÖZELLİKLER
Ne zaman duracağını bilmeyen aşırı konuşmacılar, çok fazla düşünürlerse paylaşılan duygulardan ve samimiyetten ayrılabilirler. Grubun refahı için fikirlerini feda ettikleri için kendini ifade etme yavaşlar.

22 OCAK’TA ÜNLÜ DOĞUM GÜNLERİ
1788’de Lord Byron doğdu, İngiliz şair, oyun yazarı, politikacı ve romantik hareketin önde gelen bir figürü. Aristokrat aşırılıkları için hayatta hem kutlandı hem de kınadı – büyük borçlar, hem erkek hem de kadınlarla çok sayıda aşk ilişkisi, üvey kız kardeşi ile skandal irtibat söylentileri ve kendinden empoze sürgün.
1936’da alan J. Heeger, iletken polimerlerin keşfi ve geliştirilmesi için Nobel ödülü alan Amerikalı bir fizikçi ve kimyager olarak doğdu. Bilimsel araştırmanın güzel bir açıklaması ile bilinir ve doğanın aslında bir bilim insanının zihninde tasarlandığı gibi davrandığını belirtir.
1965 yılında Steven Adler doğdu, Hard rock grubu Guns N’ Roses üyesi olarak bilinen bir Amerikan rock davulcusu hangi onun eroin bağımlılığı üzerine ateş edildi. Babası tarafından sol ve kötü davranış için annesi tarafından atılır, o besbelli yaratıcı ifade giderken başa çıkmak için zor bir aile hikayesi vardı.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 7 Mart Cumartesi burç yorumları | Günlük burç yorumları 7 Mart 2020

22 Ocak burcunun yükseleni

Yükselen (veya yükselen) kova ile doğan, bireysellik daha net bir anlamda objektif bir bakış açısıyla hayata bakmak için geri adım kazanılır bulacaksınız. Müstakil bir bakış açısı, çevrenizdeki koşulların mantıksal bir değerlendirmesini sağlar ve size, zaman zaman, önemli konulara yıldırım hızlı çözünürlük bulma olanağı verir.

Bu, bireyin üzerindeki kolektifin, tekil üzerindeki grubun işaretidir. Eğer insanların büyük bir çeşitlilik ile karıştırmak için izin verir toplum üzerinde özellikle geniş bir görüş olması muhtemeldir. Grup ve sosyal dinamikleri sizin farkındalık genel kendini ifade için her şeyden önemlidir. İlk grup çabaları koymak tamamen kişisel endişeleri geçersiz kılabilir.

Kişisel kazanç sağlamak yerine, kolektifin yararına olacak şekilde hareket etme eğiliminde olma olasılığı yüksektir. Bu, ihtiyaç duydukları şeyi sosyal olarak sorumlu ve düşünceli yollarla alan gerçek insani Yardım’ın yükselen işaretidir.

Sen insanların büyük gruplar ile çalışmak için uygun olabilir, bir insani odak var özellikle kuruluşlar veya gruplar. Ayrıca bilim, siyaset, iletişim veya insan kaynakları gibi arenalara çekilebilir ve güçlü bir sosyal vicdana sahip olabilirsiniz. Genellikle bilimsel yeniliğe açık olarak, erken evlat edinebilir veya teknolojideki ilerlemelerle çalışabilirsiniz. Yayın da bu işaretin altına düşer ve burada önemli yeteneklere sahip olabilirsiniz.

Artan Sezgi

Yükselişiniz kova olduğunda, zekanız çok belirgin olabilir ve aynı zamanda güçlü bir sezgi ile yetenekli olabilirsiniz – bir an içinde bir durumun gestaltını görebilir, daha sonra çok seviyeli bilgi boyutlarına dayanarak kesin kararlar verebilirsiniz. Aydınlatma ani yanıp ile bir sonraki adımı görmek ve devam etmek için yeterli kendinize güvenmeyi öğrenmek gerekir. Grafiğinizdeki güneşin işaret ve ev konumu, bunun sizin için en çok nasıl ve nerede olduğu konusunda size birçok ipucu verecektir.

Bu yükselen işaret hem idealist hem de pratiktir ve grubun yararı ile ilgilidir. Biraz asi ve alışılmışın dışında olabilirsin.Bu olması gerektiği gibi, kova yükselen olanlar için gelecek dünyalar vizyonlarını “dünyaya getirmek” içindir. Buna göre, görünen eksantriklikleriniz nedeniyle başkalarının elinde acı çekebilirsiniz. Yabancı ya da erken yaşlardan farklı birinin rolünü oynamış olabilirsiniz ve kendi davulunuzun ritmini takip etmeye alışmış olabilirsiniz. Özgürlük önemlidir, çünkü isyancı ya da hain olmaya devam etmenize izin verir, alışılmışın dışında ve yeni olanı getirmeye hazırdır.

Bu da ilginizi çekebilir!  13 Mart hangi burç oluyor| 13 Mart burcunun yükseleni

22 Ocak yükseleni Bazen Uzak

Bazen, bu gelecekteki yönlendirme seviyesi ortaya çıkmaz. Bunun yerine, sosyal konum, statü ve vade süreci ile ilgili ciddi ve hesaplayıcı bir tavır sergileyebilirsiniz. İzolasyon ve Özerklik, başkalarıyla yakın bağlantıya karşı kendinizi savunmak için kullanılan stratejiler haline gelir. Bu durumda, yıllar geçtikçe çok sert ve kristalleşmemeye özen gösterilmelidir. Değişime karşı bir direnç, kurnazca hesaplanmış bir sosyal tepki ile birlikte, kalp problemlerinin yanı sıra pistte artritik ve sinirsel bozukluklara yol açabilir.

Belki de bilinçsiz kalıpların ilişkilerinizi ve benlik duygunuzu nasıl zayıflattığını anlamak için Damian Rocks ile kişisel bir danışma planlayın.

Kişisel gelişim hayatında tutku ve sevinç için izin benzersiz size yapmak özel şeyler onurlandırmak için hatırlayarak hakkında geliyor. Duygu aşırılıkları kova yükselişi için genellikle rahat değildir ve duygularınızı hantal ve utanç verici bir rahatsızlıktan ziyade temel deneyimler olarak değerlendirmeyi öğrenmek zorunda kalabilirsiniz.

Çok Özel Birisin

En büyük mutluluğunuzun, çoğu duygu patlamasının altında yatan sevgiyi bulduğunuzda ortaya çıktığını göreceksiniz, bu savunmasızlığın aslında bir zayıflık işareti olmadığını keşfedeceksiniz. Onlar tanınan ve önemli olarak görülebilir aramak zaman zaman başkalarına aşağı bakabilirsiniz, eğer bencil davranışların doğuştan gelen bir sevmediğim var için, ve bir eğilim daha az varlıklar bulunan meraklı bir zayıflık olarak duygusal ihtiyacı görmek için.

Varlığınızın duygusal ve tutkulu boyutlarına açılmak, uzaklıktan kaçınmanıza yardımcı olur ve gerçekten insan olmak için hem akıl hem de duygu ile yanıt vermeniz gerektiğini fark etmenizi sağlar. Bu şekilde, insan olmanın neyle ilgili olduğu hakkında sadece soyut bir fikir değil, net bir anlayış kazanırsınız.

Sizin yükselen kova olduğunu: kova hediye Rising
Hayat en iyi fikir ve teknolojinin doğru uygulama yoluyla, insanlık gelişmeye olabileceğini bilerek, umut duygusu ve gelecek için mutlu bir vizyon ile karşılanmaktadır. Herkes için özgürlük, kardeşlik ve eşitlik ideallerini destekleyen sosyal nedenleri almak olasıdır. Eşitlik duygunuz ve herkesle bağlantı kurma yeteneğiniz en büyük varlıklarınızdan biri olabilir. Diğerlerinden farklı hissetseniz bile, benzersiz bakış açınızı paylaşırsanız sizin için doğru olan grubu bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.