UZMAN YORUMLARI

21 Ocak hangi burç oluyor| 21 Ocak burcunun yükseleni

21 Ocak doğumlu Bir kova olmak, eğer özgünlük ve çok yönlü kişiliği için bilinir. Diğerleri tanım bulmak için topluma bakarken, ilgi alanlarınızı ve bakış açınızı tanımlamak için tamamen kendi Zihninize girersiniz. Orijinal doğanız sizi çok çeşitli ilgi alanları, hobiler ve yetenekler geliştirmeye yönlendirdi. Bazı sıradışı içine çizgiyi geçer o kadar orijinal bulabilirsiniz, ama yine de, diğerleri sosyal ortamlarda bir tür kişilik biri ile büyülenmiş.

Çoğumuz diğerleri arasında en popüler olarak Batı astroloji öğretilerini tanımak, ve hepimiz çok kullanmak kişisel burç en önemli önem veren biridir.

Burç, aslında, güneş sistemimizdeki güneş, Ay, Yıldız ve gezegenlerin pozisyonunun, doğumumuzun seçilen anında iki boyutlu dairesel bir projeksiyonudur. Kişisel burç bu tür bizim doğum andan itibaren çizilir ve Adı “doğum tablosu”ile bilinir.

Burç ve doğum haritasının yorumlanması için astrologlar farklı geometrik parametreler kullanırlar (en önemlisi “yönler” olarak adlandırılır veya gezegenlerin kapsadığı açıların yanı sıra, zodyak takımyıldızı, ufuk çizgisi ve “evler”sistemi ile ilgili olarak gezegenin pozisyonları).

Bununla birlikte, gök cisimlerinin sembolik anlamları eklenir (ay melankoliyi temsil eder, gezegen Merkür meraklıdır, Venüs uyumlu bir gezegendir, Satürn üzücü ve Neptün manevi gezegen olarak kabul edilir).

Yani, burç okuyabilen insanlar, aslında, sembolün dilini kullanarak Göksel geometriyi yorumlama “becerisine” hakim olurlar. İyi yorumlanmış bir burç, geçmişten gelen olayları açıklayabilir veya gelecekte olayları ve ikisi arasındaki her şeyi öngörebilir. Aynı yorum doğum tarihi analizinde kullanılabilir ve önümüzdeki birkaç bölümde bazı sonuçlar çıkarmaya çalışacağız.

Kişilik ve karakter

Şaşırtıcı bir şekilde, 21 Ocak’ta doğan insanlar hakkında konuşurken, duygularını toplumdan gizleyebilen biraz soğuk ve aşılmaz insanlar olduklarını söyleyebiliriz.

Onlar zeki, ama bir şekilde sakin ve tek bir yerde stabilize edemez – 21 Ocak insanlar seyahat ve yaşam boyunca birçok yerde ziyaret etmek isteyenler, bu onları tam yapar. Bazen dünyayı yüksekliklerden izliyorlarmış gibi görünüyor ve sürekli hareket ediyorlar – bu yön yakın çevrelerine korkutulabilir. Onlar uzun bir süre için tek bir yerde olmak istemiyorum, ve onlar kez ondan kurtulmak için gelmiş hissediyorum onlar şeyler reddetme bir sorun yok.

İç duyguları hakkında fazla konuşmazlar ve eğer bir şey söylerlerse, başkaları için en sıra dışı ve beklenmedik olur. Aile üyeleriyle dostane ilişkileri vardır ve onlar için çok önemli olan hayatlarının bir yönüdür, ancak diğer ailelerde olduğu gibi klasik bir hassasiyet ve yakınlık yoktur. Her şey sorunu çözmeye dayanır ve bazen yüzleşmek için sınırsızlık nedeniyle onlara cevap vermekten kaçarlar.

Hayat boyunca çok az arkadaşı olan komik insanlardır ve her zaman olan durumla ilgili gerçeği söyleyeceklerdir. Tavsiye isterseniz, 21 Ocak’ta doğan insanlardan alacaksınız – insani olarak adlandırılabilirler, çünkü yardıma ihtiyaç duyanları bağlamazlar, ihtiyaç duydukları şeyi yaparlar ve daha ileri gidebilirler.

Aşk Uyumluluğu
Aşk yönü hepimiz daha fazla öğrenmek istediğiniz bir şeydir, onlar aşk ilişkileri hakkında daha fazla bilgi böylece ve birçok kişi bu ve benzeri makaleleri okumak. Sonraki birkaç satırda, 21 Ocak’ta doğum günlerini kutlayan insanların hayatında aşk ilişkilerinin ne olduğunu öğreneceksiniz.

Dünyadaki en güzel insanlara ilgi duymazlar, ancak potansiyel ortaklarda hiçbir şey heyecan verici, gizemli ve entelektüel olarak meydan okumazsa, ilgilenmezler. İletişim bu insanlar için çok önemlidir ve kalplerinin derinliklerinde sevgiyi arayan alandır. Ancak, bu insanlara hassas ve sevgi dolu duygularını anlayamamaları nedeniyle derin içsel sorunlara neden olur – bu duyguları gösterememesi nedeniyle eşlerini yaramazlık yapabilir ve incitebilirler.

Bu konuda hiç şüphe yok ki, bu insanlar kolayca aşık olabilir, ama aynı zamanda hızlı bir şekilde aldatmak için, hatta daha da kötüsü, onların severler bırakabilir.

Onların ideal ortağı, onları kabul edebilmesi gereken ve onlara uyum sağlayacak bir şekilde, çünkü herkes için değişmeyecek-21 Ocak’taki insanlar, yaşadıkları yol için saygı ve anlayış talep ediyorlar; fikirleri başkalarına ne kadar garip ve ne kadar çılgın olursa olsun.

Onlar hayatta maceralarını paylaşmak mümkün olacak kiminle stimülasyon ve ortağı için bir ihtiyaç vardır, sadece birisi kanepede oturmak ve her gece bir film izlemek için.

Bu insanlara ihtiyaç duydukları her şeyi verirseniz, tamamen sadık, sevgi dolu bir ortak ve özel ebeveyn olacaklar. Bir rüya gerçek gibi geliyor ve bir şekilde, ama sabır bir zorunluluktur.

Onları sevecek, heyecan verici yollarının her adımında onları takip edecek alışılmadık bir insan arıyorlar, ancak nadiren ihtiyaç duydukları her şeyi buluyorlar, çünkü potansiyel ortakların yeterince modern olmadığını ya da çağdaş olmadıklarını görüyorlar. Kalplerinden seçilen biri onları ilk etapta arkadaş olarak sevmezse, onları uzun süre sevgili olarak tutmak zor olacaktır.

Amaç ve kariyer
Profesyonel planların başarılması çok zordur ve sonra her şey bir anda gerçekleşir, 21 Ocak’taki insanlar istediklerini elde etmek için çok fazla iyi enerjiye ve başkalarından desteğe ihtiyaç duyarlar-Burçta kova olan bazı insanların aksine, o kadar başarılı değiller. Bu durumda neden birçok nedeni vardır, ama biz bu insanlar asla iş başarı bulmak söylemiyoruz, bu doğru değildir çünkü.

Bazen onların büyük mola için bakmak, aslında asla gelir, ve bunun yerine, onlar ulaşmak çok daha kolay bazı çok daha gerçekçi hedeflere odaklanmak gerekir. Bu insanlar için belirli bir rekabet türüne bağlı olan her şeyi yapmak kötü bir fikir değildir-yararlı bir şeyler yapmaları gerekir. Ekstrem sporlar, bazı projeler veya yenilikler, bazı oyunlarda rekabet, 21 Ocak’ta doğan insanları motive edecek her şey. Spordaki her şampiyonluk. Voleybol, paten ve jimnastik, ancak matematik ve fizikte de eşleşir-hepsi onlar için işe yarayabilir.

Çalışma ortamlarında, iddia ettikleri gibi yüksek sesle, ancak çabucak sakinleşiyorlar-meslektaşları tarafından seviliyorlar, bu insanlar zarar vermiyorlar.

Semboller, şanslı sayılar ve renkler
Tüm kova ile aynı, yani, aslında, zodyak’ın bir erkek işareti olan bu insanlar da erkek enerjisiyle doludur, bu da 21 Ocak’ta doğan insanların yoğun, neredeyse erkeksi bir güç altında olduğu anlamına gelir; ve bu, duygularını anlama ve gösterme yetersizliklerinde görülebilir.

Bu insanlar Uranüs gezegeninin birincil yönetimi altındadır ve geleneksel astroloji ile Satürn gezegeni altındadır.

Sembolik olarak gökyüzüne bağlanırlar ve olağandışı, farklı olan her şeye çekilirler, her zaman dünyanın tepesinde olduklarını düşünenlerdir ve pek çok şey onlar için önemli değildir.

Renkleri çivit mavisi ve yeşildir ve onlara bağlı olan sayılar 7 ve 55’dir.

21 Ocak tarihi olaylar
1793 yılında. – Fransız Kralı Louis XVI Giyotin üzerinde idam edildi. Devrimci Manastır onu 1792 Eylül ayında tahttan attı. ve sonra ihanetten ölüme mahkum edildi.

1911 yılında. – İlk otomatik ralli Monte Carlo’da yapıldı.

1919 yılında-Dublin’de, Kongre Partisi İrlanda’nın bağımsızlığı hakkında bir karar aldı. İngiltere bu eylemi tanımadı ve İrlanda’ya 1921’de dominion statüsünü verdi. 1949’da İrlanda’nın egemenliğini kabul etti, ancak Kuzey İrlanda olmadan.

1924 yılında-1917 Ekim devriminin lideri olan Vladimir Ilyich Ulyanov Lenin, Uluslararası işçi hareketini önemli ölçüde etkileyen Marksist bir teorisyen olan Sovyet Rusya’nın yaratıcısı Moskova’da öldü. Vücudu Moskova’daki Kızıl Meydan’daki bir mozoleye maruz kaldı.

1936 yılında – Edward VIII, babasının ölümünden sonra Büyük Britanya Kralı oldu; George V. aynı yılın Aralık ayında feragat etti. Amerikalı bir Volis Simpson ile evlendi.

1938 yılında. – İlk film yönetmeni olarak kabul edilen Georges Melius öldü. İlk kısa filmi “kartların Partisi” ve ilk uzun metrajlı “Dreyfus Affair”de dahil olmak üzere yaklaşık 500 film yaptı. Mütevazı stüdyosu, film endüstrisinin hızla gelişmesi nedeniyle 1908’de kapandı.

1942 yılında-Erwin Romel’in komutasındaki Alman kuvvetleri, İkinci Dünya Savaşı sırasında Kuzey Afrika’daki İngiliz ordusu altındaki müttefiklere karşı bir karşı saldırı başlattı.

1942 yılında. – Macar faşistler Sırbistan’da, Novi Sad İkinci Dünya Savaşı’nda baskınlar gerçekleştirdi ve önümüzdeki iki gün içinde 1.300 Yahudi, Sırp öldürdü.

1950 yılında. – İngiliz yazar Satir George Orwell öldü. En ünlü “1984” ve “hayvan Çiftliği”olan hikayeler, denemeler ve Romanların yazarıydı.

1954 yılında. – Amerika Birleşik Devletleri Nautilus ilk denizaltı başlattı.

1959 yılında.- Amerikalı film yönetmeni ve yapımcı sesil blount de mil, tarihsel gözlükler ve melodramlarla tanınan öldü.

1976 yılında.-İki İngiliz-Fransız “Concord”, bu süpersonik uçağın ilk düzenli yolcu hatlarında Paris ve Londra’dan aynı anda uçtu.

1976 yılında. – SSCB için ilk kez “New York Times” ve “Financial Times ” da dahil olmak üzere Batı kağıtlarının satışına izin verdi.”

1986 yılında. – Doğu Beyrut’ta bir araba bombasının patlamasında, Lübnan Cumhurbaşkanı Amin Dzemail’in Hıristiyan Partisi Falang’ın koltuğunun yakınında, 22 kişi öldü, 102 kişi yaralandı.

1997 yılında. – Almanya Başbakanı Helmut Kohl ve Çek Başbakanı Vaclav Klaus, Almanya’nın 1938’den 1945’e kadar Çekoslovakya’nın Nazi işgali ve İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra Sudeten bölgesinden Almanların sınır dışı edilmesinden dolayı Çek Cumhuriyeti’ne duyduğu üzüntüyü dile getirdiği bir uzlaşma Deklarasyonu imzaladı.

1998 yılında. Küba Cumhurbaşkanı Fidel Castro’nun daveti üzerine Papa John Paul II, komünist ülkeye beş günlük tarihi bir ziyaret başlattı.

2002 yılında. – Los Angeles’ta, 81 yaşında, caz ve pop müzik efsanesi Peggy Li öldü.

21 Ocak’ta doğan ünlü insanlar

1277-Galeazzo İ Visconti, Milan regent 1322-1328.

1278-Fransa’nın Bilge Kralı olarak bilinen Carlo V.

1561-Francis Bacon, bir İngiliz filozof.

1763-Augustin Robespierre, bir Fransız politikacı.

1895-Cristobal balenciaga, İspanyol moda tasarımcısı.

1901-Ricardo Zamora, İspanyol futbolcu.

1905-Christian Dior, bir Fransız moda tasarımcısı.

1905-Wanda wasilewska, Polonyalı bir yazar.

1918-Antonio Janigro, bir İtalyan çellist.

1922-Aristotelis” Teli ” Savalas, Amerikalı aktör ve şarkıcı.

1924-Alfred Hotorn “Benny” Hill, bir İngiliz komedyen.

1941-İspanyol opera şarkıcısı Placido Domingo. 20. yüzyılın ikinci yarısında hızla en büyük tenorlardan biri oldu.

1951-Jeff Koons, Amerikalı bir pop art sanatçısı.

1952-Billy Ocean, bir Trinidad müzisyeni.

1953-Microsoft’un kurucularından Paul Allen.

1954-Thomas de maizière, bir Alman politikacı.

1956 – Geena Davis, Amerikalı bir aktris.

1957-vasile stinga, bir Romen hentbol oyuncusu ve antrenörü.

1963-Hakeem Olajuwon, Nijerya’dan bir Amerikan basketbol oyuncusu.

Zaman bazıları için geldi – Ocak ayının 21. gününde doğum günlerini kutlayan insanlar, toplum hakkında düşünmeleri ve ona nasıl yardımcı olmaları için gerekli olduğunu buluyorlar. Bazen para ve iş ile ilgili sorunların yanı sıra, gerçek hayatla ilgili her şeyle, yükümlülüklerle ilgili sorunlar yaşarlar.

Sadece istedikleri şeyi yaparlarsa iyi olabilirler. Dürtüsel, en iyi arkadaşları, en iyi danışmanları; bazen kararsız olabilir, kararsız, onların hedefleri ve başarıları ile ilgili konularda en kararsız olmasına rağmen.

21 Ocak burcunun yükseleni

Kova yükselen ani gerçekleşmeleri ile ilişkilidir ve genellikle diğer işaretler görünmeyen son derece keskin bir akıl ile karakterizedir.

Sergilenen entelektüel deha, son derece gelişmiş sezgi duygusuyla birlikte doğadan bir armağandır.

Tüm durumu, daha ince ayrıntılara takılmaktan ziyade, tek bir anda geniş bir perspektiften görebilirler.

Bu aynı zamanda onları, evrenin çalışma biçimine dair çok boyutlu anlayışlarına dayanarak rasyonel kararlar alabilen belirleyici bireyler yapar.

Onlar olacak, daha sık değil, kişisel yararları üzerinde kolektif kazanç lehine şekilde bir şekilde hareket.

Exit mobile version