20 Ocak hangi burç oluyor| 20 Ocak burcunun yükseleni

19 Ocak hangi burç oluyor| 19 Ocak burcunun yükseleni

20 Ocak’ta doğan bir kova olmak, herkesin sizin gibi hareket halinde her şeyi tutmak için süper güçlere sahip olduğuna inanmaktadır o kadar çok ilgi var. Büyüleyici ve girişken, kolayca arkadaş olmak gibi görünüyor ama daha fazla güven ve saygı birisi vermek, daha onlardan sormak.

Ayrıca bir likeminded ortağı için can atıyorum ve meydan ziyade hemen fethetmek tercih. Aşağıda özel bir rapor okumaya hazırlanın.

20 Ocak BURCU kova burcudur.

Astrolojik sembolü: su taşıyıcısı. Bu, 20 Ocak – 18 Şubat doğumlu insanlar için kova burcunun sembolüdür. Tazelik, gençleştirme, ilerleme ve sorumluluk önerir.

Kova Takımyıldızı, en parlak yıldız alfa Aquarii olan zodyak’ın on iki takımyıldızından biridir. Batıda Oğlak Burcu ile doğuda Balık BURCU arasında, +65° ile -90 ° arasında görünür enlemler arasında 980 Kare derecelik bir alanı kaplamaktadır.

Adı kova su taşıyıcısı için Latince adından geliyor, Yunan Ocak işareti 20 burç Idroxoos denir, İspanyolca Acuario ve Fransızca Verseau ise.

Ters işareti: Leo. Kova karşısında veya tamamlayıcı olarak bu işaret samimiyeti ve eğlence ortaya çıkarır ve bu iki güneş işaretleri hayatta benzer hedeflere sahip ama farklı onlara ulaşmak nasıl gösterir.

Modalite: Sabit. Modalite, 20 Ocak’ta doğanların sadık doğasını ve bunların varoluşsal yönleriyle ilgili olarak genişlemesini ve sabırsızlığını ortaya koymaktadır.

İktidar evi: onbirinci ev. Bu ev hayalleri, daha yüksek hedefleri ve dostluğu sembolize eder ve bunların neden Kovaların hayatlarında her zaman önemli bir rol oynadığını ortaya çıkarır.

İktidar organı: Uranüs. Bu kombinasyon Değerlendirme ve aydınlanma önerir. Uranüs adı Yunan mitolojisinde gökyüzünün sahibinden geliyor. Uranüs ayrıca bu yerlilerin varoluşlarının çalışkanlığını temsil etmektedir.

Öğe: Hava. Bu element, şeyleri ateşle bağlantılı olarak ısıtır, suyu buharlaştırır ve dünya ile birlikte boğulmuş hisseder. 20 Ocak’ta doğan hava işaretleri çok yönlü ve yaratıcı aydınlardır.

Şanslı gün: Salı. Kova altında doğanlar için bu planlama günü Mars tarafından yönetilir, böylece dürtü ve şevk sembolize eder.

Şanslı sayılar: 5, 9, 16, 17, 23.

Biliyorum sloganı: “”

20 Ocak’ta doğan insanlar daha yüksek kavramlara büyük ilgi duyuyorlar ve hem özerk hem de çok dostane. Tıpkı gerçek bir kova gibi, bir şey hakkında meraklı olduklarında gerçek araştırmacılara dönüşen istekli sosyal varlıklardır, bir şey ya da bir kişi olsun. İyi konuşmaları ve ustaca zorlukları takdir ediyorlar. Sıradan sevmiyorlar ve aptal insanlarla uğraşmak zorunda kalıyorlar. Bu işaret altında doğanlar, yeni şeyler yaşayabilecekleri ayarların tadını çıkarırlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  Nuray Sayarı 2 Temmuz burç yorumları | Günlük burç yorumları 2 Temmuz 2020

Olumlu Özellikleri: Bu kova yerlileri hoş kişilikleri var ve vicdani ve onurlu hem de. İstekli ve geniş fikirli genellikle yaşam konularında onların güçlü fikir ile onlara yakın olanlar sürpriz. Onlar takdir ve arkadaşları kendi daire saygı ve onların yaşam ilişkilerinin çoğunda aynı davranışı aşılamak için çalışıyoruz.

Negatif özellikler: kova öğrenmesi gereken şeylerden biri sadece uzak insanları tahrik ama onlar çok kibirli ve kendine yeterli olma eğilimindedir çünkü hepsi biliyorum gibi davranmayı bırakmaktır. Bu gün doğanlar, bazen belirli bir nedenden ötürü isyankardır. Bazen konsantrasyon eksikliği. Bazen sabit fikirleriyle pratik ve inatçıdırlar. Onlar kalbinde uzak ama onlar aşırı girişken ve dost kalarak kendi beceriksizlik gizlemeye çalışın.

20 Ocak zodyak için aşk ve uyumluluk
20 Ocak’ta doğan aşıklar çok yönlü ve ustaca. Onlar tutkulu olsun birini fethetmek için biliyorum, sadece onlar kelimelerle değil, aynı zamanda jestleri ile kendi yolunu çekicilik biliyorum. Onlar onları tahmin tutmak ama aynı zamanda onların enerji ile ayak uydurmak aktif ve öngörülemeyen kişi için ilgi vardır. Girişken kova için, aşk hızlı gelir ve daha hızlı gider. Eğer ilginç bir kişiliğe sahip ve bunu adım adım ortaya çıkarmak için biliyorum Ve onların eksantrikliklerini kabul edebiliyoruz Eğer kova kalbini fethetmek olabilir.

Onlar ihtiyatlı ve ihtiyatlı severler ve tutkulu olmasa da onların nezaket ve dürüstlük telafi. Onların ilişkileri onlar yanında kalır kişiyi tanımak için zamana ihtiyacım olarak dostluklar üzerinde büyümek muhtemeldir. Sevdiklerine sahip oldukları her şeyi sunarlar ve aynı şeyi isterler. Nazik ve sevgi dolu daydreamers şimdi, ama zaman geldiğinde onlar çok kendi ailesine adanmış olacak ve onların sevilen bir uğruna hayallerini birçok kurban muhtemeldir. Onlar 2., 5., 9., 11., 14., 18., 20., 23., 27. ve 29. doğanlar ile en uyumludur.

Ocak 20 Zodyak insanlar en diğer iki hava işaretleri bağlıdırlar: İkizler ve terazi onlar hayatın aynı vizyonunu paylaşmak eğilimindedir olarak. Aşık, kova onların meraklı ve maceracı doğasını ve bu aslında başka kova onlara sunmak için en iyi anlayabiliyorum birisi için sürekli bir arama olduğunu. 20 Ocak’ta doğan insanlarla en az uyumlu olanlar Akrep altında doğanlardır. Diğer yıldız işaretleri ve kova arasındaki uyumlulukların geri kalanına gelince, ne derler bilirsin, yıldızlar yatkındır ama insanlar elden çıkarırlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  24 Ocak hangi burç oluyor| 24 Ocak burcunun yükseleni

Şanslı renk
20 Ocak altında doğanlar için şanslı renk mavi-yeşil.

Mavi-yeşil yalnızlık, aktivite, güvenlik ve olgunluğu sembolize eder. Zodyak rengi, evdeki giyim eşyalarında veya nesnelerde kullanılmalıdır.

İşaret rengi olarak mavi-yeşil olan insanlar, genellikle onları hedefledikleri istikrarlı yaşamı elde eden pratik ve çalışkan bir ruha sahiptir. Bu sulu renk bu yerli enerji ve hayal gücü büyük bir akış getiriyor.

Kova yerlileri için diğer tonlar lacivert ve gridir.

Temsilci birthstone
20 Ocak ile kovalar için temsilci olarak kabul edilen birthstone, baştan çıkarıcı Ametisttir.

Ametist, rafineri ve bilgeliği yansıtan değerli bir taş sunar. Bu zodyak birthstone kolye ve küpe kullanılması tavsiye edilir.

Bu, kullanıcının duygularını ve fikirlerini daha anlamlı ve samimi bir şekilde nasıl ifade edeceğini öğrenmesine yardımcı olduğu söylenir. Bu taş Brezilya’da bulunabilir ve mor ve leylak her türlü gelir.

Kova yerlileri için yararlı olarak kabul edilen bir başka değerli taş Kehribardır. Cesareti temsil ediyor.

Karakteristik çiçek
20 Ocak ile kova yerlileri için temsilci olarak kabul edilen çiçek Orkidedir.

Orkide, duyarlılığı ve rafineriyi sembolize eden bir bitkidir. Bu zodyak çiçeği hediye ve aksesuarlarda kullanılabilir.

Antik Yunanca, bu çiçeğin doğmamış bir çocuğun cinsiyetini belirlediği düşünülüyordu. Bu çiçek midspring sırasında bulunur.

Kova için belirtilen diğer bitkiler krizantem ve Sarmaşıktır.

Sembolik metal
Platin kova yerlileri için tercih metaldir, Ocak altında doğan özellikle 20.

Platin, iç gücü, gücü ve zenginliği gösteren metallerden biridir. Bu zodyak metal sık giyilmelidir takı öğeleri her türlü kullanılmalıdır.

Bu, dünyadaki en nadir metallerden biridir ve bu yüzden özel ve prestijli bir statüyle ilişkilidir. Kararmaya ve platin aşınmaya karşı dirençli olmak, elektronik ekipmanlarda sıklıkla kullanılır.

Kova yerlileri için etkili kabul edilen bir başka metal Alüminyumdur.

Ocak özellikleri 20.

20 Ocak zodyak, KOVA’NIN ilk dekanına aittir (20 Ocak-31 Ocak). Bu Dekan Uranüs gezegeninin gözetiminde. Bu dönemde doğanlar, gerçek bir kova gibi cömert ve idealist, uranüs’ün onları yaptığı gibi özgün ve meraklı. Bu dönemin kova burcunun tüm olumlu ve olumsuz özelliklerini büyüttüğü de söyleniyor.

Ayın 20. gününde doğmak, sabırlı, görev odaklı ama aynı zamanda yaratıcı ve duygusal olan bir kişiyi gösterir. 20 Ocak için numeroloji 2’dir. Bu sayı denge ve ortaklıklar ortaya koymaktadır. Uyum ve barış arzusunun temsili sayısıdır. Bu numeroloji ile ilişkili olan kova büyük arabulucular olabilir ve yaşla birlikte sadece diğer insanlara daha akıllıca, daha nazik ve inanılmaz derecede daha düşünceli olurlar.

Bu da ilginizi çekebilir!  23 Ocak hangi burç oluyor| 23 Ocak burcunun yükseleni

Ocak yılın ilk ayı, gelecek yıl için yenilik ve büyük beklentiler getiriyor. Ocak ayında doğanlar iddialı ve çalışkan. 20 Ocak zodyak insanlar organize ve hevesli. Bu insanlarla rezonansa Ocak semboller taşlar olarak Granat ve oniks vardır, bir bitki ve açıklıklar ve kapatma Roma tanrısı olarak karanfil.

20 Ocak Zodyak hakkında hangi istatistikler söylüyor?
Gregoryen takviminde bir yılda 20 Ocak 20. gün iken yıl sonuna kadar 345 gün veya 346 gün sıçrama yıl durumunda kaldı. Kışın elli ilk günü, bu aynı zamanda ABD’de açılış günüdür.

Kova az yaygın astroloji işaretleri en yaygın listesinde onikinci en popüler burç olduğunu. Pozitif anlam ve kabarcıklı enerji, bu ağırlıklı olarak erkeksi bir Sembolizm ile tek sayılı bir işarettir. Bu giden ve uzlaşmacı dışa dönük yerlileri önerir. Bu işareti karakterize etmek için sıklıkla kullanılan bir arketip Devrimcidir. Kova, doğum günlerinde filozofların zirvesine sahiptir.

Kova BURCU altında 20 Ocak’ta doğan ünlü insanlar: Aristoteles Onassis, George Burns, Gary Barlow ve Evan Peters.

20 Ocak burcunun yükseleni

Yükselen Oğlak olanların ne kadar ciddi olabileceğini tahmin etmek biraz zor. Ancak bilinmesi gereken en önemli şey, ciddiyetlerini asla kaybetmeyecekleri. Her şeye oldukça sabırlıdır ve acele etmekten nefret eder. Daha önce istediği her şeyi düşündü ve planladı. Bu nedenle, Oğlak burcunu yükselten insanlar için, ne istediklerini bildiklerini söyleyebiliriz. Çok neşeli görünmüyorlar, yüzleri genellikle asık. Melankoliye gidebilecek ruh halleri var. İnsanları eleştirmeyi severler ve davranışlarını durduramazlar. Sonuç olarak, onlarla insanlar arasında bazı sorunlar olabilir. Davranışları, konuşması, utangaç. Kritik olduklarını söylememize rağmen, bu onların utangaç olduklarını gizleyemez. Özellikle ikili ilişkiler söz konusu olduğunda çok utangaç bir tavrı var. Bir başka özellik de iddialı olmalarıdır. Onların emelleri hayatlarının hemen hemen her alanda yansıtılmıştır. Bu özellikler hem olumlu hem de olumsuzdur. Onların emelleri hayatlarında önemli bir çok şey şekilde alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.